Hello bank!

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Bigduck 19. 6. 2019 10:44

poukázky neřeším, týdenní nákup v Globusu míváme tak za 2-2,5, takže jsem nakoupil v pondělí a pak ještě o víkendu a poukázky netřeba řešit, stejně je tam limit 500 Kč
Bigduck
Návštěvník

Odeslat příspěvekod stepano 20. 6. 2019 07:15

Do akce jsou zařazeny nákupy které jsou provedeny nebo zaúčtovány do 23. ?
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Taki 20. 6. 2019 08:51

Podle info z mailu by to melo byt za uskutecneni nakupu do 23.6. (aspon ja to tak ctu):
Sleva 10 % se vztahuje na veškeré nákupy... v týdnu od 17. 6. do 23. 6. 2019.
Taki
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 20. 6. 2019 11:36

Jednoznačné to není, ale čtu to stejně. (Ale stejně jsem neponechal nic náhodě a nakoupil hned v pondělí. :) )
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod xls 20. 6. 2019 15:08

Já s útratou taky problém neměl: italské dny, košík plný vína dalších dobrot. Člověk ani nemusel nic řešit.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod Matlal 20. 6. 2019 18:37

Jeste se vracim k platbe nalepkou hello.Bohuzel na kavomatech a bagetomatech firmy Delicomat neni platba funkcni.Resil jsem to po sms i s jejich ajtakem ale po nekolika opravach ho prestalo bavit mi porad odepisovat a ukoncil to ze to proste nejde. Nemate s tim nekdo zkusenosti? Limitem to urcite neni.

-- 20. 6. 2019 18:40 --

ROlda78 píše:jen pro úplnost:
Albert (platnost 1 rok, nevrací se na ně, ale jsou 100, 200, 500 a 1000 Kč), lze platit kartou viz https://www.albert.cz/o-nas/financovani-nakupu

Tak dnes koupeny albert darkove poukazky.Da se za to vzit i benzin,tak to bude hned utraceny.
Matlal
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ripper6 20. 6. 2019 19:49

A kdo dnes z vas ty vsechny poukazky vykoupil? :D
Hold bud je to pro nepracujici lid tohle a nebo pro lidi co nemaji zajmy a misto prace jezdi po kramech nebo nevim :(

Klasika...
u pohladny jeden moula z FinExpertu stal (Ja)

Prodavacka halooo poukazky, tady chce poukaaaazky!
Prijde vedouci, jo ty darkove poukazky, to bohuzel nemame, to uz doslo a mozna budou dnes vecer a nebo dalsi den se zeptejte :D
Kde: Albert Flora

Zkousim Lidl...
tam najdu 4x po 250kc a 1x 500kc doslo :D

a nebo se tam musi rano v 7h jako duchodce? :D
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod Matlal 20. 6. 2019 20:42

V Brne maji dost :-)
Matlal
Návštěvník

Odeslat příspěvekod slavo963 21. 6. 2019 10:49

Abych neplatil 50Kc za HB kreditku, musi byt do konce mesice uhrazene i nezapocitane transakce?
Pripadne muze byt ucet prebity?
Staci poslat penize na kreditku v posledni prac. den v mesici(z Hello uctu)?Nebo se pripisuji finance az na dalsi den?
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 21. 6. 2019 11:01

• jen zaúčtované
• lze (dělám každý měsíc)
• raději o 2 dny dříve
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 21. 6. 2019 11:23

Ty dva dny předem je jistota, někdy to trvá opravdu 2 dny...
Tento měsíc to pošlu v pondělí nebo úterý, uvidím.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod andreasbaader 21. 6. 2019 11:23

Ahoj, jak je to prosim u kreditky HB s vyberem z bankomatu v zahranici. Je to zpoplatneno nebo je vyber zdarma. V IB jsem nenasel zadne info o poctu vyberu zdarma. Resim, jestli menit tady nebo vybrat EUR az na Slovensku. Dekuji za info.
andreasbaader
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Schwarzie 21. 6. 2019 11:26

Ja to delam tak, ze se 4-5 dni pred koncem mesice podivam do IB a zjistim, kolik jsem v minusu. Penize tam poslu tak, abych byl par korun v plusu. A do konce mesice uz zadne transakce nedelam.

-- 21. 6. 2019 11:29 --

andreasbaader píše:Ahoj, jak je to prosim u kreditky HB s vyberem z bankomatu v zahranici. Je to zpoplatneno nebo je vyber zdarma. V IB jsem nenasel zadne info o poctu vyberu zdarma. Resim, jestli menit tady nebo vybrat EUR az na Slovensku. Dekuji za info.

Kdyz mas nastavenou odmenu Vyber hotovosti nad 1000 Kc zdarma, tak je vyber i v zahranici zdarma. Je treba ale kreditku splatit na konci mesice, aby byla bez poplatku za vedeni a neplatil se urok z vybrane hotovosti.
Schwarzie
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod andreasbaader 21. 6. 2019 11:55

Diky. Jak je to jeste s frekvenci zmeny odmeny. Jak casto muzu prepnout z jedne odmeny na druhou?
andreasbaader
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 21. 6. 2019 12:11

Mám pocit, že jednou za kalendářní rok.
drkarel
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka