Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod _vpa 15. 3. 2019 13:25

MiASX píše:V Google Play je napsano, ze Banka Creditas a.s.

hm, já četl: V Google Pay je napsano, ze Banka Creditas a.s.
Jedno písmenko, tolik radosti a následně tolik zklamání. :-D
_vpa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dr._lukas 15. 3. 2019 15:41

Zedna1 píše:CREDITAS potesila nejen tim, ze zrusila ode dneska poplatek za vyber v zahranici (pri zachovani dobrych kurzu), ale take zrusili limit 5 vyberu zdarma, takze nyni je jiz pocet vyberu zdarma neomezeny.

Ne ze bych to zrovna ja vyuzil, ale potesi to, alespon si nemusime pamatovat nejake (i kdyz jen teoreticke) limity.

CREDITAS spolu s FIO bankou jsou u mne nejsympatictejsi banky u nas, takze jsem rad kdyz takto vylepsuji sluzby a podminky.
:tleskani

Tak bacha, aby z tebe diagnostik fremantle neudělal obsedantně kompulsivní osobnost :-D
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 15. 3. 2019 16:56

"diagnostik" :-D
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod guybrush 15. 3. 2019 17:00

MiASX píše:Kdyz mam pouze Richee ucet zalozeny pres Richee appku, tak asi pristup do IB Creditas ziskat nejde co? Nebo tam jsou stejne prihlasovaci udaje?

Teď jsem to zkoušel a nejde to. Založil jsem si Spořicí účet Creditas přes Richee a nepřišla mi žádná smlouva o internetovém bankovnictví, ve kterém by mělo být uvedeno přihlašovací jméno.
Bohužel když si chci založit Spořicí účet online přes web Creditas, tak mám na výběr jen dvě možnosti: nový klient (tj. nahrávání dokumentů a ověřování) a stávající klient (tam je nutné se přihlásit do IB, které ale jako registrovaný přes Richee nemám). Myslel jsem, že když jsem se registroval přes Richee aplikaci, tak jsem klientem Creditas. Chtěl jsem si to pro jistotu zkontrolovat i ve smlouvě k Richee, ale žádná mi nepřišla a ani v appce ji nikde nemohu najít :(

edit: Tak jsem si to teď ověřoval i na infolince. Pokud už je někdo klientem Creditas (tj. např. Richee), tak je možné založit internetové bankovnictví pouze na pobočce! To je, mírně řečeno, fakt hloupé a to nejen kvůli otevírací době na pobočkách (nejdéle do 18.00 a to jen ve středu).
guybrush
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gman 18. 3. 2019 14:09

Lze u Creditas vypnout autorizace plateb mezi vlastními účty?
gman
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 18. 3. 2019 16:27

Podle mě SMS nelze vypnout. Tak mě pozvala telefonem bankéřka na pobočku, že mi nabídnou 1,25 % p.a. na spořícím účtu. To jsem zvědav, co to bude za kulišárnu. 8-)
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 18. 3. 2019 16:55

Tož dej vědět :)
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod MiASX 18. 3. 2019 19:05

Rekni jim, ze je to moc malo.
MiASX
Diskutér

Odeslat příspěvekod stepano 18. 3. 2019 22:56

čulibrk píše:Podle mě SMS nelze vypnout. Tak mě pozvala telefonem bankéřka na pobočku, že mi nabídnou 1,25 % p.a. na spořícím účtu. To jsem zvědav, co to bude za kulišárnu. 8-)

Jen tak nebo na základě nějakého tvého jednání? Např. nevyváděl jsi v poslední době nějaké velké částky ze spořáku?
stepano
Diskutér

Odeslat příspěvekod iglooo 19. 3. 2019 00:31

Tak oni to od dubna stejně nabídnou všem, že jo... ;-)
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod stepano 19. 3. 2019 07:35

Aha, tak o tom nevím. Ty máš tuhle informaci odkud?
stepano
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 19. 3. 2019 08:16

MiASX píše:Rekni jim, ze je to moc malo.

Jo, řeknu ING 2 % Raiffeisenbank 3 % a J&T 1,3 % (na 3 měsíce). Na co si tu hrajete, pánové a dámy? :D
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 19. 3. 2019 18:38

čulibrk píše:Podle mě SMS nelze vypnout. Tak mě pozvala telefonem bankéřka na pobočku, že mi nabídnou 1,25 % p.a. na spořícím účtu. To jsem zvědav, co to bude za kulišárnu. 8-)

Dnes telefon z Creditas a že pro mě mají super nabídku na spoření, ale žádné detaily pouze na pobočku. Ve čtvrtek budu mít půl hodiny volno před zavíračkou, tak se možná stavím vyzjistit, co "super" pro mě mají...
cz01
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 19. 3. 2019 21:29

Tak na to jsem zvědav taky
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod .357 20. 3. 2019 00:22

Tak hurá, konečně je v IB a v aplikaci i Richee s kartou! Teď už můžu tu přiblblou aplikaci Richee odinstalovat :)
.357
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka