Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mate59 13. 12. 2019 16:40

Patriku, ty taký opatrný/ještě nedávno jsi někde psal, že do CR. bys víc jak 2,5 nedal/ tam necháš nepojištěných 450 tisíc? Já tam mám plno,ale když odešla pár rokú zpátky ERB,tak jsem to měl vo fous.Prémiová kreditka od ČSOB a zlatá debetka od RB mi na cest. pojištění a salónky bude stačit,ale uvidíme jak to bude přesně v pondělí.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fc70 13. 12. 2019 17:14

Taky se trochu divím, sbíráš kartu jako takovou – i když jsi ji ještě neviděl?

Riskovat 0,5M v bance s úvěry/vklady kolem 100% a return on equity 6% kapitálu kvůli 4 vstupům do salonku (všechno ostatní už máš jinde), tj. řekněme ekvivalent 0,6–0,7% p.a. úroku z těch 0,5M. Dal bys někam nepojištěný vklad kvůli o tolik většímu úroku?

Samozřejmě je to tvoje volba a máš na ni plné právo.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 13. 12. 2019 17:28

No jo no, asi jsem chamtivý, ale já ty vstupy chci :). Uvidíme, třeba mi ji nedají a bude klid.
Hodlám příští rok všech 6 + 4 + 4 vstupů využít!
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 13. 12. 2019 18:31

Tak přinejhorším dá po Novém roce 2 vstupy přes LoungeKey ještě Raiffka na KK "Premium" (bez jiných výhod)... Nic moc, ale zase ji dostane každý šupák.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 13. 12. 2019 20:03

Raifka mi za poslední rok dvakrát odmítla otevřít účet :)
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 14. 12. 2019 01:42

A kreditky tam máš?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 14. 12. 2019 06:36

Nemám, měl jsem :)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 14. 12. 2019 08:07

Že tys na ně také podal nějakou stížnost u Finančního arbitra? Dali tě za to na blacklist?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 14. 12. 2019 10:53

Na RB ne. Ale Citi mě na blacklistu mít může, měl jsem ČSA kartu, pak 2 krát Mall, a taky jsem vyzkoušel SIPO na Citi Classic,... :D.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 14. 12. 2019 19:46

Už se ví, jaký bude úrok na jejich spořícím účtu, který teď má 1,80 %, od 1.1.2020 ?
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 14. 12. 2019 20:48

podle mne neví, já sázím na 1,5 % jako Richee :(, ale bych bych, samozřejmě, rád, kdyby zůstalo 1,8
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DrumSession 14. 12. 2019 22:13

PatrikChrz píše:Raifka mi za poslední rok dvakrát odmítla otevřít účet :)

Asi jsi je příliš ždímal. Zakládal jsem KK u RB v létě po 13,5M a byl jsem nový klient. Ale starší historii, že jsem měl kreditky tam měli stále. Nedávno mi volala os.bankéřka, prý jak jsem spokojený. Tak jsem ji řekl, ať mi zruší poplatek za tu KK. Řekla, že se na koukne. Za 2D se ozvala, že to bohužel nejde.

Vyšší úročení CB by bylo fajn, mohla by si napravit % reputaci.
Naposledy upravil DrumSession dne 14. 12. 2019 22:36, celkově upraveno 2
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 14. 12. 2019 22:27

Prisly vam odmeny za apozvi a ziskej na Richee tento mesic?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 12. 2019 07:25

Mně už dlouho žádné nepřišly a to jsem pár kódů rozdal. Jenže nevím, jestli byly splněny podmínky.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 16. 12. 2019 09:20

Odpoved od Creditas na dotaz o nove karte:
Velmi nás těší Váš zájem.
Nový typ platební karty World Elite Silver se chystáme vydávat v prvním kvartálu roku 2020. Prozatím nejsou k dispozici další podrobnosti, produkt se aktuálně připravuje. Podrobnosti včas zveřejníme, popř. nám neváhejte opět napsat. Přeji Vám příjemný adventní čas, Zdeňka, Péče o klienty, Banka CREDITAS
Lafayette16
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků