Hello bank!

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Delitzsch 31. 5. 2018 19:42

Ale kvůli dovolené jsem nabíjel větší částkou Revolut účet.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod filas81 31. 5. 2018 20:52

já měl zrovna taky o chlup přebito...
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod taylor729 1. 6. 2018 03:55

Nemel jsem prebito ted nic, jen chvili nekdy zacatkem kvetna.
taylor729
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MirekM. 1. 6. 2018 07:03

Martin75 z HB cca před měsícem na HB fóru napsal/-a:

Trochu té diskusi nerozumím - nic na světě přeci není "zdarma". Třeba takový MirekM - ten by rád gold zdarma kartu, odměnu za nákupy, poukázky na PHM, volal by rád na tel. číslo zdarma... Předpokládám, že kartu - stejně jako ostatní "poučení" používá jen kvůli bezúročnému období a odměně za nákupy. K tomu jen porovnává, kde která banka dává na úrocích o desetinku víc či nějakou jinou pobídku, aby se tam přesunul´. Tak ruku na srdce a bez urážky - myslíte, že zrovna tohle je typ klientů o které jakákoliv banka stojí?
https://spolu.hellobank.cz/vse-k-nasim- ... #post37394

Také jsem nabídku na 500 Kč nedostal, bo jsem v bance na černé listině ... :-)

PS: o zlatou kartu zadarmo jsem nestál, mám ji z jiné banky, jen jsem bojoval, aby ji dali při nabídce 10-ti prvním zájemcům těm nejaktivnějším mimo mě na HB fóru za zásluhy zadarmo do konce života.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 1. 6. 2018 07:29

Evidentne nemas nic na praci a vymyslis pitomosti.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 1. 6. 2018 08:14

octaviampi: Blahoslavený chudý duchem?
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod jidis 1. 6. 2018 09:42

To jste se dva potkali, jeden za osmnact, druhy bez dvou za dvacet, vy dva si nemate co vycitat. 8-P
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 1. 6. 2018 11:13

Podstatný rozdíl mezi námi dvěmi je v tom, že jen reaguji na slovní útoky a invektivy octaviampi ...
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 1. 6. 2018 13:34

Kdepak invektivy a osobní útoky. Prosté pojmenování bulení na foru HB. Nenapsal jsem dokonce ani, že jenom trouba brečí na foru banky. Ať pro sebe nebo pro jiné. Za tohle se nemůže urazit ani notorický stěžovatel a potížista vlazy (toto JE například invektiva).

Napsal jsem, že evidentně nemáš nic lepšího na práci. To by člověk tvé inteligence měl pochopit. A vidět.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 1. 6. 2018 18:21

To je teda hezký přístup pana přímo z banky, už zapomněl na židobraní, které banky koletivně na svých klientech ještě v nedávných dobách páchali. Ano Hello kreditka je na vyčerpání maximálního bonusu a zahraniční platby výborná a nevidím na tomto čerpání nic sprostého.
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 1. 6. 2018 22:44

octaviampi píše:Kdepak invektivy a osobní útoky. Prosté pojmenování bulení na foru HB. Nenapsal jsem dokonce ani, že jenom trouba brečí na foru banky. Ať pro sebe nebo pro jiné. Za tohle se nemůže urazit ani notorický stěžovatel a potížista vlazy (toto JE například invektiva).

Napsal jsem, že evidentně nemáš nic lepšího na práci. To by člověk tvé inteligence měl pochopit. A vidět.

bojlere (Jirko R.) no comment.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 2. 6. 2018 00:01

Zjevne vedle jak ta jedle ve vic oblastech.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomason87 4. 6. 2018 07:29

mám kartu ještě od Cetelemu, nevíte, jestli se do HB přenesla ta výhoda, že první tři výběry z bankomatu jsou zdarma a v případě splacení do konce zúčtovacího období bez úroku?
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ROlda78 4. 6. 2018 10:47

ano (a jen první tři)
ano
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod andreasbaader 6. 6. 2018 09:44

U KK Hello si potrebuji nastavit limit pro platbu fizicky kartou treba v obchodu. V nastaveni ale vidim u KK moznost nastaveni limitu placeni na internetu. To je ono?
andreasbaader
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka