Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod chrudimi 1. 8. 2019 09:28

evelista: A nemáš těch 5 plateb zaúčtovaných až v srpnu? Protože jinak je to v rozporu s tím, co se uvádí zde https://www.creditas.cz/6x100
chrudimi
Diskutér

Odeslat příspěvekod y2key 1. 8. 2019 09:29

Mufinmufi píše:y2key: Asi jsme se nepochopili. Já se ptal jestli z Creditas někomu oficiálně potvrdili, že lze vést souběžně 2 účty s 2% p.a. .

No, vzdyt to v tom prispevku mas. Tak tedy jeste jednou pro tebe odpoved na tvoji otazku. Ano, banka mi to potvrdila a i to mam v IB. Mam vice sporicich uctu a vsechny jsou uroceny 2% do 1,5M.
y2key
Návštěvník

Odeslat příspěvekod evelista 1. 8. 2019 09:35

mam je krasne !zauctovane! od 1.7 az po 20.7
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam pozvánkové kódy Richee (nově i pro SK občany), ING. Miluju. :) Taky tento únor.
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 1. 8. 2019 16:43

y2key: Super, tak tahle odpověď už dává smysl. Registruju další (pokud nepustí IB, tak přes Richee). Díky.
Funkční odkaz pro 300 Kč na Revolut.cz,15 USD na Booking.com, 300 Kč na Richee, 5 GBP na Curve a 300 Kč na Twisto v mém profilu (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér

Odeslat příspěvekod hannys85 1. 8. 2019 20:15

Mufinmufi píše:6 měsíců x 100 Kč. Asi raději počkám na nově příchozí kreditky. Tomuhle moc akce neříkám :-)).

Creditas připravuje kreditky ? Odkud čerpáš informaci ?
hannys85
Diskutér

Odeslat příspěvekod Taki 1. 8. 2019 20:33

Nevite o necem na netu, kde se tou kartou da zaplatit 0,01 Kc? Ja vim jen o moznosti plateb po 1 kc (napr. nabiti uctu u Skylinku). Diky za tipy.
Taki
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 1. 8. 2019 20:35

hannys85 píše:
Mufinmufi píše:6 měsíců x 100 Kč. Asi raději počkám na nově příchozí kreditky. Tomuhle moc akce neříkám :-)).

Creditas připravuje kreditky ? Odkud čerpáš informaci ?

Neměl jsem na mysli kreditky od Creditas, ale ty od RB, HB, UCB, které plánuji. Doteď jsem moc (téměř vůbec) kreditky nevyužíval, tak jsou pro mně "nové". Snad jsem to teď uvedl na pravou míru.

-- 1. 8. 2019 21:36 --

Taki píše:Nevite o necem na netu, kde se tou kartou da zaplatit 0,01 Kc? Ja vim jen o moznosti plateb po 1 kc (napr. nabiti uctu u Skylinku). Diky za tipy.

Co Revolut odkaz pro platbu? Někde jsem četl, že to jde vygenerovat na libovolnou částku a poslat odkazem jako request. Nikdy jsem to ale nedělal.
Funkční odkaz pro 300 Kč na Revolut.cz,15 USD na Booking.com, 300 Kč na Richee, 5 GBP na Curve a 300 Kč na Twisto v mém profilu (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 1. 8. 2019 20:47

to nikomu jinému nic neprislo uz dnes?
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam pozvánkové kódy Richee (nově i pro SK občany), ING. Miluju. :) Taky tento únor.
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 1. 8. 2019 22:31

Účastník se může účastnit AKCE v 6 (šesti) po sobě jdoucích kalendářních měsících, které následují po kalendářním měsíci, ve kterém se Účastník přihlásí k AKCI podle čl. 3.2 písm. a) nebo b) těchto pravidel.

Takze jsi se prihlasil v cervenci a odmenu mas pripsanou s cervencovym datumem 31.7., transakce jsi provedl v cervenci ;-) Proc ne, jde to. :hm

Ale mohl jsi zacit provadet transakce nejpozdeji v srpnu, ale proc to odkladat... Jeste by mohli viz:

7.2 Banka má právo bez náhrady AKCI ukončit. Ukončení AKCE bude provedeno oznámením Banky o ukončení AKCE zaslaným na e-mailovou adresu Účastníka, případně uveřejněním na Internetových stránkách (http://www.creditas.cz) či na Pobočkách Banky. V uvedeném oznámení o ukončení AKCE bude stanoveno konkrétní datum ukončení AKCE, které bude stanoveno vždy tak, aby následovalo po dni uveřejnění tohoto oznámení způsobem stanoveným v bodě 7.2 těchto pravidel.
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod chrudimi 2. 8. 2019 08:45

vpe: to je trochu nesmysl ne? Je to doslova v rozporu s tím, co banka všude prezentuje. Např. na mail mi přišlo:
Vaše akce 6×100 Kč právě začala! Protože jste se minulý měsíc do této akce úspěšně přihlásil, můžete již v srpnu na svém běžném účtu vydělat první stokorunu. Stačí v průběhu měsíce alespoň 5× zaplatit platební kartou CREDITAS a odměna je Vaše.

Nebo příklad, který uvádí na webu akce:
Příklad: Do akce jsem se zaregistroval 14. července. Akce pro mě začíná 1. den následujícího měsíce – 1. srpna. Pokud v srpnu splním podmínku 5 plateb, dostanu odměnu nejpozději na konci září.
chrudimi
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 2. 8. 2019 09:00

Tak mně taky už přišlo 100 Kč za platby v 07/2019. Přišla mi poštou karta, sedl jsem k IB, aktivoval, 6x po 1 Kč nabil RegioJet ..... a pak si přečetl podmínky a pomyslel si, že to bylo zbytečný. :-)
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 2. 8. 2019 11:24

To nikdo necte podminky? Nechapu proc kilo nema vic lidi.
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod milanBrno 2. 8. 2019 11:41

Prave naopak. My co cteme poctive podminky, tak kilo nemame.
Ty neumis cist a proto jej mas (dukaz toho ze se nekdy blbost vyplaci ;)
Telekomunikace: Mobilni internet 20GB za 500kc/mes. + volani za 1kc/min. (neomezene za 200kc)
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Richee, Twisto, ING, Curve)
milanBrno
Diskutér

Odeslat příspěvekod dargen 2. 8. 2019 12:48

Přesně.
dargen
Návštěvník

Odeslat příspěvekod chrudimi 2. 8. 2019 13:13

Bohužel úroveň (nejen) IT je v některých bankách tristní a jsem vážně zvědav, jak bude celá situace pokračovat, obzvlášť na konci období. Holt další banka, která se nikdy nestane mou hlavní.
chrudimi
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka