Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod suram 30. 8. 2020 14:40

Moneta má IB i SB dobré.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod dargen 30. 8. 2020 15:48

Moneta má příšerné IB, SB byl celkem dobry. Radsi jsem prchl. To uz radsi Creditas.
dargen
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suram 30. 8. 2020 16:13

Richee je přímo katastrofa.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod richtrj 30. 8. 2020 16:22

"Richee" je v současné podobě fakt ještě dost nekonzistentní - míněno IB vs. SB. Funkčně to nevypadá špatně, ale ještě to chce víc času na dopilování. Sám se po veletoči v AirBank poohlížím po jiné transakční bance a Creditas je v hledáčku, ale nemám odvahu naskakovat do neodladěného bankovnictví. Třeba v Richee chybí detailní možnosti filtrování a hledání oproti tomu, co je v dnešní "klasice"... A takových věcí je víc. Tak asi ještě počkám, co z toho bude...
richtrj
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ripper6 31. 8. 2020 16:12

mbodlak73 píše:Nikoliv, myslel jsem Monetu. Nepřehledné, s neuvěřitelně blbou navigací (menu), a téměř jen textové. Kromě reklam, které jsou všude a často ne moc dobře odlišené od skutečného obsahu.

Je to samozřejmě subjektivní, ale tak to vidím já a u IB Monety trpím.

Ano IB od Moneta se za ty leta zhorsilo, dnes se me libi vic to u Equa treba :)
Creditas - to nove je pro me trochu desive
:(
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod marvy 1. 9. 2020 14:09

dargen píše:Moneta má příšerné IB, SB byl celkem dobry. Radsi jsem prchl. To uz radsi Creditas.


Tak sto lidi sto chuti, -) pro me ma IB Moneta naprosto v pohode. Vse se tam da dohledat a neni to preplacane.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tazatel2 1. 9. 2020 18:15

Nevíte prosím, kde lze v novém prostředí zjistit, jak je úročen konkrétní spořící účet? Postupem času, jak šly akce, jsem jich vytvořil asi pět a trochu se liší, když ne sazbou, tak nastaveným limitem pro úročení. Ve starém bankovnictví je informace po kliknutí na daný spořící účet, ale v novém bankovnictví ji bohužel nemohu najít. Děkuji.
Tazatel2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vpe 1. 9. 2020 18:30

Napis jim maila :-)
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus 500-1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni až 11%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OnderCZ 1. 9. 2020 18:41

To právě nelze. Není to pro ně důležité, abys to ty viděl. Můžeš si zavolat a řeknou ti to. Dobrá banka no. :)
OnderCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 1. 9. 2020 18:52

Těm už asi úplně hrabe... tohle mi přistálo v mailu:

Pokud si v období od 1. září do 30. listopadu 2020 založíte v Bance CREDITAS běžný účet a splníte jednoduché soutěžní podmínky, automaticky Vás zařadíme do slosování. Soutěž má 6 losovacích kol, v každém z nich se hraje o 50 000 Kč. Zúčastnit se můžete všech soutěžních kol, která následují po Vašem vstupu do soutěže.


Proč bych si sakra zakládal běžný účet, který už u nich mám?

Podmínky akce:
Soutěžícím se může stát jen ten, kdo nemá Běžný nebo Richee účet ke dni začátku soutěže!


:hm :?: :roll:
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod forzaken 1. 9. 2020 20:22

Nějaké skryté podmínky této akce?
forzaken
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 1. 9. 2020 20:33

Mě dnes Creditas překvapila, volala operátorka, jestli souhlasím se zrušením přístupu do appky Richee a IB, když jsou účty zrušené přes bankovní mobilitu. Stalo se vám to po zrušení účtu také?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Noxik 2. 9. 2020 17:26

Mam u Creditas 2 sporici ucty, zalozene na dalku a potreboval bych je a vse k tomu prislusejici od teto banky zrusit tak, aby mi pisemne (dopisem) potvrdili, ze byly zruseny a ze finance byly vyrovnany. Ma nekdo zkusenost, jak to u nich aktualne probiha? Na pobocku to mam dost daleko a spatne spojeni.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 2. 9. 2020 18:22

Co si dojit do jine banky a pouzit kodex mobility
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus 500-1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni až 11%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vladimir99 2. 9. 2020 18:27

Na samotné spořicí účty to asi fungovat nebude.
Vladimir99
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků