Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod A1rh- 31. 3. 2017 21:02

Právě jsem si to tam taky přečetl.
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod dinkylinky 31. 3. 2017 21:24

A kde je ten nový úrokový lístek ke shlédnutí. Na těch jejich stránkách ho nevidím.
dinkylinky
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ency 31. 3. 2017 21:28

Ency
Diskutér

Odeslat příspěvekod dinkylinky 31. 3. 2017 21:31

Ale to je úrokovej lístek od 1.1.2017. Ten jsem našel. Mě zajímá ten od 1.4.2017.
dinkylinky
Diskutér

Odeslat příspěvekod martiina.m 31. 3. 2017 22:15

No tak to je sešup. To se jim taky může stát, že se jim to sckvrkne velmi rychle a nebude co půjčovat. Sorry jako.
martiina.m
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hannys85 31. 3. 2017 22:20

Aha, tak to mi nedošlo. Tak to jsem si zakládal ten účet 18.3 zbytečně. To jsou takové hovada, dnes mi pošlo, že mi účet založili, ale ten spořák jde založit až po zaslání aktivační částky, která jaksik těžko dnes dorazí :-( No nic, tak to budu hned vypovídat, to mi mohlo být hned jasné, že se jedná jen o obyčejné zmetky..

Doplnění: ono už šlo nekdě vidět hned po založení běžného účtu číslo účtu + VS na který se má zaslat aktivační platba ? Pokud ano, tak má chyba, ale co si vzpomínám, tak jsem nikde nic takového neměl až dnes se mi to číslo účtu objevilo..
hannys85
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 1. 4. 2017 00:30

Tak uz je ta urokova sazba videt i primo na strance sporiciho uctu (kalkulacka):
https://www.creditas.cz/sporici-ucet

Skutecne misto 0.5% + 0.6% = 1.1%
je nyni 0.1% + 0.2% = 0.3%
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 1. 4. 2017 00:40

Vcera ve 21:21 potrzeno sms kodem zalozeni dalsiho sporiciho uctu a po nezobrazeni v IB noveho c.u. ukon proveden jeste jednou, ale ani nyni v IB neni druhy sporak, natoz spravne i treti, videt..jsou to parchanti nebo maji bordel v systemu?
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 1. 4. 2017 06:57

Tohle přesně mi to dělalo v Exploreru - založil jsem první a při druhém a třetím jsem zadal autorizační SMS a už se další SU neotevřel (na stránce se neobjevilo č. účtu a odkaz na smlouvu). V Chromu to pak běželo normálně, založil jsem další 2 SU hned po sobě.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 1. 4. 2017 07:24

Bohužel jsem večer neměl jinou možnost než exploder..pošlem reklamaci
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod lopatickaCZ 1. 4. 2017 08:16

Obrázek

Krásný no :-] :-] :-] Hlavně že jsem si založil asi pět termiňáků a na spořáky jsem úplně zapomněl. 8-D :-\
lopatickaCZ
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 1. 4. 2017 08:32

martiina.m píše:No tak to je sešup. To se jim taky může stát, že se jim to sckvrkne velmi rychle a nebude co půjčovat. Sorry jako.

Až budou mít málo peněz, tak zas úroky zvýší.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Venn 1. 4. 2017 08:47

Dobrý den,
dnes mi přišly bonusové úroky na účet. Ony přišly už včera, ale nejspíše pozdě v noci a chtěl bych se zeptat, pokud si je dnes převedu na účet, tak za další tři měsíce už bonusové úroky nedostanu, neb jsem nesplnil podmínku o nevybírání ze spořících účtů?
Venn
Diskutér

Odeslat příspěvekod B36 1. 4. 2017 09:05

Ano, za toto druhe ctvrtleti bys uz zadne bonusove uroky nedostal, takze nema valny smysl prevadet jen ten fufnik, ktery jsi na vlozenych penezich vydelal - bud vybrat cely ucet a penize prevest na neco lepe uroceneho nebo nevybirat nic.
B36
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Venn 1. 4. 2017 09:16

No fufník to není..jde o 500 korun, takže jsem to měl převést již včera...sakra kdy to připisovali? V 23:00? V podrobnosti platby to nemají uvedené. Je to spíše než spořící účet takový termínovaný vklad dobře zamaskován. No nic. Těch 500 mě nepálí. Holt zaplatím účet za vodu z běžného účtu. O to víc tam budu mít na úrocích za další kvartál. Díky za odpověď
Venn
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka