Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vlazy 24. 8. 2017 11:36

Když je příkaz s budoucím datumem splatnosti tak na účtu přece nemusí být při jeho zadávání dostatek peněz na provedení toho příkazu. Mne spíše zajímá jestli jiné banky také mají zavedený ten nesmysl se zasíláním dopisu při neprovedeni inkasa a trvalého příkazu a nebo je to pouze nějaký výmysl Creditasu.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 24. 8. 2017 12:05

spíš bych to viděl na neznalost a silné sebevědomí olomouckého právního oddělení banky
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 24. 8. 2017 12:20

vlazy je to jejich vymysl,ale nechapu je,proc takovy poplatek uplatnujou.Neznam zadnou jinou banku.Me vylozene zenska rekla,ze to je ze zakona pisemne informovani klienta.Jenze chteji vychcane oskubat kde koho a treba dost lidi o tom poplatku ani nevi.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod milink 24. 8. 2017 12:21

Mně se to samé stalo ve slovenské ČSOB. Stálo mne to 1 Euro :-(
milink
Návštěvník

Odeslat příspěvekod akcnistravenky 24. 8. 2017 17:44

Potvrdzujem, pred cca 10 rokmi som takéto avíza dostával z českej ČSOB. Je to hodne oldschoolove a hrozne ma to nasieralo :-))
akcnistravenky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod taylor729 24. 8. 2017 19:29

Česká CSOB to posílá i dnes, ale je to naštěstí zdarma, tak jsem to hodil do kose a ignoroval.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod xxx777 1. 9. 2017 13:42

Se mi právě stala velmi zvláštní věc_dnes ve 12:37 jsem odeslal normální platbu a před chvílí 13:27 jsem dostal od e-shopu mail, že obdrželi platbu....fakt nechápu_normálně posílaj D+1 (příjemce má FIO).
xxx777
Návštěvník

Odeslat příspěvekod retron 1. 9. 2017 14:03

normálně posílají D+0 tuším do 11:30 možná i do 12ti
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 1. 9. 2017 14:28

xxx777:
Nechápu co je na tom až tolik zvláštního a nepochopitelného, že ta tvoje platba byla zrealizována dříve než jsi předpokládal. Pokud se ti to nelíbí tak to zkus reklamovat a pak nám tu napiš co ti na to banka sdělila. :-)
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod josefbuba 4. 9. 2017 21:50

Tak jsem si nechal poslat virtuální kartu a bohužel jsem dost zklamaný. Proč v dopisu není na kartě, která je šablonou vyplněné číslo karty, cvc a valid thru? Takhle abych to někam přepsal, protože se mi nechce schovávat ten celý dopis.

Každopádně snažil jsem se zaplatit věci na GameStop.de (přes internet) - kartou zamítnuto a nákup BTC na Coinify - zadaný typ karty není podporován. To je super.
josefbuba
Návštěvník

Odeslat příspěvekod filip893 1. 10. 2017 09:54

Máte připsán úrokový bonus za 3Q?
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod martiina.m 1. 10. 2017 09:57

Máte připsaný úrokový bonus za 7., 8., 9. měsíc? U mne jen tradiční měsíční úrok.
martiina.m
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomason87 1. 10. 2017 10:18

Ani mě těch pár drobnejch nepřipsali, asi přešli na Equa model
Tomason87
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vasek06 1. 10. 2017 10:19

Taky jsem se na to dival, neni.
Curve karta promo kód na £5: LMGTQ
Vasek06
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 1. 10. 2017 13:38

Jde vam z aplikace posilat penize? Nemaji tam volbu odeslani ani na vlastni ucet.
octaviampi
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka