Prehled platebnich karet s bonusy/vratkami

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod aquilas 27. 7. 2020 09:04

U mě na A-kartě to fungovalo. Ale už je to docela dávno. Revolut už jsem dlouho nepoužil, tak neřeknu aktuální info.
aquilas
Návštěvník

Odeslat příspěvekod slavo963 27. 9. 2020 07:44

Vraci jeste nejaka KK za platby SIPO ?

//staci do SZ :-))
Naposledy upravil slavo963 dne 27. 9. 2020 19:34, celkově upraveno 1
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod __Pavel 27. 9. 2020 08:30

Ano a když chvíli počkáš, tak ti tady některý jouda napíše i která.
__Pavel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slavo963 28. 9. 2020 16:46

mam nove sjednanou Kreditku od CSOB s bonusem 1000Kc za sjednani. Dale vraci 2%, max 1000b/mes do sveta odmen. Budu s kreditkou normalne platit, blizi se vanoce, atd, ale nejake tipy na maximalni vyuziti ;-)
Revolut , cashbacky, platby na poste atd?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod antoushek 28. 9. 2020 16:48

Crypto.com?
antoushek
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod tmx643 28. 9. 2020 16:58

Když je kurz ČSOB o 2,7 % vyšší než "střed", tak mít za to 2% cashback je teda vážně super. :D
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 11. 1. 2021 08:23

Kreditka od CSOB vraci za dobijeni Revolutu?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod arkadin 6. 4. 2021 19:51

Zdravím,

už několik let používat kreditku od Hello Bank, ale poslední dobou mě začíná štvát. Nejen, že osekali vratky, ale navíc si musím hlídat, jestli náhodou neplatím na poště, jestli neplatím pojištění nebo nedobíjím Revolut a aby úhrada byla připsána do konce kalendářního měsíce (abych neplatit poplatek). Těch podmínek je už prostě moc.

Potřeboval bych poradit, jestli existuje nějaká kreditka, třeba i bez vratky, která má vedení za rozumných podmínek zdarma a výše uvedené věci bych nemusel řešit. Jelikož mám penzijní fond u KB napadla mě A karta. S Raiffeisen mám bohužel špatnou zkušenost, tam už kreditku nechci. Existuje ještě nějaká rozumná varianta?
arkadin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zedna1 6. 4. 2021 21:01

kreditku zdarma bez bonusu ma napr. FIO
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 6. 4. 2021 22:52

@arkadin:
Není to tak složité, stále stačí hlídat jen tu poslední z podmínek, které zmiňuješ. Stále totiž platí, že když je na konci měsíce dluh nula, tak se vůbec nepočítají žádné úroky, i u jinak ihned úročených operací jako výběry z atm, Revolut, pošta či převody. Tedy na ostatní podmínky není třeba koukat, nulový dluh koncem měsíce = z pohledu systému HB "nepoužívaná" kreditka, tedy bez poplatků, bez úroků, bez pojistného případného sjednaného pojištění schopnosti splácet.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod VVNP 7. 4. 2021 08:22

arkadin> Ano, je, a já ji používám dlouhou dobu. M&M Gold od Unicredit Bank. Podmínka - 50 tis. Kč příjem na účet pro Premium účet s touto kartou zdarma. Jinak středový kurz Mastercardu, automatická splátka, zdarma. Víc od kreditky vlastně nepotřebuju.
VVNP
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod stepano 10. 4. 2021 11:46

Mám taky Hello a souhlasím, že už to není co bývalo, ale kvůli výhodným směnným kurzům si ji nechám. Jinak mám i záložní kreditku FIO (zcela zdarma) na vše, kde se nevyplatí nebo nejde použít neembosovaná Hello KK.
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Flipyto 18. 4. 2021 11:49

antoushek: To zní zajímavě, mají ale hooodně vyjímek pro připsání odměn (podle "merchant code" platebního terminálu obchodníka) Sám nad tím přemýšlím ve větším - nebylo by od věci založit eshop s offshore sídlem a platit sám sobě, nevím teda jak by to bylo se zákony a hrozbou flagu u AML. Ty jsi na něco přišel? Rád bych to probral s někym, kdo do věcí dobře vidí aby mě upozornil na nedostatky. Těhle srandiček se dá najít víc, stačí vymyslet jak z toho co nejvíc vytěžit, než to zaříznou.
Flipyto
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Surik4t4 30. 5. 2021 16:07

Která kreditní karta vrací nejvíce korun zpět?
KK ČS dává 1 procento, max. 350,- Kč a doufám, že je to i ze všech plateb přes CRV.
DATART karta Premia by měla vracet 1 procento ze všech plateb, max. 500,- Kč. Ale nepodporuje GPay a netuším jestli jde nahrát do CRV.
Je ještě nějaká lepší?
Surik4t4
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 30. 5. 2021 16:18

Lepší jsou, ale buď už je nelze nově sjednat (RB Mall kreditka), nebo mají hafo výjimek z odměn, a to nejen při zapojení Curve (dnes už téměř všechny). Pokud ti jde o jedinou a bez výjimek, jdi do té od ČS, to je jedna z mála, co výjimky zatím nemá (a je použitelná s Curve jako net platby). A do GPay přidáš tu Curve.
minarjo
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků