Hello bank!

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod audiobullys 2. 9. 2020 20:56

Mejl s akcí 10 procent zpět mi přišel na Alza kartičku, platil jsem v brazilský restauraci a bonus nepripsali. Připsali jen 2 Kč za platbu v Delikomatu automat na kafe, čokoládu :-)
Na druhé kartě bonus připsán celej i za airbnb rezervaci někdy na Velikonoce 2021.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod treborit 2. 9. 2020 21:01

doufam, ze muze jit karta alespon do supliku a nebudou uctovat 50 za lezeni v supleti ...
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod bodyczech 2. 9. 2020 21:07

wetherek píše:31.7. na 100% ne, o vikendu 1, 2 nebo 3. v pondeli uz fakt nevim...
Do monety to ale prislo 4. takze nejspis v pondeli...

jj, teď jsem se díval na pár svých převodů a kupodivu jsou všechny zaúčtovány ve stejný den, kdy byly provedeny. Tedy je možné, že jsi mohl převod uskutečnit až 3/8...
bodyczech
Diskutér

Odeslat příspěvekod wetherek 2. 9. 2020 21:19

Tech 178 Kč ale bylo placeno v sobotu 1.8.
wetherek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod minarjo 2. 9. 2020 22:22

Zlom měsíce, myšleno poslední pracovní starého a první pracovní nového, i případné nepracovní dny mezi tím jako teď celý víkend v srpnu, to je v HB vždy rizikové období na experimenty, no :). Každý systém (program) počítající jim věci jako odměny, úrok, poplatky může v tomto období běžet lehce jinak. Tyto dny se transakcím všech typů, obzvlášť pokud by snížily zůstatek pod rámec, já proto zásadně vyhýbám.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod dalich 2. 9. 2020 22:46

Mě se to stalo také vždy, když jsem splátku poslal poslední den v měsíci. Když jsem kreditku vyrovnal předposlední pracovní den (v tomto příkladu by to bylo 28. 8. 2020, což byl pátek), úrok se nevygeneroval.
Presstitut a zloděj z povolání.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod A1rh- 3. 9. 2020 13:25

právě mi přišel mail, že mám Hello kredit přeplacen o 444 Kč a že si jej v IB můžu převést na svůj účet. Jsou nějací útlocitní. V průběhu srpna proběhly platby přes 15 tis. a kredit byl čerpán pod limit.
V profilu kódy AliExpress US $19, Curve 5 GBP, Tipli, ExpoBank, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 3. 9. 2020 13:42

tohle občas posílají, stejně se tato nabídka objevuje v IB
(sám mám tam běžně během měsíce i dvojnásobek úvěr. rámce, problém s tím nebyl)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod mareka 3. 9. 2020 16:49

Potvrzuji aktivní nabídku na převod hotovosti z kreditky (screen z IB). Zajímavé načasování v souvislosti s výše diskutovaným zpoplatněním čerpání. :-)
Přílohy
20200903_174818.jpg
mareka
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 3. 9. 2020 16:52

Ale ta je tam přece pořád, pokud máte přeplatek. Ona banka obecně přeplacení nemá ráda. Jde totiž o rámec, v němž banka půjčuje své peníze. Když tam před exekutorem ulejete svoje...
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod mareka 3. 9. 2020 16:56

Na kartě mívám pravidelně přeplatek (hlavně v období přelomu měsíce) a nabídka mi takto vyskočila podruhé za poslední cca 3 roky.
mareka
Diskutér

Odeslat příspěvekod Bond2 3. 9. 2020 20:45

Oficiálně jsem dostal mail, že 10 % vratka bude uplatněna jen na kreditku A. Bohužel jsem na dovolené používal více kreditku B... ale i na ni mi 10 % vratku připsali. Takže tímto děkuji HB :tleskani .
Bond2
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 4. 9. 2020 06:17

wit.cz píše:Přes IB jsem chtěl zrušit jednu ze dvou KK a zaslat přeplatek na účet. Přišel mi copy paste mail, že na to mám využít formulář a zaslat mailem nebo poštou. Odpověděl jsem, že všechny údaje už mají a ověřenou cestou jsem se jim již prokázal, takže jim nic nevyplním a znovu požádal o zrušení a zaslání přeplatku.

Odepsali zase nějakej canc, že podle VOP tam musí být vlastnoruční podpis, nicméně onen kreditní účet je zablokován a přeplatek už zaslali. Bude to teda zrušeno nebo to bude viset ve stavu zablokováno? :-D

Od 15.7. žádná změna :-) Tak hlavně, že ji zablokovali, ale zrušit ji na základě téhož nemohou.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 4. 9. 2020 06:46

Bond2 píše:Oficiálně jsem dostal mail, že 10 % vratka bude uplatněna jen na kreditku A. Bohužel jsem na dovolené používal více kreditku B... ale i na ni mi 10 % vratku připsali. :tleskani .
většina lidí mail nedostala a odměna připsána na všechny kreditky;
nakonec po pár dotazech to tak i Terka na HelloSpolu psala
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod goropes 4. 9. 2020 07:38

Přestože jsem v srpnu utratil přes kreditku více jak 15000,-kč, dostal jsem odměnu 1% jen 95,-kč, a to vůbec poprvé. Tak polovina plateb byla přes curve, polovina na přímo (vše běžné platby v obchodech, žádné výběry nebo převody, Revolut, apod), no a vůbec nerozumím systému, podle čeho určili, které platby na odměnu započtou, které ne.
Určitě část jsem dostal odměnu i za platby přes curve, to by jinak nevyšlo ani na těch 95, prostě nechápu. Tipuju, že září bude ještě víc zmatené..
goropes
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka