Prehled platebnich karet s bonusy/vratkami

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ROlda78 28. 12. 2017 23:58

Ve vlákně Cetelemu jsem psal, které karty ještě k 1. 1. 2019 vrací 2 % zpět, uvádím i zde:

:arrow: ESSOX: ČEZ karta - MC Unembossed, 2 % všude, bonus bude zahrnut do vyúčtování dodávek elektřiny či plynu společností ČEZ Prodej, vratka max. 6.000 Kc/p.a., bez poplatku

:arrow: mBank: mKreditka e-Shop - MC Standard, 2 % internet (jinde 0*), vratka max. 500 Kc/p.m., bez poplatku za obrat

:arrow: mBank: mKreditka Plus - MC World, 2 % zahraničí (jinde 1 %*), vratka max. 500 Kc/p.m., bez poplatku za obrat

:arrow: Raiffeisen: MALL.cz KK - MC World, 2 % internet i zahraničí (jinde 0*), vratka max. 700 Kc/p.m., bez poplatku v rámci retence jinak 50 Kc/p.m. nebo 500 Kc/p.a.

* v kombinaci s Curve kartou je vratka 2 % zpět na všech kartách všude (i když u mKreditky Plus nejspíš ne..)
___
oprava, samozřejmě k 1.1. 2018 - jsem o rok napřed.. :-D
Naposledy upravil ROlda78 dne 29. 12. 2017 14:35, celkově upraveno 1
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pestt 29. 12. 2017 02:31

Kdyz neplatis zahranicni menou, tak urcite ne. A kurz je u mBank tak nevyhodny, ze by se to stejne nevyplatilo, muzes mKreditku Plus klidne vyskrtnout ze seznamu.
pestt
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 29. 12. 2017 07:26

ROlda78 píše:Ve vlákně Cetelemu jsem psal, které karty ještě k 1. 1. 2019 vrací 2 % zpět, uvádím i zde:

Odkud máš tu křišťálovou kouli :D ?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 29. 12. 2017 14:39

pestt píše:Kdyz neplatis zahranicni menou, tak urcite ne. A kurz je u mBank tak nevyhodny, ze by se to stejne nevyplatilo, muzes mKreditku Plus klidne vyskrtnout ze seznamu.

Uvedl jsem ji hlavně pro úplnost.. V podmínkách mají dokonce na terminálu obchodníka v zahraničí, takže nejspíš z toho nic nebude. Ale s Curve jsem to nezkoušel (nemám mKreditku Plus).
Ale byl tu jeden, který jede pracovně na delší dobu do zahraničí. Zaměstnavatel mu proplácí výdaje a kurzy tak neřeší, tam by se zrovna dala dobře využít!
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DrumSession 23. 1. 2018 20:21

V US klienty vcelku silně motivují nabídkou KK v porovnání s EU...

7 Amazing Cash Back Credit Cards
http://www.comparecards.com/guide/amazi ... 2&mpch=ads
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod naeks 23. 1. 2018 20:40

Tam nemaji regulaci jako v EU.
naeks
Návštěvník

Odeslat příspěvekod retron 23. 1. 2018 22:27

US je celé založené na kreditkách resp. na credit score, které se buduje roky a je na tom závislé jestli vám dají mobil k postpaid tarifu, prodají auto anebo pronajmou byt, o hypotéce ani nemluvě a vůbec to nelze srovnávat.
U nás je vícero kreditních karet bráno jako mínus v US pokud se nečerpají moc a splácejí se naopak jako plus, kterým se credit score buduje a teprve potom chodí nabídky na zajímavější kreditní karty s cashbackem bezúročným obdobím klidně na dva roky, prvotním načerpáním $ 1000 atd. Ovšem první kreditku obvykle musíte krýt depositem ve výši úvěrového rámce např. ve výši 300 $ a jste rádi, že jí vůbec přiklepnou natož aby měla nějaké výhody. Abych byl konkrétní z toho přehledu tu červenou od Bank of America vám může být nabídnuta poměrně brzo, ovšem u té vínové Discover, Capital One Quicksilver a Blue Cashback AMEX musíte mít Credit score Very good až Excellent jinak vám jí nikdo nenabídne a už vůbec nepřiklepne, když si o ní požádáte sami. Kreditky běžně chodí předschválené nevyžádaně poštou a to klidně tři do měsíce.
AMEX je pořád prestižní záležitost, Capital One dravý online lowcost s pobočkami pouze na východním pobřeží, Discover pouze kreditky, Citi poměrně negativně zprofanovaná, Bank of America něco jako u nás spořka, ale aspoň se s vámi baví i bez Social security number, což je jinde obvykle konečná.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DrumSession 30. 1. 2018 02:03

PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 30. 1. 2018 11:48

Ti borci jsou dooost mimo! :-) Zjevně nečtou Finexpert.
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XRPD 13. 6. 2018 06:29

Vrací Šikovná karta Home Credit za platby na CK ? Je tam sice poplatek 59 Kč, ale když má člověk možnost mít 10 CK, tak už moc možností není.
XRPD
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 13. 6. 2018 06:32

Mám pocit, že jsem kvůli tomu, že nevrací, vypovídal.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod mojmax 13. 6. 2018 08:29

Nevrací.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 13. 6. 2018 08:56

A jaká karta teda ještě vrací?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Bond2 13. 6. 2018 11:11

https://www.homecredit.cz/file-download ... NK118P.PDF
nebudou přiznány zejména za následující platby kartou:
• platby s cílem obchodování s akciemi,
• platby za pojištění, spoření a další podobné platby,
• převod finančních prostředků na běžné platební účty, virtuální účty, předplacené
platební karty a elektronické peněženky,
• platby za služby na České poště, s.p.
• platby uskutečněné v kasinech a v sázkových společnostech s cílem podávání sázek
a hraní hazardních her.

reálně to je nepoužitelná karta...
Bond2
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 14. 6. 2018 11:47

Vrací Transparentní kreditka ČS za platby na CK?
Lafayette16
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků