Hello bank!

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod slavo963 14. 5. 2019 18:17

Vytoceno, plnou silou, skoro jim to kolo ulitlo :D
Přílohy
20190514_1700502jk7d.jpg
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 14. 5. 2019 18:25

evelista píše:zkousel někdo v praze zatocit kolem a pak ještě zajit na kiosky a delat ze ještě dneska si nezahral?

Byl jsem tam dvakrát a paní od vedle si mě pamatovala :-) příští tejden tam mám cestu zas, tak zkusím i druhou nálepku k druhý kartě. Pevně věřím v 3. Šátek v rodině.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod y2key 14. 5. 2019 18:36

Hello kolem štěstí! si může každý klient zatočit pouze 1x během celého soutěžního období , a to bez ohledu na to o kolik produktů si v daném období zažádá či kolik úprav stávajícího produktu v daném období učiní. Každý soutěžící tak může vyhrát pouze jednu cenu.

Tedy nelze točit víckrát - mají to ošetřené a při druhém pokusu Vám oznámí, že jste již točili. Jít na jinou pobočku/kiosek nepomůže.
y2key
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lenka_2 14. 5. 2019 20:42

Moje výhra je voucher REKOLA. Ani nevím, jestli mám jásat nebo truchlit, protože bankéřka mi nedokázala vysvětlit k čemu je to dobré. :-)
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 14. 5. 2019 20:51

Růžová Rekola po Praze rád využívám, je příjemné a někdy i rychlejší se takto projet a kolo nechat jinde.
HB je partnerem tohoto projektu, vloni například díky HB si každý mohl půjčit jednou denně Rekolo na prvních 25 minut zdarma, letos je zdarma jen prvních tuším 5 jízd, ale při placení předplatného půjčovného za Rekola kartou HB je sleva na měsíčním předplatném tuším kolem 50%.
Mě by ale takový voucher (který nejspíš umožní X krát si Rekolo na nějakou dobu půjčit, nebo půjde o měsíční či delší předplatné) byl nanic, protože mám od práce kartu Multisport a na ní si lze mimo jiné i půjčit Rekolo až 2x denně na hodinu zdarma.
Naposledy upravil minarjo dne 14. 5. 2019 20:57, celkově upraveno 3
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 14. 5. 2019 20:52

Me spis zajima zda se tu nekdo prizna a zkusil to, cist podminky umime, ale co me zajima je zda nekdo ma osobni zkusenost s tim ze mu reknou ´´ v nasem systemu uz jste totil na kiosku.,,atd´´
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam pozvánkové kódy Richee (nově i pro SK občany), ING a Creditas. Miluju. :) Taky tento Listopad.
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod y2key 14. 5. 2019 21:13

evelista píše:Me spis zajima zda se tu nekdo prizna a zkusil to, cist podminky umime, ale co me zajima je zda nekdo ma osobni zkusenost s tim ze mu reknou ´´ v nasem systemu uz jste totil na kiosku.,,atd´´

Nevím, jak by jste to chtěl obejít. Předpokládám, že vždy než se s Vámi bankéř začne bavit, tak si ověří Vaši totožnost předložením dokladu a již v tu chvíli o Vás vše potřebné vidí včetně výhry na Kole štěstí. A je jedno, že jste byl dopoledne na jiné pobočce(vše je propojené tzv. onclick).
Ale pokud chce někdo podstupovat tu trapnou situaci, zapsat se na "černou listinu" dané pobočky atd., tak jen do toho. Já bych se cítil, jak žebrák.
y2key
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlazy 14. 5. 2019 22:55

evelista:
Klidně si to zkus sám když tě to tolik zajímá a nespoléhej na někoho jiného, že to udělá za tebe.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 15. 5. 2019 07:10

ahoj

kolikrat je na kole stesti to policko s tabletem zhruba.-)?
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 15. 5. 2019 09:20

1x
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 15. 5. 2019 17:16

evelista píše:jinak abych řekl moje uzitelske pocity z HB:

* naprosto hype pobočka, to jinde neuvidíš
* maj lite bankovní apku (to čti tak, že je rychle načítá a load historie je rychlej)
* nejlepší kreditka na trhu pro většinu
* chtít ovládát učet přes jejich HB linku moc nejde

Jo priznam se, taky jsem koukal do jakyho bordelu jsem to prisel :D Jsem netusil kdo je banker a zda nemam jit tam dozadu na recepci, alespon se to tak tvarilo.

-- 15. 5. 2019 17:18 --

ten Tablet to je tak umyslne, jasny aby neprodelali a nekdo uz musi fakt mit to stesti ze mu to vyjde :) Jakej je to vlastne typ? Abych mel predstavu :D
tento?
https://tablety.heureka.cz/samsung-gala ... e/#section
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 15. 5. 2019 18:08

Nakonec jsem si zašel taky zatočit a teď mám doma reklamní hrnek, chybělo mi tak čtvrt výseče do tabletu...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 15. 5. 2019 19:07

Taky jsem dnes točil a vytočil jsem Rekola :-(
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod Thom 15. 5. 2019 19:41

Je to fakt jen na kreditku? Účet nestačí?
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 15. 5. 2019 19:49

Sporák si můžeš založit třeba. Je tam toho mraky co se dá udělat, změna mejlu ...
Kreditky máj ještě další soutěž .
audiobullys
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka