Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod čulibrk 27. 3. 2019 19:27

Jak jsem psal, já jsem přesunul, když bylo pásmový úročení 0.8% +1,0 % větší částku do Trinity Bank a nechal na spořícím účtu v Creditas 0,- Kč. Tak mi nabídli 1,25 % a už to vidím i v IB. (Ještě mám v Creditas termínovaný vklad na 2,9 % z minulosti.)
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 27. 3. 2019 20:06

Stále vidím úročení jen 1% v CRE, ale jsem podmírák. Jinak dopo na účtech (kdekoliv) nenechávat 0 anébrž alespoň malý zůstatek 20-30 nebo 100 CZK či raději více.
PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Diskutér

Odeslat příspěvekod stepano 27. 3. 2019 20:19

A to proč?
stepano
Diskutér

Odeslat příspěvekod tom brava 28. 3. 2019 16:08

připojuju se - proč? např v ING to fungovalo opačně, ti co vymetli konto poctivě do posl. halíře dostávali po půl až roce neaktivity akční nabídky, ostatní třeba jen s minimálním zůstatkem blížícím se nule ostrouhlali....ale stejně to je vo ničem, tydle podpultový akce jsou jak z minulého režimu. Nenaskakoval bych jim na to z principu...jak se to rozšíří jako normál, zabetonuje to přirozenou konkurenci ala situace u mob. operátorů.
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 28. 3. 2019 18:11

Akorát banku si může otevřít pomalu každý uživatel finfóra, má-li kapitál, kdežto frekvence jsou omezeným zdrojem. Ale jinak souhlasím, dobrá cesta to není.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 28. 3. 2019 20:52

tom brava píše:připojuju se - proč? např v ING to fungovalo opačně, ti co vymetli konto poctivě do posl. halíře dostávali po půl až roce neaktivity akční nabídky, ostatní třeba jen s minimálním zůstatkem blížícím se nule ostrouhlali....ale stejně to je vo ničem, tydle podpultový akce jsou jak z minulého režimu. Nenaskakoval bych jim na to z principu...jak se to rozšíří jako normál, zabetonuje to přirozenou konkurenci ala situace u mob. operátorů.

Že by protože banka nemůže vykazovat úcty s 0 jako aktivní :-)
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 29. 3. 2019 10:01

Další pobočka roste v Opavě.
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 29. 3. 2019 23:00

Dnes dorazily bonusy za doporuceni sporiciho uctu Creditas z predchozich mesicu.
:tleskani
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod MiASX 29. 3. 2019 23:21

Na to je take akce?
MiASX
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 30. 3. 2019 23:29

Tato akce bezela koncem roku 2018, ale po novem roce ji obnovili/prodlouzili (nyni trva do 30.6.2019), odkaz na pravidla je dole na strance o sporicim uctu:
https://www.creditas.cz/sporici-ucet
Pravidla akce Doporučte a získejte 2019.pdf (PDF, 154 kB)
https://www.creditas.cz/documents/20705 ... e+2019.pdf
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod francikas 1. 4. 2019 20:55

tak creditas ma okamzite platby, Richee co nevidet.
Založ Richee účet přes můj kód 10077241 a dostaneš navíc 300,-Kč do začátku.
francikas
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Havers 1. 4. 2019 22:06

Jak Richee co nevidět? Richee má samozřejmě okamžité platby také už nyní. Píšu tedy o IB.
V mobilním bankovnictví Creditas (včetně Richee aplikace) to zatím opravdu nejde.
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod francikas 2. 4. 2019 21:19

Si to slovne zamotal, Richee nemá okamzite. Creditas ma okamzite platby jakymkoliv obsluznym kanalem.
Založ Richee účet přes můj kód 10077241 a dostaneš navíc 300,-Kč do začátku.
francikas
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Havers 2. 4. 2019 22:08

Creditas umožňuje okamžité platby, ale zadat okamžitou platbu lze pouze přes IB a to včetně Richee účtu.
Zadat okamžitou platbu nejde přes mobilní aplikace Banky Creditas (aplikace Richee a Mobilní bankovnictví).
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod paty07 2. 4. 2019 23:14

Navíc nevím, jak by se díval regulátor na to, že rychlé platby jdou zadat jenom z určitého typu účtu. Richee není extra bankou, jedná se o účet v Creditas. Jediné, že lze založit pouze přes aplikaci.
paty07
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka