Hello bank!

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod wit.cz 19. 5. 2019 19:53

A byť je to v rozporu s podmínkami, kdo točil už víckrát? Tady by mě to nepřekvapilo :)
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 19. 5. 2019 21:03

omg to nemyslis vazne, ver tomu ze každý normalni pracovnik vždy vi o aktuálních promo akcich + HB nemá tolik poboček aby si to tam ty pracovnici uz nevyzkouseli xy krat.

zrovna kolo je easy promo co moc dobře vedi, ale zadny prodejce s vama nebude delat něco z ceho nemá jakykoliv bonus a max ztraceni casu.
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 19. 5. 2019 22:34

Slečna pobočky Praha 5 skutečně zpaměti nevěděla, že i za mnou požadovaný převod z účtu kreditky na běžný je nárok točit kolem, musela si to najít (měla to ale jako první papír u sebe a položky pro možnost točení měla zvýrazněné, takže jsem první nebyl :)). Tedy akci sice znají, ale detaily ne, na to mají papír :).
Proto věřím, že si na pobočce v Brně ani nemuseli uvědomit, že za změnu emailu nárok točit kolem štěstí je. Je třeba se o to přihlásit, no.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 20. 5. 2019 13:27

evelista píše:omg to nemyslis vazne, ver tomu ze každý normalni pracovnik vždy vi o aktuálních promo akcich + HB nemá tolik poboček aby si to tam ty pracovnici uz nevyzkouseli xy krat.

zrovna kolo je easy promo co moc dobře vedi, ale zadny prodejce s vama nebude delat něco z ceho nemá jakykoliv bonus a max ztraceni casu.

U mne - paní nevěděla, že to jde na sticker, poté co jsem ji to ukázal mi uvěřila, ale neuměla ho vystavit - po návodu po telefonu to zvládla.

U ženy - paní nevěděla, že se dá točit na kreditku, poté co ji to ukázala uvěřila, ale neuměla ji vystavit (teda uměla, podle IB vidím, že ji vystavovala asi 5x) - po dvou dnech a dvou paních mohla žena točit, ale kreditku ještě nemá zbylé "maličkosti" se už řeší telefonicky.

Rozhodně souhlasím s tvým tvrzením, že každý normální pracovník ví, nicméně kioskoví pracovníci jsou někde jinde
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 21. 5. 2019 10:42

Přišlo Vám taky do mejlu??

Dobrý den, pane xxx,
jsme rádi, že svou Hello kreditku nenecháváte ležet v šuplíku. Jako poděkování za to, že ji aktivně využíváte, Vám rádi zdarma aktivujeme asistenční službu Hello asistenci.
Stačí si níž jedním kliknutím vybrat balíček Auto pro podporu na cestách, nebo balíček Domov pro pomoc v případě menších i větších domácích havárií.
Říkáte si, co je za tím? Nic.
Prostě na Vás myslíme.
Vaše Hello bank!
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod razputyn 21. 5. 2019 10:45

Jo minuly rok.
razputyn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dr._lukas 21. 5. 2019 10:47

Využil jsi?

-- 21. 5. 2019 09:54 --

Asi nejdůležitější součást dokumentu :-D

mohu smlouvu vypovědět?
Sjednáním pojištění se stáváte pojištěným, nikoliv pojistníkem, a nemůžete měnit či ukončit pojistnou smlouvu. Informaci o skutečnosti, která se týká změny či zániku pojistné smlouvy, Vám oznamuje pojistník.
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod razputyn 21. 5. 2019 11:17

Asistenci aktivovali sami a bez ptani, ale ja zadnou asisteci nepotreboval vyuzit.
razputyn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cz01 21. 5. 2019 11:51

Také mi přišlo, podmínky jsou celkem fajn i to krytí je celkem použitelné oproti jiným, takže za mě palec nahoru. Otázka, co po roce, ale to se uvidí... kdyby to dali, jako součást kk hned by to bylo lepší.
cz01
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 21. 5. 2019 12:32

Přišlo mi to také. V tom emailu mimo jiné stojí, že se zavazují to minimálně do konce roku 2019 zdarma poskytovat. Pak že to buď zdarma prodlouží, nebo ukončí a přijdou s jinou nabídkou pro uživatele kreditek. Takže nemám obavy to využít. Placená verze asistence z toho dle této informace automaticky určitě nebude.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod razputyn 21. 5. 2019 15:34

Dalsi rok uz nic nenabidli.
razputyn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ROlda78 23. 5. 2019 22:59

Hoďte sem (případně do SZ) někdo i ty odkazy z mailu (balíček AUTO/DOMOV), nebo lépe celý ten mail (včetně odkazů). Díky moc..
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 23. 5. 2019 23:42

Ten email i odkazy v něm jsou personalizované na konkrétní osobu. Zasílám proto jen odkaz, kde jsou popsané ty nabízené asistence AUTO a DOMOV.

https://www.hellobank.cz/paticka/hello_ ... _domacnost
Milos
Diskutér

Odeslat příspěvekod dryvole 24. 5. 2019 11:54

Tak v soutezi hellosoutez.cz vytoceny 2 listky do kina.
dryvole
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dr.D 24. 5. 2019 12:01

U mě 10 % sleva do hyper/super...
Dr.D
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka