Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod evelista 6. 9. 2019 08:08

ja k detskym bank produktum jsem dost skepticky, umis si představit natlak od rodicu vyuzit nejake bank klicky pro zicnani vyhody na ukor zacerneni detske intentity v jakykoliv registrech. Pokud bych byl pro detske ucty, jen s majitelem a rc rodice, na dospelacke identite.
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam pozvánkové kódy Richee (nově i pro SK občany), ING a Creditas. Miluju. :) Taky toto Září.
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod Fox21 6. 9. 2019 12:21

Pan Jan píše:Těch 1,8 % mne trochu děsí. Doufám, že to není předzvěst říjnového snížení i na klasickém spořáku. https://www.penize.cz/ucty-pro-mlade/40 ... reni-da-18

Je to tak. Od 1.10 bude na spořícím účtu platná nová úroková sazba 1,8 % a to do 31.12. Rozdíl je, že už to nebude do 1,5 mil., ale bez omezení výše vkladu.
Fox21
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iglooo 6. 9. 2019 12:59

Tomu nevěřím ;-)
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod sNOWu 6. 9. 2019 13:19

sNOWu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod RomannX 6. 9. 2019 14:35

iglooo píše:Tomu nevěřím ;-)

Konec zvyšování úroků.

-- 6. 9. 2019 14:39 --

Mohlo to být horší, to ještě jde :-)
RomannX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 6. 9. 2019 14:43

Takže se 2% zbývá Moneta (neplatí pro nové klienty), ING (platí pouze pro nové klienty) nebo termínovaný vklad u Equa.
V SZ mohu obratem zaslat promo kód Richee, Creditas, ING.
Navstevnik123
Diskutér

Odeslat příspěvekod DoubleSix 6. 9. 2019 15:42

Obávám se, že Moneta podlehne a sníží ta 2% také.
Takže jdeme do Equa Bank založit termínovaný vklad.
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod RomannX 6. 9. 2019 16:01

Už jsem to tam raději na rok nasypal, aby si to v Equa taky ještě nerozmysleli :pozor
RomannX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pan Jan 6. 9. 2019 18:14

Od dvou milionů ale přesto může mít Creditas nejlepší spořák, zdá se. https://twitter.com/Mezernik/status/1170004641360166912
Pan Jan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod RomannX 6. 9. 2019 18:46

Jenže těch 1.8 % slibují jen do konce roku, t.j. 3 měsíce. Raději ten termíňák, kde mám jistotu těch 2% na delší dobu. A nevypadá, že by ČNB měla v plánu zvyšovat úrokové sazby, spíš naopak.

Samozřejmě jde o to, jestli člověk potřebuje peníze na spořícím účtu, kde je může vybrat hned, nebo ví, že si může dovolit dlouhodobý vklad.
RomannX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iglooo 6. 9. 2019 20:59

To není odkaz na dokument s podmínkami. Navíc se tady se nic takového nepíše.

Každopádně není problém to přelít zase zpátky do Trinity. ;-)

Se zvyšováním úroků jsem stále naprosto v klidu... 8-)
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod OnderCZ 6. 9. 2019 21:06

Odpoledne to tam bylo popsané, asi to ještě schovali.

Kód: Vybrat vše
Podle informací webu Peníze.cz se informace o snížení na 1,8 % objevila na stránkách banky omylem, o sazbě platné od října ještě není definitivně rozhodnuto. S největší pravděpodobností se bude pohybovat mezi 1,7 a 1,9 %.
OnderCZ
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fox21 6. 9. 2019 21:10

iglooo

Bylo to tam celý den napsané, ale později odpoledne tuto informaci dali zase z webu pryč, tak otázka, jestli to jen chtějí oddálit nebo ještě zváží konečné rozhodnutí, co nastavit po 30.9.
Fox21
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iglooo 6. 9. 2019 21:14

Aha. Tak oni asi ještě nevěděli, že se úroky budou zvyšovat. Asi to tu nesledují... ;-)
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod evlo 6. 9. 2019 21:49

RomannX píše:Jenže těch 1.8 % slibují jen do konce roku, t.j. 3 měsíce. Raději ten termíňák, kde mám jistotu těch 2% na delší dobu. A nevypadá, že by ČNB měla v plánu zvyšovat úrokové sazby, spíš naopak.

Samozřejmě jde o to, jestli člověk potřebuje peníze na spořícím účtu, kde je může vybrat hned, nebo ví, že si může dovolit dlouhodobý vklad.
No neni to tak uplne - u toho terminaku mas 2% a nebo nic, neblokujes penize zcela, tj. bud pri milionu ohdadem tak 1200 mesicne po zdadneni po 6 mesicu, nebo mas milion k dispozici bez tech 1200 mesicne.

Takze za me to smysl dava, sam jsem takhle zmenil banku, primarne proto, ze radeji budu mit penize u instituce co se umi chovat.
evlo
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka