Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lafayette16 29. 9. 2020 10:02

noi2 píše:Tedy pokud to při zaúčtování nezmění.
¨
Skoro jistě změní.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mimonik 29. 9. 2020 10:53

Blokace jsou prakticky vždy kurzem asociace, změní se to.
Mimonik
Diskutér

Odeslat příspěvekod noi2 29. 9. 2020 16:22

jj, zaúčtováno dnes 30.83, tedy 23.9 Kč/USD. Včerejší Mastercard kurz jsem našel 23.382, takže příplatek 2.2%.
noi2
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 29. 9. 2020 21:07

Jo, to se vyplatí. Jako všechno u Creditasu. O co okradli na úrocích, o to okradou i na kurzech.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod OnderCZ 29. 9. 2020 21:50

Nejhorší, že loni to tak ještě nebylo. Kurzy při platbou kartou byly pěkné.
OnderCZ
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 29. 9. 2020 21:58

Nejsou první, co lákali na výhodné kurzy, které se vzápětí zmrvili, např. Equabank. Je důležité neřídit se nějakými vnucenými stereotypy, ale sledovat realitu.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod peliculiar 29. 9. 2020 22:10

Karty jaké banky mají nyní výhodné kurzy?
peliculiar
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 29. 9. 2020 22:15

Se podívej na testy, poslední vyšel cca před 2 týdny.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod Rop 30. 9. 2020 17:41

Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Moderátor

Odeslat příspěvekod Markil 2. 10. 2020 13:27

xls píše:Nejsou první, co lákali na výhodné kurzy, které se vzápětí zmrvili, např. Equabank. Je důležité neřídit se nějakými vnucenými stereotypy, ale sledovat realitu.

Proto jsem se ptal, už z aktuálních podmínek bylo celkem jasné, že kurzy natáhli, ale díky noi2, že to vyzkoušel a dal vědět...
Měl jsem to jen jako zálohovou kartu do zahraničí k Hello kreditce. Teď bude muset stačit Hello a mKarta Svět. Ale je zajímavý, jak tehdy, když se Richee a Svět objevily, tak tu byla spousta pochybností jen o té kartě mBank, která nakonec zatím kurzy drží...
Markil
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 9. 10. 2020 11:42

nedodrzovaci slibu si najali marketinkoveho vyzkumnika Domcu https://www.creditas.cz/aktualita?articleId=147352_R

Asi mu nabidli ty prachy, o ktere nas, drobne stradatele okradli a jeste milion k tomu za vyzehleni reputace.
proletáři všech zemí…
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod y2key 9. 10. 2020 21:15

Bohužel tuto kauzu nikdo nemedializoval, takže ani nemá co žehlit. FA alespoň podle toho, co mám informace, tak zatím stanovisko nevydal. Takže je otázka, jak se to vlastně bude řešit a jestli to nevyprchá do ztracena a bance to nakonec projde :(
y2key
Diskutér

Předchozí stránka