Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod sNOWu 6. 9. 2019 13:19

sNOWu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod RomannX 6. 9. 2019 14:35

iglooo píše:Tomu nevěřím ;-)

Konec zvyšování úroků.

-- 6. 9. 2019 14:39 --

Mohlo to být horší, to ještě jde :-)
RomannX
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 6. 9. 2019 14:43

Takže se 2% zbývá Moneta (neplatí pro nové klienty), ING (platí pouze pro nové klienty) nebo termínovaný vklad u Equa.
V SZ mohu obratem zaslat promo kód Richee, Creditas, ING.
Navstevnik123
Diskutér

Odeslat příspěvekod DoubleSix 6. 9. 2019 15:42

Obávám se, že Moneta podlehne a sníží ta 2% také.
Takže jdeme do Equa Bank založit termínovaný vklad.
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod RomannX 6. 9. 2019 16:01

Už jsem to tam raději na rok nasypal, aby si to v Equa taky ještě nerozmysleli :pozor
RomannX
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pan Jan 6. 9. 2019 18:14

Od dvou milionů ale přesto může mít Creditas nejlepší spořák, zdá se. https://twitter.com/Mezernik/status/1170004641360166912
Pan Jan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod RomannX 6. 9. 2019 18:46

Jenže těch 1.8 % slibují jen do konce roku, t.j. 3 měsíce. Raději ten termíňák, kde mám jistotu těch 2% na delší dobu. A nevypadá, že by ČNB měla v plánu zvyšovat úrokové sazby, spíš naopak.

Samozřejmě jde o to, jestli člověk potřebuje peníze na spořícím účtu, kde je může vybrat hned, nebo ví, že si může dovolit dlouhodobý vklad.
RomannX
Návštěvník

Odeslat příspěvekod iglooo 6. 9. 2019 20:59

To není odkaz na dokument s podmínkami. Navíc se tady se nic takového nepíše.

Každopádně není problém to přelít zase zpátky do Trinity. ;-)

Se zvyšováním úroků jsem stále naprosto v klidu... 8-)
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod OnderCZ 6. 9. 2019 21:06

Odpoledne to tam bylo popsané, asi to ještě schovali.

Kód: Vybrat vše
Podle informací webu Peníze.cz se informace o snížení na 1,8 % objevila na stránkách banky omylem, o sazbě platné od října ještě není definitivně rozhodnuto. S největší pravděpodobností se bude pohybovat mezi 1,7 a 1,9 %.
OnderCZ
Diskutér

Odeslat příspěvekod Fox21 6. 9. 2019 21:10

iglooo

Bylo to tam celý den napsané, ale později odpoledne tuto informaci dali zase z webu pryč, tak otázka, jestli to jen chtějí oddálit nebo ještě zváží konečné rozhodnutí, co nastavit po 30.9.
Fox21
Diskutér

Odeslat příspěvekod iglooo 6. 9. 2019 21:14

Aha. Tak oni asi ještě nevěděli, že se úroky budou zvyšovat. Asi to tu nesledují... ;-)
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod evlo 6. 9. 2019 21:49

RomannX píše:Jenže těch 1.8 % slibují jen do konce roku, t.j. 3 měsíce. Raději ten termíňák, kde mám jistotu těch 2% na delší dobu. A nevypadá, že by ČNB měla v plánu zvyšovat úrokové sazby, spíš naopak.

Samozřejmě jde o to, jestli člověk potřebuje peníze na spořícím účtu, kde je může vybrat hned, nebo ví, že si může dovolit dlouhodobý vklad.
No neni to tak uplne - u toho terminaku mas 2% a nebo nic, neblokujes penize zcela, tj. bud pri milionu ohdadem tak 1200 mesicne po zdadneni po 6 mesicu, nebo mas milion k dispozici bez tech 1200 mesicne.

Takze za me to smysl dava, sam jsem takhle zmenil banku, primarne proto, ze radeji budu mit penize u instituce co se umi chovat.
evlo
Diskutér

Odeslat příspěvekod fanyn3 7. 9. 2019 09:50

Fox21 píše:iglooo

Bylo to tam celý den napsané, ale později odpoledne tuto informaci dali zase z webu pryč, tak otázka, jestli to jen chtějí oddálit nebo ještě zváží konečné rozhodnutí, co nastavit po 30.9.

Čakají na ČNB 25.9. :hm
fanyn3
Návštěvník

Odeslat příspěvekod iglooo 8. 9. 2019 22:46

Ale je to napínavé, že? :-)
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 9. 9. 2019 23:47

jako ja chci sporit, ale fakt nechapu proc by měli davat vic cnb jak na retailu, jo kdyby cnb dala 5, to bychom cumeli jak se to zvedne.
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam kódy ING. Miluju. :)
evelista
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka