Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vpe 6. 4. 2019 14:43

OnderCZ píše:Tak přítelkyni to připsalo až dnes, tak by se okamžitá platba hodila.

Podle zakona platba v ramci banky je (muze byt) momentalne pomalejsi nez mezibankovni :-)
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 8. 4. 2019 00:08

Creditas snižuje sazby TV na 2–7 let.
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod psimino 9. 4. 2019 11:40

Dobrý den, lze někde v IB najít klientské číslo pro doporučení? Nebo někde ze smlouvy? Děkuji.
psimino
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chrudimi 9. 4. 2019 11:57

psimino: je to v podmínkách akce, buď v mailu nebo vyžádat v bance
3.5 Identifikační údaj Doporučovatele je jeho unikátní kód, který Doporučovatel obdržel pro účely této AKCE e-mailem či si jej
vyžádal na Pobočce Banky (dále jen „Identifikační údaj Doporučovatele“).
chrudimi
Diskutér

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 4. 2019 03:38

Nedávno jsem si byl v bance Creditas vyměnit české koruny za EURO a byl mě nabídnut jejich běžný účet, který je prý bezkonkurenční, neboť obsahuje výběry ze všech bankomatů po celém světe zdarma a spořící účet s výhodnou sazbou.

Bankéřka říkala že účet zdarma s neomezenými výběry z bankomatů po celém světě z bankomatů, zavedli proto, aby nalákali klienty.
Brzy budou nabízet hypotéky, kreditní karty, úvěry a čaasem i podílové fondy.

Banka také v poslední době výrazně posílila kapitál, neboť její majitel pan Hubáček má v plánu do několika let se stát středně velkou bankou jako je třeba ( UniCreditbank, Raiffeisebank, Fio, Moneta, Air bank) a musí plnit povinnosti vůči ČNB.
Doufají, že se jim to brzy podaří.

Je vhodné mít u této banky svůj hlavní účet?
Uspěje tato banka v silné konkurenci na českém trhu a podaří se jí získat hodně klientů a objemu peněz, jako středně velké banky?
Věříte te ji?
anonymni

Odeslat příspěvekod MiASX 14. 4. 2019 04:13

Tyvole jsi tak blby nebo jen navedeny? Kazde bance se tu da verit uplne stejne do 100000 Euro. Nad tu castku se neda verit nicemu.
MiASX
Diskutér

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 4. 2019 04:31

To chápu, spíš by mě zajímalo, zda v aktuální silné konkurenci na českém trhu, je ještě prostor, aby se z malé banky s cca. 50 tis. klienty stala středně velká banka jako třeba RB, Moneta apod.?

Také by mě zajímalo, když má banka Creditas výběry ze všech bankomatů v ČR a v zahraničí zdarma, proč klienti třeba od České spořitelny, KB neutíkají ve velkém k této bance?
Nebo jsou češi hodně konzervativná národ a nechtějí nic měnit.
anonymni

Odeslat příspěvekod MiASX 14. 4. 2019 08:13

Cesi jsou vetsitou tupi hlupaci, kdyz je zajima nejaka velikost banky. Kdo je trochu chytrejsi, tak ho zajimaji jen nulove poplatky.
MiASX
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 14. 4. 2019 09:09

kamarad.michal:
Já bych bance Creditas věřil, že se ji možná pomalu s časem podaří to o čem píšeš a nebo alespoň něco z toho pokud se o to budou snažit a pokud to vše budou nabízet za dobrých podmínek. Stát se může kdykoliv cokoliv a to v kterékoliv bance, ale konkurence v ČR je dostatečná a tak v případě nějakých problémů je možné kdykoliv přejít jinam. Já Creditas používám především pro zahraniční platby kvůli docela dobrým kurzům v porovnání s jinými bankami. Jako hlavní banku používám jinou nebo spíše více jiných bank podle toho kde mi co zrovna lépe vyhovuje, ale jako hlavní bych si Creditas dovedl asi představit také. Ono také záleží co a které bankovní služby od hlavní banky očekáváš a potřebuješ.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 4. 2019 17:22

vlazy píše:kamarad.michal:
Já bych bance Creditas věřil, že se ji možná pomalu s časem podaří to o čem píšeš a nebo alespoň něco z toho pokud se o to budou snažit a pokud to vše budou nabízet za dobrých podmínek. Stát se může kdykoliv cokoliv a to v kterékoliv bance, ale konkurence v ČR je dostatečná a tak v případě nějakých problémů je možné kdykoliv přejít jinam. Já Creditas používám především pro zahraniční platby kvůli docela dobrým kurzům v porovnání s jinými bankami. Jako hlavní banku používám jinou nebo spíše více jiných bank podle toho kde mi co zrovna lépe vyhovuje, ale jako hlavní bych si Creditas dovedl asi představit také. Ono také záleží co a které bankovní služby od hlavní banky očekáváš a potřebuješ.

Uvazuješ v budoucnu používat Creditas jako hlavní banku, co ti na ní vadí, ze ji jako hlavní nemáš? Málo poboček, špatné IB atd.?
anonymni

Odeslat příspěvekod vlazy 14. 4. 2019 18:41

kamarad.michal:
Prozatím neuvažuji o Creditas jako hlavní bance. Založil jsem si tuto banku mj. kvůli úrokům když tam byly na spořícím účtu v docela dobré výši. Nyní už je situace s úročením trochu jiná a tak mám většinu úspor jinam kde se mi úročí větším úrokem. Nemohu říct, že by mi něco vysloveně na této bance vadilo a kvůli čemu bych ji jako hlavní nechtěl. Má v porovnání s některými jinými bankami trochu horší IB, ale není to žádná katastrofa. Poboček má málo a bylo by dobré kdyby měla i nějakou v rozumné blízkosti mého bydliště, ale bohužel nemá. Pro převody a platby kartou používám jiné banky kde mi chodí i příjmy a prozatím nemám žáden rozumný důvod abych na tom něco měnil. Creditas prozatím používám kvůli kurzům na zahraniční platby.
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 4. 2019 19:26

vlazy píše:kamarad.michal:
Prozatím neuvažuji o Creditas jako hlavní bance. Založil jsem si tuto banku mj. kvůli úrokům když tam byly na spořícím účtu v docela dobré výši. Nyní už je situace s úročením trochu jiná a tak mám většinu úspor jinam kde se mi úročí větším úrokem. Nemohu říct, že by mi něco vysloveně na této bance vadilo a kvůli čemu bych ji jako hlavní nechtěl. Má v porovnání s některými jinými bankami trochu horší IB, ale není to žádná katastrofa. Poboček má málo a bylo by dobré kdyby měla i nějakou v rozumné blízkosti mého bydliště, ale bohužel nemá. Pro převody a platby kartou používám jiné banky kde mi chodí i příjmy a prozatím nemám žáden rozumný důvod abych na tom něco měnil. Creditas prozatím používám kvůli kurzům na zahraniční platby.

Plně chápu, ale jen se zeptám, která banka na trhu v ČR má vyšší úrok, než banka Creditas. Myslel jsem, ze Creditas je na špici, rad se přiučil. Kurzy Creditas jsou skvělé, to jebtaky výhoda.
Myslíte, ze během par let z ni bude středně velká banka na trhu?
anonymni

Odeslat příspěvekod vlazy 14. 4. 2019 19:45

kamarad.michal píše:která banka na trhu v ČR má vyšší úrok, než banka Creditas.
Např. Hello bank.
kamarad.michal píše:Myslíte, ze během par let z ni bude středně velká banka na trhu?
To nevím a nedokážu to odhadnout, ale vyloučit se to nedá.
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod termistor 24. 4. 2019 20:33

Creditas nabízí výhodný kurz při platbě kreditkou v zahraničí. Platí to jenom v Evropě nebo všude ? Konkrétně mi jde o Indii.
termistor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 24. 4. 2019 20:42

Lepší než průměr, ale ne nejlepší (jako kreditky Hello a podobné). Platby v jiné měně, než eur převede kurzem karetní společnosti na eur a následně deviza prodej na koruny, takže ano, i platby v jiných měnách by měly být za solidní kurz.
PatrikChrz
Administrátor

Předchozí stránkaDalší stránka