Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Rop 11. 8. 2020 15:17

vlazy: myslíš, že bys to zvládl i bez citací? Já si myslím, že ano.
To samé platí pro peliculiar a PULPANM

Nové bankovnictví Creditas: a já si myslel, že mBank to má přepatlané. Už si to nemyslím :lol:
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Moderátor

Odeslat příspěvekod peliculiar 11. 8. 2020 18:06

Citace jsou od toho, aby se člověk snáz zorientoval v tom, na co kdo konkrétně reaguje, kor když jde o část rozsáhlejšího příspěvku. To bys jako moderátor měl vědět lépe než kdokoliv jiný. Nechápu proč s tím máš problém.
peliculiar
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 11. 8. 2020 18:15

Taky tomu záchvatu proti citacím nerozumím. Dochází místo v databázi nebo co?
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 11. 8. 2020 19:04

ono jde spíše o to, že obvykle stačí citovat větu, dvě (ale také bych to neviděl nijak dramaticky) ;-)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod milanBrno 11. 8. 2020 19:51

Hlavne jde o to, ze predchozi prispevek se necituje...
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes. (vse neomezene za 777kc/mes.)
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Equabank, Twisto, ING, Curve , Moneta , atp.)
milanBrno
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 8. 2020 23:51

Nj, ale jsou tu jedinci, kteří necitovaný předchozí příspěvek změní a daný příspěvek pak nedává smysl.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 12. 8. 2020 22:40

Provedl jsem teď o dovolené dva výběry z ATM v Maďarsku a zjistil, že na to, jak je Creditas vychvalovaná do nebes za "super" kurzy, tak to s přehledem vyvrátím, protože na každé necelé tisícovce člověk tratí proti kurzu ČSOB, která HUF má, celých 10,-.. K zamyšlení pro ty, co cestují s různými kartami po světě a mají pocit, že je ty velké, nenažrané banky oškubou, opak je pravdou.
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod flightmax 13. 8. 2020 08:26

A to srovnání je i se započteným poplatkem za výběr z bankomatu?
flightmax
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dr._lukas 13. 8. 2020 12:24

O jakém poplatku se bavíme? :-D Jasně, že nebudu srovnávat jablka a hrušky. Mám premium účet a vybírat můžu zadarmo kdekoliv stejně, jako s Creditas.
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 13. 8. 2020 12:47

Ahá a ten premium účet je taky zdarma bez podmínek jako v Creditas? Když už teda nesrovnáváme jabka a hrušky...
Ale abych jen nerýpal, nějak se mi to nezdá. ČSOB má momentálně na HUF 2,8% od středu, Creditas na EUR 1,6%, kde se potratil ten zbytek? Převod kurzem asociace mezi HUF na EUR asi není tolik. Byly oba výběry ve stejný den?
Kolem.jdouci
Diskutér

Odeslat příspěvekod flightmax 13. 8. 2020 13:26

Tak jsem se mrknul na podmínky premium účtu ČSOB a opravdu to není srovnání hrušky a jablka. Ale hrušky a buldozer.
flightmax
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlazy 13. 8. 2020 14:01

dr._lukas píše:Mám premium účet a vybírat můžu zadarmo kdekoliv stejně, jako s Creditas.
Zdarma vybírat asi můžeš ve smyslu poplatku za to který by si účtovala banka od které máš kartu. Některé bankomaty v zahraničí si ale údajně při výběru účtují svůj poplatek započtený do vybírané částky a to asi žádná banka nedokáže garantovat, že i to bude zdarma.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 13. 8. 2020 14:15

dr._lukas píše:Provedl jsem teď o dovolené dva výběry z ATM v Maďarsku a zjistil, že na to, jak je Creditas vychvalovaná do nebes za "super" kurzy, tak to s přehledem vyvrátím, protože na každé necelé tisícovce člověk tratí proti kurzu ČSOB, která HUF má, celých 10,-.. K zamyšlení pro ty, co cestují s různými kartami po světě a mají pocit, že je ty velké, nenažrané banky oškubou, opak je pravdou.

A bylo to určitě zúčtováno kurzem Creditas, nešlo o DCC bankomatu? Můžeš hodit screenshot z IB Creditas z dané transakce?
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod drkarel 13. 8. 2020 14:20

Zase na DCC je ten rozdíl malý, ale přijde mi to taky divné.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod tmx643 13. 8. 2020 14:36

Má pravdu.
Kurz MC třeba 5.8. byl 29,34 EUR za 10000 HUF. Potom kurzem Creditas do Kč to bylo za 781,68 Kč. A ČSOB ten den 10000 HUF za 775,50. V jiné dny je to stejné, ČSOB je tedy levnější.
tmx643
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka