Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod octaviampi 16. 9. 2019 21:15

Takže Equa na půl roku za 2% nebo kam?
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 16. 9. 2019 21:54

U Equa hlavně neváhat, i tam to brzy skončí. Jde jen o měsíc prodlouženou letní akci na ta 2% a na konci září tedy výhoda 2% fixu končí. Sám jsem zkombinoval jejich TV na půl roku a na rok.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod vpe 16. 9. 2019 22:06

redhaven píše:Připíšou vám úroky až na konci vkladu, tj. za 10let v tomto případě.

Tj. tragédie, jak nás ti lichváři ždímají, z jedné strany ČNB a povětšinou cizí banky s směšnými úroky a z druhé strany bydlení a základní potraviny dražší o desítky až stovky procent za rok.


Cozpak jsi za 30 let nepochopil kapitalismus? Zakladni potraviny ze jsou drahe? A proto jsem vloni kupoval kilo psenice za 3 Kc a chleba ve vyprodeji za 5,90 Kc :-) Inu kapitalism, kdo neumi, cumi a ceka na davky. A hakuje na cerno = nepriznava prijmy.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gekkon 17. 9. 2019 02:35

Pred casem jsem zrusil v Creditas nepotrebny sporici ucet. Dnes jsem zjistil, ze v Richee aplikaci se stale zobrazuje jako aktivni. V Creditas appce videt neni.

Edit: ..moje chyba - v nastavení Richee jsem mel ucet nastaven, aby se nezobrazoval v seznamu uctu, takze se ani nesynchronizoval. Po zapnutí zobrazovani po chvili zmizel sam.
Naposledy upravil gekkon dne 17. 9. 2019 11:57, celkově upraveno 4
gekkon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evelista 17. 9. 2019 10:10

lepsi otázka je "a fungoval" ?
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kubika1 20. 9. 2019 15:16

Minulý týden jsem platil v zahraničí (přes google pay) a transakce byly zaúčtovány v pondělí, ale stále mi visí v blokacích + v úterý jsem platil kartou na Aliexpressu a stalo se mi to samé. Takže teď mám blokované peníze za transakce které jsou již zaúčtované. U transakcí v ČR nemám problém. Je tohle normální u Creditasu? Tohle je k ničemu - mám tak na účtě zablokovaných několik tisíc než to zmizí z blokací. Hlavně pak se může stát, že díky tomuhle "chytrému" způsobu se dostanu do mínusu...
Kubika1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Urokovy turista 20. 9. 2019 15:59

Tak přesně tohle se mi stalo v ČR u samoobslužné pumpy PRIM. 3x v měsíci jsem tam vzal benzín, platba vždy za cca 2dny řádně u CREDITAS zaúčtovaná a zároveň naskočila další blokace stejných částek a dostával jsem se do mínusů. Tři týdny jsem čekal a pak jim napsal na mail, ať mi neoprávněné zdvojené blokace zruší. Odpověděli mi, že je to věc obchodníka, který má 30dnů na zrušení blokace. Ale odblokovali mi to po těch třech týdnech na požádání ručně.
Příště jsem u stejné pumpy otestoval šuplíkovou kartu Unicredit a tam ta platba proběhla běžně, bez dvojího zaúčtování. Takže chybou obchodníka to nebude. S kartou CREDITAS už na tu pumpu nepolezu..
Urokovy turista
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kubika1 20. 9. 2019 16:16

Díky za odpověď. Tak to vidím na chybu u Creditas. Jedná se o několik obchodníků a s jinou kartou jsem neměl nikdy problém. Napíšu jim na support. Každopádně jestli se tohle děje běžně, tak je Creditas naprosto nepoužitelnej. Do teď jsem byl vcelku spokojený a myslel jsem, že to budu používat jako hlavní účet. Uvidím...
Kubika1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod noi2 20. 9. 2019 17:02

To mně na debetce visí čtyři nezaúčtované blokace na splacení Twista. Dvě ze 7.9. a dvě ze 17.9., haléřové částky. Kvůli tomu abych měl pět plateb měsíčně budu muset udělat do konce měsíce platby ještě jinde.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vlazy 20. 9. 2019 17:12

Včera jsem platil kartou Creditas v Polsku na benzince + 1 platba v Česku v trafice a dnes když se na to dívám tak obě tyto platby mám zaúčtované a blokace zrušené.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod OnderCZ 20. 9. 2019 17:57

Mně se stalo to samé v červnu v Rakousku na dvou samoobslužných benzinách s Richeem. Taky platby v blokacích, poté zaúčtovány a z blokací nezmizely. Tak jsem napsal zprávu bance, zavolali zpět, vysvětlil jsem problém a poté to z blokací zmizelo. U jiné banky jsem tento problém neměl.
OnderCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hannys85 20. 9. 2019 20:23

Vidím, že Creditas je vážně slušný oddíl..Prý blokace jsou věci obchodníka...Zvláštní, že se to stává jen u Creditas...
Vybíral jsem si minulou neděli v Německu z ATM peníze a i přesto, že již mám částku dávno strženou z účtu, tak mi stejný výběr stále trčí v blokacích a peníze jsou mi tedy neoprávněně blokovány :-(
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Kubika1 20. 9. 2019 20:39

V srpnu jsem používal kartu Richee v Itálii a tam jsme problém neměl. Nyní s Creditas v Polsku všechny transakce zaúčtovány a zároveň v blokacích. Pak to samé s Creditas na Aliexpressu. Původně jsem si myslel, že to bude problém jen u zahraničních transakcí, ale když se to může stát i na benzínce v ČR, tak to opravdu Creditas úplně zabijí. Škoda. Uvidím co odpoví z podpory, ale jestli bych musel řešit každou transakci tímto způsobem, tak ten účet kromě spořáku nechám zase spát. Tohle se mi u žádné banky nikdy nestalo.
Kubika1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod esquire 26. 9. 2019 07:20

Ja jsem v Tunisu a v minulem tydnu se mi stalo totez. Nastesti po upozorneni na Creditas byly blokace uvolneny. Kazdopadne kurz jsem cekal o dost lepsi, docela bida!
esquire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 30. 9. 2019 12:53

Tak jak Creditas 2% na SÚplus? Zitra konci urok a presunujete do Monety nebo kam?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků