Prehled platebnich karet s bonusy/vratkami

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jir.vesely 26. 12. 2019 11:07

Jo tohle je blbý, ale třeba to taky vyřeší časem... Jako asi je to dostatečně dobrý. Ta mototechna je 4% z tankování a další 1% klasická vratka. Takže když bude stát benzín 33 Kč, tak je to 1.65 sleva. Nevím, kolik stojí 100ka na benzině. Já tankuju jinde a klasickou 95, tak je to levnější a tím pádem i sleva je menší v absolutním čísle. Ale zase to platí i v zahraničí a zároveň platíš kreditkou s dobrým kurzem.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suram 26. 12. 2019 11:27

Benzina dá slevu jen v těch ČS, kde má nadsazené ceny, např. v samoobslužné ČS Benzina Expres slevu nedá, ceny tam většinou kopírují Tank Ono.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod blackwork 26. 12. 2019 11:30

To se dá dopředu zjistit, mají to přímo na stránkách ...

Tak pokud nekecají,

EVO 100+ - motorový benzín, který obsahuje jako biosložku ETBE. Obsah bioetanolu je minimální, typická hodnota pod 1%obj. Obsahuje navíc prémiovou aditivaci, která zlepšuje celkové užitné vlastnosti paliva. Oktanové číslo benzinu Evo Natural 100+ výzkumnou metodou podle ISO 5184 je vyšší než 100. Typická hodnota je 101. Motorový benzín EVO 100+ na všech čerpacích stanicích MOL pochází výhradně z rafinérie Százhalombatta v Maďarsku. Výhodou ETBE menší náchylnost k absorpci vody. ETBE má vysoké oktanové číslo, je s benzínem neomezeně mísitelný. Obsah ETBE je z hlediska kvality konečného produktu méně problematický než obsah etanolu v automobilového benzínu. Dostupný pouze na ČS MOL

tak je ideální kombinace Mototechna a Priceless specials :-)

jenže to by to tady museli mít ... zpátky na stromy ... ]:-<
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 26. 12. 2019 13:40

Verva 100 je nejlepší benzín, Easy kartu muzes nabíjet Mototechnou, ale mě jí bohužel zamítli. Bonus klub je co?
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jir.vesely 26. 12. 2019 13:46

Jako MOL, mototechna a priceless je dobrá kombinace. Třeba na cigára výborná :) ale co se týká tankování, tak je to pořád dražší. Já tankuju klasickou 95ku, takže po slevách jsem na MOL asi za 30. TankOno, makro, tesco vyjdou tak na 28.5, takže asi tak. Jinak to moc neřeším - nikdy jsem s palivem ještě neměl problém, ale někde v JZD jsem nikdy netankoval. Nic proti Vervě. Sám si myslím, že je to to nej, ale jestli to za ty peníze navíc stojí je otázka, kterou ať si každý zodpoví sám. Je to trochu off, ale můžu se zeptat, co to máš za auto, že ti biosložka mrví vstřiky? Pokud vím, tak se tam pořád ještě přidává 5% a až tam budou dávat těch max 10 podle zákona, tak většina aut je s tím v pohodě, akorát ty starý to úplně rádi mít nebudou.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod čulibrk 26. 12. 2019 15:24

jir.vesely píše:Jako jestli se potvrdí to, co psal tocassido, a bonus u mototechny bude těch 500 Kč....


Pochybuju, že od 2020 bude maximální měsíční bonus u Mototechna KK 500 Kč. Podle mě to vše sjednotí na 150 Kč.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jir.vesely 26. 12. 2019 16:47

Tocassido psal, že mu obchoďák z AAA říkal, že to zůstat má, akorát to nebude 500+500 jako doteď, ale 500 strop. Žádnou další informací jsem nikde neviděl, ale byla by to pecka (na tu bídu, co se teď s KK děje)
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod čulibrk 26. 12. 2019 19:48

"Obchoďák z AAA" ..... tak to je tutovka, neznám lepší symbol pravdomluvnosti.:-) ( ....možná ještě "pojišťovací agent".)
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 26. 12. 2019 19:56

... a realitní makléř ...
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 26. 12. 2019 20:10

A není lepší už těch pár dní počkat? :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod jir.vesely 27. 12. 2019 10:23

čulibrku, máš snad lepší informaci než je tahle? No vidíš... Jako mě by zajímalo, jestli to vůbec budeme za pár dní vědět... Vůbec by mě nepřekvapilo, kdybysme čekali ještě měsíc na to, kolik se prostě připíše na účet.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod blackwork 29. 12. 2019 09:27

retron píše:Verva 100 je nejlepší benzín, Easy kartu muzes nabíjet Mototechnou, ale mě jí bohužel zamítli. Bonus klub je co?


A bude tak fungovat 4+1% vratka?

BONUS klub byla nebo ještě je karta za 495,- což bych za to nedal, měl jsem ji zdarma http://www.bonusclub.cz/
kdy jediné praktické využití bylo sleva 50,- hal na litr u Benziny ale už to nefunguje ... :oops:

-- 29. 12. 2019 09:33 --

jir.vesely píše:Jako MOL, mototechna a priceless je dobrá kombinace. Třeba na cigára výborná :) ale co se týká tankování, tak je to pořád dražší. Já tankuju klasickou 95ku, takže po slevách jsem na MOL asi za 30. TankOno, makro, tesco vyjdou tak na 28.5, takže asi tak. Jinak to moc neřeším - nikdy jsem s palivem ještě neměl problém, ale někde v JZD jsem nikdy netankoval. Nic proti Vervě. Sám si myslím, že je to to nej, ale jestli to za ty peníze navíc stojí je otázka, kterou ať si každý zodpoví sám. Je to trochu off, ale můžu se zeptat, co to máš za auto, že ti biosložka mrví vstřiky? Pokud vím, tak se tam pořád ještě přidává 5% a až tam budou dávat těch max 10 podle zákona, tak většina aut je s tím v pohodě, akorát ty starý to úplně rádi mít nebudou.


Jezdím ve starých držácích a všechny LPG takže si nemůžu dovolit nechat v nádrži ty eurosračky jelikož je tam někdy palivo dýl než strašně dlouhou dobu 3 měsíce >:-(, to stejný s ukládáním motorek na zimu s plnou nádrží. Až seženu někoho kdo mi upraví to přepínání LPG na manual jak na favoritu tak benzínovou soustavu už nebudu vůbec řešit :potichu

-- 29. 12. 2019 09:40 --

Jinak se mi podařilo, vzhledem k tomu že je tam podle mě jiná ochotnější pracovnice, zažádat úspěšně v Olomouci o Mototechnu. Moc se mi tam po předchozí zkušenosti nechtělo ale obrnil jsem se trpělivostí a s trumfem v kapse v podobě příslibu z "ústředí" že kdyby něco ať volám že to pořeší jsem se tam vydal. Limit je prý automaticky 30t ? Chtěl jsem deset aby to klaplo ale prý to nejde?
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 29. 12. 2019 11:10

ano mělo by 4+1 %
30t je automaticky
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jir.vesely 29. 12. 2019 11:38

Blackwork: to mě pak napadlo, že by mohl být důvod to LPG. Ono když je tam ten benzín dýl, jak čtvrt roku, tak není o čem. Zase to tak nebolí, když netankuješ plnou co 500km jako já :) a gratuluji ke kartě ;)
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 29. 12. 2019 16:03

@blackwork:
Směrem dolů ti Hello bank sníží limit kdykoliv a jednoduše, stačí k tomu email s číslem úvěrového účtu (nebo VS pro splácení), tvými nacionálami a požadovaným nižším limitem. Ke snížení dojde přes noc poté, co ti potvrdí provedení.
minarjo
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků