Hello bank!

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vlazy 24. 11. 2020 14:32

Tak už mi ty převody dnes konečně fungují. Dnes dopoledne mi kvůli tomu telefonovala paní z HB a informovala mne, že je to už opravené a funkční. Před tím jsem už to zjistil sám když jsem to zkoušel. Tak snad to bude bez problémů funkční i nadále. Je ale velkou ostudou pro HB, že jim to tak dlouho trvalo než se dnes po více jak týdnu to konečně rozhodli opravit a zprovoznit. Bylo by zajímavé jestli by mi HB byla ochotná bez problémů uhradit škodu kdyby mi nějaká vznikla těmi zablokovanými převody.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod minarjo 25. 11. 2020 05:39

Už někdo z vás dostal dopis z HB o výhře v soutěži k jejím 3. narozeninám, tedy to porcování milionu na proplacení transakcí? Dnes 25.11. je poslední den do kdy by HB měla o výhře informovat, tak jen pro zajímavost, zda někdo odsud uspěl. Já tedy zatím nic :(
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 25. 11. 2020 08:54

Taky nic :-(
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 25. 11. 2020 12:36

Včera jsem dělal nákup v Datartu za cca 7000 Kč a dnes mi přišla tato SMS. Takže uvidíme, zda mi přistane pětistovka. :) Taky jste tuto SMS dostali?

Obrázek
mojmax
Nadšenec

Odeslat příspěvekod powery 25. 11. 2020 12:55

Ne
powery
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ilja2001 25. 11. 2020 13:10

Ještě v rámci soutěže jsem v Datartu kupoval taky za cca 7 tKč a žádnou SMS jsem nedostal.
A zatím ani žádný dopis o proplacení transakcí.
ilja2001
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petrmegac 25. 11. 2020 14:08

A nevztahuje se to pouze na KK Datart?
petrmegac
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jir.vesely 25. 11. 2020 15:04

minarjo píše:Už někdo z vás dostal dopis z HB o výhře v soutěži k jejím 3. narozeninám, tedy to porcování milionu na proplacení transakcí? Dnes 25.11. je poslední den do kdy by HB měla o výhře informovat, tak jen pro zajímavost, zda někdo odsud uspěl. Já tedy zatím nic :(

Já jsem dneska dopis dostal. Vyhrál jsem krásnou stovku :)
jir.vesely
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mojmax 25. 11. 2020 15:12

petrmegac píše:A nevztahuje se to pouze na KK Datart?

Jo, to asi bude pravděpodobné, mám KK Datart.
mojmax
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Matlal 25. 11. 2020 16:13

jir.vesely píše:
minarjo píše:Už někdo z vás dostal dopis z HB o výhře v soutěži k jejím 3. narozeninám, tedy to porcování milionu na proplacení transakcí? Dnes 25.11. je poslední den do kdy by HB měla o výhře informovat, tak jen pro zajímavost, zda někdo odsud uspěl. Já tedy zatím nic :(

Já jsem dneska dopis dostal. Vyhrál jsem krásnou stovku :)

Já dnes dopis s výhrou 246 peněz :-)
Matlal
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jenda_s 25. 11. 2020 18:05

tak dneska dopis ve schránce a světe div se, narozeninová výhra 2030Kč. Takže 2 transakce :-)
jenda_s
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bodyczech 25. 11. 2020 18:41

bodyczech píše:Zakládal jste si někdo běžný účet z již funkční aplikace? Skutečně musím žádost znovu kompletně ručně vyplnit a zaslat dokumenty a žádný požadovaný údaj se nepropíše z již existujícího SÚ či KÚ?

Tak musím částečně svoji kritiku vzít zpět. Založení z aplikace i po zkušenostech ostatních (mlrs) jsem vzdal, ale přes IB se kolonky v žádosti automaticky předvyplnily dle mé představy, jen nahrát kopii OP jsem musel znovu. Jinak běžný účet prakticky založen okamžitě, s mírným čekáním na schválení, zřejmě ruční ověření identity dle OP...
Za mne tedy palec nahoru, založení BÚ při již existujícím SÚ či KÚ je vcelku jednoduché, rychlé a hlavně elektronicky online.
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ROlda78 26. 11. 2020 18:48

také drobná výhra, musí být bežný účet nebo to pošlou i na spořící?! (jsem ho před pár měsíci rušil :hm )
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod stepano 26. 11. 2020 21:39

V podmínkách bylo že musíš mít běžný účet.
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ROlda78 26. 11. 2020 21:50

:hm no joo, právě jsem to znovu založil
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka