Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod milansokol 10. 1. 2017 21:54

Jojo, spousta lidí má peněz, že neví, kam je cpát a tak jsou rádi za každou novou příležitost, kam je odložit, aby alespoň neležely ladem. Tyto fronty a zájem jsou toho důkazem.

Ale k věci:
Přemýšlel už někdo nad zrušením Spořícího účtu?(Vím, že je to asi brzy, ale je potřeba být připraven) Pokud bych měl založený pouze Spořící účet, tak v případě zrušení bych musel čekat 2 měsíce výpovědní lhůtu že? Pokud bych měl k tomu i Běžný účet, tak by Spořící účet byl zrušen v podstatě hned?
Je to správná úvaha?
milansokol
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Delitzsch 10. 1. 2017 21:58

Díky moc za foto! Je to je starý design karty. Rozdíl je jen v tom, že je karta bezkontaktní.
Delitzsch
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 10. 1. 2017 22:07

Ta fotka pochází z měšce a je ještě z dob záložny, byla stejně bezkontaktní jako je nyní (mám tu samou, fasoval jsem ji vloni v říjnu k BÚ)... :mrgreen:´

Dizajn nových karet mají na webu: https://www.creditas.cz/platebni-karty, někde (buďto tady v tomto vlákně nebo v nějakém odkazovaném článku) už proběhla i informace s konkrétním datem od kdy budou vydávat ty nové (nevzpomínám si, mělo by to být už ve druhé polovině ledna).
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Franklin 10. 1. 2017 22:16

Ta karta, co mi dneska přišla domů, v sobě bezkontaktní čip má. Vyzkoušel jsem to pomocí androidí aplikace Credit Card Reader NFC. Ale platit bezkontaktně jsem zatím nezkoušel, kartu zatím zaktivovanou.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Korzaik 10. 1. 2017 22:23

Jo, zhruba od 20. ledna, přes net to ale bude reálně až ten únor a znovu do pobočky nepůjdu. Ty nový karty jsou ale stejně hnusný, jako starý, takže bych v tom moc výhod neviděl.
Korzaik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Franklin 10. 1. 2017 22:29

Ale stejně je to od Creditas banky pěkné, že se chovají hospodárně a chtějí využít zbylou zásobu starých karet, ne?

Anebo to prostě jen nestihli připravit? :-P
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Korzaik 10. 1. 2017 22:32

Tak snad karta se lisuje celá najednou až se jménem, ne?
Korzaik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Delitzsch 10. 1. 2017 22:33

Původní karty záložny vydávané až do léta 2016 ve spolupráci s ČSOB byly jen kontaktní. Vlastní karty záložny pak už byly bezkontaktní.
Naposledy upravil Delitzsch dne 10. 1. 2017 22:37, celkově upraveno 1
Delitzsch
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Franklin 10. 1. 2017 22:34

Korzaik: Já si to představuju tak, že mají zásobu plastů, na které se pak razí konkrétní údaje. Takže ty staré plasty buď chtějí dovyužít, aby ušetřili, anebo nové plasty nestihli včas připravit.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Korzaik 10. 1. 2017 22:37

To víš, že to nestihli, jinak by těžko dávali konkrétní datum. Tak hlavně, že mají na stránkách pěkné fotky všech zaměstnanců a samozřejmě patřičně vyretušované. Svou bankéřku bych v reálu nepoznal.
Korzaik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Delitzsch 10. 1. 2017 22:39

Ty fotky zaměstnanců jsou opravdu hodně vylepšené...
Delitzsch
Nadšenec

Odeslat příspěvekod B36 10. 1. 2017 23:07

A po tom hektickem lednu se to v realu jeste zhorsi :-D
B36
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Korzaik 10. 1. 2017 23:15

Chodím z práce okolo jedné pobočky a mohu zodpovědně říct, že 20 minut po zavíračce už se trousej domů. :-) Zažil jsem horší přesčasy.
Korzaik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Zedna1 11. 1. 2017 00:43

Noxik píše:Cili tedka asi nema moc cenu zadat, to je tak kdyz clovek zije mimo civilizaci. No jinak jsem zvedav, zda se nekdy dozvim realny cisla, kolik lidi meli v prosinci (v rijnu pry cca 20 000) a kolik v unoru, aby bylo jednoznacne videt, zda to byl skutecne naval lidi, nebo to proste nezvladli. Asi museli cekat, ze o ten sporak muze byt velky naval, proto ho koneckoncu nabizi ne? Podle toho co tu ctu, tak na pobocce trva zrizeni 45 minut, coz mi prijde jako dost.
No jestli ted chteji zridit ucet tisice nebo desetitisice lidi, tak asi nebudou moc radi, kolik se jim toho na sporacich sejde.

V nejakem rozhovoru jsem cetl, pokud si to spravne pamatuji,
ze nyni maji 20 000 klientu, plan byl ziskat dalsi desitky tisic klientu (20 000?) behem jednoho roku,
pak jsem nekde (myslim na FB?) videl informaci o tom, ze jen za prvni 3 dny od 1.1.2017 ziskali 3 000 novych klientu!!
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod dargen 11. 1. 2017 05:07

Spíš účtů než klientů.
dargen
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka