Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod cz01 21. 3. 2019 17:32

cz01 píše:
čulibrk píše:Podle mě SMS nelze vypnout. Tak mě pozvala telefonem bankéřka na pobočku, že mi nabídnou 1,25 % p.a. na spořícím účtu. To jsem zvědav, co to bude za kulišárnu. 8-)

Dnes telefon z Creditas a že pro mě mají super nabídku na spoření, ale žádné detaily pouze na pobočku. Ve čtvrtek budu mít půl hodiny volno před zavíračkou, tak se možná stavím vyzjistit, co "super" pro mě mají...

Dnes jsem se na pobočku dostavil a jedná se o zvýšení úrokové sazby na jeden spořící účet a to na hodnotu 1.25% bez podmínek a omezení vkladu, zatím na neurčito- podepsal jsem:) Vtipné je, že nedají do ruky smlouvu a podepsáno je pouze na jejich straně, prý kvůli tomu, že je to neveřejná nabídka.
cz01
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 21. 3. 2019 18:35

Mně k podepsání nic nedala. Všechno jen ústně. V IB stále vidím pásmový uročeni 1,0 % a 1,1 %. Totální amatérismus. Tak jsem jen zrušil několik prázdných starých spořích účtu a něco tam pošlu až uvidím někde 1.25 %.
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod bodyczech 21. 3. 2019 19:29

Souhlas. Amatérismus nejvyššího řádu, to bylo první co mě napadlo. Nějak se v těch jejich krocích ztrácím, netuším co tím vlastně sledují. Nejdříve nekonečné množství spořících účtů následované žádostí o redukci jejich počtu, nesmyslné pásmové úročení 1,0-1,1. Zavedení Richee účtu a propojení s Creditas. Teď zase tajné zvýšené úročení... Zdá se mi, že chudáci ani oni sami nevědí, kam to vlastně vedou...
bodyczech
Diskutér

Odeslat příspěvekod iglooo 21. 3. 2019 19:39

cz01 píše:Dnes jsem se na pobočku dostavil a jedná se o zvýšení úrokové sazby na jeden spořící účet a to na hodnotu 1.25% bez podmínek a omezení vkladu, zatím na neurčito- podepsal jsem:) Vtipné je, že nedají do ruky smlouvu a podepsáno je pouze na jejich straně, prý kvůli tomu, že je to neveřejná nabídka.

Když to je bez podmínek, tak co jsi podepisoval? ;-)

Na kopii smlouvy máš samozřejmě nárok. A ne že ne.
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 21. 3. 2019 20:15

Mozna zoufale odsouhlasil to jejich podepisovani elektrotuzkou :-)

Mate nekdo tucha, jak se u soudu prokazuje podpis listiny na elektronickem zarizeni, kdyz listina a podpis nebyly vlastne na jedne listine, obrazovce :-))

-- 21. 3. 2019 20:33 --

bodyczech píše:Souhlas. Amatérismus nejvyššího řádu, to bylo první co mě napadlo. Nějak se v těch jejich krocích ztrácím, netuším co tím vlastně sledují. Nejdříve nekonečné množství spořících účtů následované žádostí o redukci jejich počtu, nesmyslné pásmové úročení 1,0-1,1. Zavedení Richee účtu a propojení s Creditas. Teď zase tajné zvýšené úročení... Zdá se mi, že chudáci ani oni sami nevědí, kam to vlastně vedou...

Mozna pan majitel potrebuje love na nove lambo a pujcit si za 1,2% je levnejsi nez od CNB...
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 21. 3. 2019 20:56

Podepisoval jsem souhlas, že mi smí změnit úrokovou sazbu. Popravdě působilo to na mě dost divně, takže než uvidím v IB zvýšenou sazbu, tak do té doby tam nic nepošlu.
cz01
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 21. 3. 2019 23:04

“že mi smí změnit úrokovou sazbu”

Snad zvýšit na konkrétní % ne?
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 21. 3. 2019 23:23

Jo přesně tak, evidentně jsem při psaní myslel na jiné věci :)
cz01
Diskutér

Odeslat příspěvekod y2key 22. 3. 2019 00:43

Podle jakého algoritmu si zvou klienty "na kobereček"? Zatím to vypadá, že ti, co u nich mají hodně účtů mají přednost.
y2key
Návštěvník

Odeslat příspěvekod čulibrk 22. 3. 2019 10:46

Já vše přesunul do Trinitri. Ve středu ráno jsem šel na pobočku, včera jsem psal bankéřce email a stále se v IB nic nezměnilo, jen 1 a 1,1 %. .... tedy nemělo smysl tam chodit.
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 22. 3. 2019 10:50

Pritom se staci jasne dohodnout: co kdy a za kolik
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 25. 3. 2019 17:08

Dnes přišla SMS od bankéřky a v IB už vidím u spořícího účtu 1,25 % p.a. na celou částku. Ráno to tam ještě nebylo.
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 25. 3. 2019 18:25

V pátek jsem se ptal telefonicky na pobočce ve Zlíně a o žádné takové akci nevěděli. No, těch 300 Km z Prahy do Zlína je pro informace asi moc daleko
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod y2key 25. 3. 2019 22:34

Chtělo by to zjistit podle čeho banka vybírá klienty, kterým nabídne lepší úročení.
y2key
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tom brava 27. 3. 2019 15:31

nejspíš nějaká individuální promoakce pobočky, která "neplní" plán vkladů, a tak si raději ukrouhne z vlastního marketing-budgetu aby nalákala nové hejly (když už se i ty jejich mega TV spoty na "nejvyšší úrok"míjejí účinkem)
tom brava
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka