Hello bank!

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Bobb1 13. 2. 2019 16:31

Ja jsem dostal 2x 200.
Bobb1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlazy 13. 2. 2019 17:01

Já jsem také dostal 1x200 Kč a víc jsem ani nečekal. Podle toho jak jsem to pochopil tak těch 200 Kč bylo za založení běžného účtu a zároveň i za ten balonek nebo co to bylo. Muselo se provést obojí aby vznikl nárok na ty peníze. Někteří myslím měli i nějakou možnost se zúčastnit 2x a tak dostali 2x200 Kč.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 13. 2. 2019 17:13

Ta soutěž měla 2 části: založení BÚ a používání kreditky. Druhých 200 Kč (či jinou výhru dle balónku) získal jen ten, kdo měl u HB kreditku, tu v určeném období dle stanovených podmínek používal a mohl si pak pod novým odkazem z jejich emailu prásknout balónek podruhé, téměř ve všech případech se stejnou výhrou jako poprvé, tedy většina k jedné výhře 200 Kč tutéž podruhé :). Ostatní "jen" 1x 200 Kč, jako narozeninový dárek za založení BÚ (balónek jen určoval typ výhry, kromě 200 Kč byly i jiné ceny)
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 14. 2. 2019 11:03

Co přesně to dnes rozdávají na pobočkách (dáreček, jen tak pro radost)?
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod jujec 14. 2. 2019 11:11

Podle reklamy v dnešním metru asi růži a čokoládu.
jujec
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 14. 2. 2019 12:43

Zajmave... fakt ma dobre kurzy... ma nekdo jeste lepsi? :)
a nebo ma kamarad pravdu a ja blbe koukam na vypis? :)

Kamarad mi neveri, koupe letenky...

kk HelloBank potazamo ta karta ufona Alza, kartou placeno pozde vecer (22h):
Stav transakce: zaúčtováno
Datum zaúčtování: 05.02.2019
Obchodní místo: KLM
Částka v původní měně: -575,93 EUR
Směnný kurz: 1 EUR = 25.7339 CZK
na vypisu historieu teto kk mam uvedenou castku
-14 820,93 Kč

Kamarad platil kreditni kartou Moneta a ma tam:
mi strhli nějak 15275kč...

to je kravina, ty máš zahraniční banku?? si nemoh mít určitě celkem mín jak 15k!! kouknu ted do tabulky kurzů a každá banka má dost přes 26!! to je blbost, že by ti nějaká česká dala kurz do 26 :)
ale to nemáš kurz tý banky, páč žádná banka nemá prodejní kurz pod 26 :)

pozn. kupovano to bylo stejny den a skoro ve stejny cas plus minus 30min
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 14. 2. 2019 13:02

kurzy* zde: https://www.mastercard.us/en-us/consume ... CC_UBNCR_1, 5.2. byl 25,73
*platí pro KK Hello!, pro debetní karty platí kurz. lístek banky
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 14. 2. 2019 13:26

Rippere, tvůj kamarád má pravdu, žádná česká banka svým kurzem dle jejího kurzovního lístku takto výhodné podmínky nemá. Nicméně to co píše Rolda není tak úplně pravda. Hello bank žádný klasický kurzovní lístek nemá a nepotřebuje, proto je tak výhodná. HB na webu zveřejňuje jen kurz eura, ten je ale používán jen pro příchozí/odchozí SEPA platby převodem. U kreditek je v HB používán kurz MasterCard viz ten odkaz, a to bez přirážky (oproti některým CZ bankám je díky tomu lepší i o 3%, což odpovídá srovnání s tvým kamarádem-Moneta spolu s mBank patří k bankám s nejhoršími kurzy). U debetních karet pak ke kurzu MasterCard Hello přičítá pevně stanovenou přirážku 2% (tím se dostává cca na bankovní průměr, ale třeba na mBank s jejím tragickým kurzem i tak má navrch).
Naposledy upravil minarjo dne 14. 2. 2019 13:36, celkově upraveno 3
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod TnT2 14. 2. 2019 13:29

Ad dáreček: já dostal červenou růži a převázaný pytlíček se třemi zřejmě čokoládovými bonbóny ve tvaru srdce - červeným, zlatým a stříbrným.
ING Konto kód: 4592265 | Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 14. 2. 2019 13:57

minarjo: dekuju moc za vysvetleni, jde o to ukazat jestli tam opravdu ten rozdil je a nebo kamarad ma pravdu, ze aby usetril 20kc na kurzu, se muze na jinou banku vykaslat a jedina laska je Moneta. Proste Moneta ho nikdy nezklamala pri vyberu v zahranici, pri placeni :)

-- 14. 2. 2019 13:58 --

TnT2 píše:Ad dáreček: já dostal červenou růži a převázaný pytlíček se třemi zřejmě čokoládovými bonbóny ve tvaru srdce - červeným, zlatým a stříbrným.

To neni ani cela bonboniera? chjooo bych vzal pritelce :-|

-- 14. 2. 2019 14:01 --

ROlda78 píše:kurzy* zde: https://www.mastercard.us/en-us/consume ... CC_UBNCR_1, 5.2. byl 25,73
*platí pro KK Hello!, pro debetní karty platí kurz. lístek banky

Dekuju, super jako dukaz pro neverici :-)
kamarad pouziva kreditku na placeni, spickovou nej co z nich ale i vybere kdekoliv v zahranici jak rika
https://www.moneta.cz/ucty-a-karty/kreditni-karta
-smart karta
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 14. 2. 2019 15:05

Špičková ta Moneta kreditka možná v očích kamaráda je, ale na zahraničních transakcích ztrácí vždy cca 3% oproti tomu, když by platil českou kreditkou Hello (denně výhodný MasterCard kurz), nebo britskými kartami Revolut či Curve (u nich jen pozor na víkendy, kdy má kurz drobnou přirážku). Moneta totiž fakt patří s mBank k těm kurzově nejhorším v ČR.

Tedy kamarádovi můžeš vyřídit, že láska k bance je sice hezká věc (zvlášť dnes při Valentýnu), ale v tomto případě se sám dobrovolně a pravidelně okrádá.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod taylor729 14. 2. 2019 19:09

Funguji vam u HB kreditky prevydane za E.ONku inet platby?
Kartu jsem aktivoval kontaktni platbou, limit je automaticky preneseny z puv. karty, ale nedari se mi ji pridat ani do Curvy, ani do paypalu.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 14. 2. 2019 19:10

Fungují. Čteme toto fórum :-)
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod MiASX 14. 2. 2019 19:12

Me take zprvu nesla pridat do Curve, pak jsem si vsiml, ze jsem cetl cvv2 kod vzhuru nohama.
:oops:
MiASX
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lenka_2 14. 2. 2019 20:36

Dnes došlo k návštěvě pobočky a jak se již v této bance stává zvykem, opět pohnojili co mohli.

Prvním bodem programu byl požadavek na navýšení úvěrového rámce u kreditky (bývalé e-onky). Předchozí pokus proběhl v lednu ještě s e-onkou. Slečna tam byla asi první den, nejdřív řekla, že to nebude problém, pak se poptala třech kolegyň a nakonec přišla s tím, že to už nepůjde, ať si přijdu v únoru s tou novou kartou. Takže dnes nastal druhý pokus, při němž mi bylo řečeno, že musím přijít až za půl roku, protože převydáním karty byla moje dosavadní bezvadná kreditní historie zapomenuta a začínám zase nanovo.

Druhým bodem programu byl triviální dotaz, jestli aktuální akce 10 % zpět za útratu v restauracích během valentýnského týdne platí pro všechny klienty, nebo jen ty oslovené (což nebyl můj případ). Pan bankéř mi sdělil, že o žádné takové akci nic neví. Přišlo mi trošku zvláštní, že ho já musím školit z jejich akcí, ale po navedení na stránky Hello spolu, kde se o akci píše, si informace se zájmem přečetl a pak mi oznámil, že neví.

Třetím bodem programu bylo vyzvednutí slíbené čokolády. Ta už bohužel jaksi došla, ačkoli bylo dvě hodiny před zavíračkou. Dali mi tedy modré reklamní brýle s výrazným nápisem Hello bank! Vysoce vkusná záležitost.
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka