Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod paty07 26. 4. 2017 23:07

Dluhopisy nejsou vkladové produkty. Jenom aby v tom nebyl háček jako u ČSOB, kde sice dostanete relativně slušný úrok na spořícím účtu, ale musíte mít minimálně stejnou částku v investicích.
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 27. 4. 2017 05:54

No, já myslím, že oni myslí právě ty dluhopisy a poněkud "šmejdsky" je nazývají vkladovým produktem.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomason87 27. 4. 2017 07:33

špatně jsem to reprodukoval, je to šalamounsky napsáno :) "V současné době máme možnost nabídky produktů i s vyšším zhodnocením vkladů."

každopádně jsem se teď v MF Dnes dočetl, že Hubáček a Creditas chtějí zachraňovat krachující Vítkovice
Tomason87
Diskutér

Odeslat příspěvekod paty07 27. 4. 2017 23:38

Je to šalamounsky, aby se toho ustrašený čecháček nezalekl, když při slovu cenný papír nebo akcie se křižuje, že to je zlodějina.

Já být creditas napíšu raději, aby nedošlo k záměně s vkladovými produkty "V současné době máme nabídku produktů i s vyšším zhodnocením pro Vaše vklady."
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod tom brava 28. 4. 2017 13:46

už se ví o co jde v té "podpultové" nabídce?
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod 07Petr 28. 4. 2017 14:22

Jo včera mi volala bakéřka a rovnou mi řekla, že jde o dluhopisy, které nejsou pod garančním systémem finančního trhu, tak jsem poděkoval a řekl, že nepříjdu.
07Petr
Diskutér

Odeslat příspěvekod cipisekcz 3. 5. 2017 08:00

Ted jsem si kontroloval pripsane uroky za mesic duben.A nemam pripsany bonusovy urok.
cipisekcz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 3. 5. 2017 08:09

Tak jelikož je pro bonusový úrok potřeba splnit nějakou podmínku (nevybírat v daném čtvrtletí), tak bude asi připisován vždy na konci čtvrtletí.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod cipisekcz 3. 5. 2017 08:19

JJ vubec jsem si to neuvedomil.
cipisekcz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tomasfinance 3. 5. 2017 16:58

Bude se navyšovat kapitál

http://www.valnehromady.cz/sites/hromad ... EDITAS.pdf.

Místo úpisu je Olomouc. Lhůta ode dneška 14 dnů. Pak smůla.
Jsou tu nějací akcionáři, kteří řeší nákup přednostních akcií korespondenčně nebo přes plnou moc?
Tomas
tomasfinance
Návštěvník

Odeslat příspěvekod josefbuba 7. 5. 2017 09:38

Uvítal bych, kdyby vydávali MC virtual kartu i k jiným měnám než je CZK. O:-)
josefbuba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Noxik 9. 5. 2017 15:30

Na iDnesu je dneska clanek, ze za prvni kvartal Creditas nabrala 16 000 klientu a 16,4mld Kc vkladu. Pred casem se tu tusim resilo, kolik je asi prumerny vklad na klienta, cili bych to videl na 1 milion dle cisel vyse. A rozpujcovany pry maji 9 mld, cili to zatim nevypada, ze by totalne krachli na urocich pro klienty.
Noxik
Diskutér

Odeslat příspěvekod LaNov 10. 5. 2017 20:36

Těch neumístěných 7 mld. mají předpokládám u ČNB nebo jiných bank za nulu, přitom za ně platí až 1,1%, tzn. náklady a ztráta až 77 mil. za rok. Vypadá to málo, aly když si to člověk porovná s jejich výsledovkou za loňský rok, tak na krach to samozřejmě není, ale do zisku se IMHO moc brzy nedostanou ...
LaNov
Diskutér

Odeslat příspěvekod dargen 11. 5. 2017 06:24

26.říjen 2016 tisková konference - předpokládáme, pracovní termín zavedení pojištění, hypoték červen-červenec 2017. (Radim Synek, 37:40min)
9.5.2017 - S tím, že by Creditas nabídla i hypotéky, se však podle něj pro letošek zatím nepočítá. (Vladimír Hořejší)
Zdroj: http://ekonomika.idnes.cz/banka-byvala- ... nomika_fih

Tolik k důvěryhodnosti této banky.
dargen
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka