Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fc70 17. 7. 2020 13:35

Ale nebuďme tak hrr, včera si na fóru všimli toho nesmyslu; i kdyby to hned ten den v HB předali relevantnímu právníkovi, než ten to napraví, než tentokrát seženou někoho kompetentního na kontrolu, a než se rozhodnou, jak to opraví (termín účinnosti není začátek měsíce, tak asi má na něco návaznost, možná na odstávku plánovanou až někde ve Francii nebo kdovíkde), zkrátka bude pár dní trvat.

Že problém není vyřešený do 24 hodin není ještě neštěstí, a už vůbec to není důvod hned dnes stříhat karty. Ano, rozhodně sledujme, jak se k tomu postaví a jak to vyřeší, ale to nakonec budeme s jistotou vědět až tak za 2–3 měsíce.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod jan.za 17. 7. 2020 14:14

psovod78 píše:Premyslim, k cemu je ta karta pak tak dobra, ze by stala za zaznam v registru.

Platit mobilem nejde, kurzy jsou skvele, ale treba hotel clovek nebookne kvuli zakazanym MOTO transakcim, pritom hotel je casto ta nejdrazsi vec co bezny clovek kupuje v cizi mene.

Jeste mi nekdo rikal, ze Hello je vstricnejsi k chargebackum, proti jinym bankam, ktere je treba i odmitnou udelat a clovek musi za arbitrem. Ale stoji to za to? mSvet ma skoro stejne dobre kurzy a funguje u ni vsechno.

Kazdopadne v tom maji takovy bordel, ze jak ty podminky realne funguji uvidime az to zapnou.

Tak muzes booknout jinou kartou a pak platit Cetelem. To fungovalo vzdy .)
jan.za
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lenka_2 17. 7. 2020 15:07

Přemýšlím, že je nabonzuju Raifce za krádež duševního vlastnictví, ať je nějaká sranda. Až jim přijde ošklivý dopis od rakouských právníků, třeba si tu změnu OP ještě rozmyslí. :)
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 17. 7. 2020 15:25

psovod78 píše:Premyslim, k cemu je ta karta pak tak dobra, ze by stala za zaznam v registru.

Platit mobilem nejde, kurzy jsou skvele, ale treba hotel clovek nebookne kvuli zakazanym MOTO transakcim, pritom hotel je casto ta nejdrazsi vec co bezny clovek kupuje v cizi mene.

Jeste mi nekdo rikal, ze Hello je vstricnejsi k chargebackum, proti jinym bankam, ktere je treba i odmitnou udelat a clovek musi za arbitrem. Ale stoji to za to? mSvet ma skoro stejne dobre kurzy a funguje u ni vsechno.

Kazdopadne v tom maji takovy bordel, ze jak ty podminky realne funguji uvidime az to zapnou.

Hotely běžně Hello kartou bookuji (přes Booking.com) a platím, zrovna teď jsem v Chorvatsku a platil jsem to přes Booking Alza kartou
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 17. 7. 2020 15:42

Kolik je minimální kreditní limit na kreditkách Hello Bank?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 17. 7. 2020 16:22

Asi myslíš minimální úvěrový rámec: ten je snad pořád 10 tisíc, pokud to nezměnili.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod psovod78 17. 7. 2020 16:34

PatrikChrz píše:
psovod78 píše:Premyslim, k cemu je ta karta pak tak dobra, ze by stala za zaznam v registru.

Platit mobilem nejde, kurzy jsou skvele, ale treba hotel clovek nebookne kvuli zakazanym MOTO transakcim, pritom hotel je casto ta nejdrazsi vec co bezny clovek kupuje v cizi mene.

Jeste mi nekdo rikal, ze Hello je vstricnejsi k chargebackum, proti jinym bankam, ktere je treba i odmitnou udelat a clovek musi za arbitrem. Ale stoji to za to? mSvet ma skoro stejne dobre kurzy a funguje u ni vsechno.

Kazdopadne v tom maji takovy bordel, ze jak ty podminky realne funguji uvidime az to zapnou.

Hotely běžně Hello kartou bookuji (přes Booking.com) a platím, zrovna teď jsem v Chorvatsku a platil jsem to přes Booking Alza kartou

Me to pres booking nikdy nefungovalo.

Neni to tak, ze cobrandovane karty jsou embossovane, takze maji MOTO transakce?
psovod78
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mareka 17. 7. 2020 16:41

Mám Alza a Cetelem - obě neembosované a na Bookingu jsem s nimi nikdy nezaplatil (snad jen jednou mi hotel nehrozil zrušením rezervace - zřejmě proto, že platbu jsem dělal až na místě).
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jir.vesely 17. 7. 2020 17:57

Tohle je fakt zvláštní, protože já udělal na bookingu na hello KK odhadem tak k 50 rezervacím a nikdy jsem problém neměl.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 17. 7. 2020 18:29

fc70 píše:Ale nebuďme tak hrr, včera si na fóru všimli toho nesmyslu


Tyhle OP s podmínkami typu "například" fakt nemůžou projít přes normálně fungující právní oddělení. Nechápu.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 17. 7. 2020 18:33

@Lol Phirae:
Nemůžou, fakt ne? Vždyť v RB v dokumentu pro pravidla odměn z kreditek je u výluk odměn téměř navlas stejné znění už téměř rok (HB to od nich zkrátka z velké části převzala), a nikdo se nad tím u RB nepozastavuje, tak proč najednou u HB ano? :)
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 17. 7. 2020 18:40

Ale já nic neříkal o tom, že má RB normálně fungující právníky. :D
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Schwarzie 17. 7. 2020 18:57

Na bookingu mi HB KK nefunguje.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stepano 17. 7. 2020 22:12

Já bookuji přes hotels.com a ebookers.com, za poslední 2 roky přes 40 rezervací a vždycky jsem Hello KK v pohodě zaplatil. Oboje patří pod Expedii, stejně jako booking.com :hm
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod psovod78 17. 7. 2020 22:18

Jedine co me napada je stari karet, ze kdy je mate? Mozna starsi maji jeste MOTO transakce povolene.
psovod78
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků