Hello bank!

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod zbynek.ji 1. 12. 2020 13:10

Okamžité platby - budou nebudou.
Případně kdy?
Díky za relevantní informace.
zbynek.ji
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cz01 1. 12. 2020 13:37

Nikdo neví. HB! slibovala do konce roku, jak okamžité platby, tak i NFC placení a máš prosinec a nic se neděje. Ptal jsem se i na jejich foru a bez odpovědi z banky. Takže si myslím, že letos fakt ne a zda budou v průběho příštího roku, toť otázka na křišťálovou kouli.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod zbynek.ji 1. 12. 2020 13:49

To jejich marketingové oddělení je na nic.
Tady na foru neodpovídají, na jejich foru také neodpovídají.
Vyházet je.
Proč aspoň neupraví e-mailové notifikace.
Vždyť konkurence to umí, tak ať to zkopírují.
zbynek.ji
Návštěvník

Odeslat příspěvekod A1rh- 1. 12. 2020 14:20

přišel mi mail s nabídkou pro jednu mou konkrétní KK:

10 % zpět ze všech nákupů v super a hypermarketech od 14. do 20. 12. 2020. Je třeba jen kliknutím potvrdit zájem, max. vratka 500 Kč.
V profilu promo AliExpress US $19, Twisto 300+Premium, RB 300Kč, Curve 5 GBP, Tipli, ExpoBank, (příp. SZ)
A1rh-
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 1. 12. 2020 14:22

Taky jsem dostal to samé. Na Mototechnu.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vlazy 1. 12. 2020 14:25

zbynek.ji:
Neblázni člověče. To by jsi po této bance chtěl trochu příliš hodně aby zavedli okamžité platby a upravili e-mailové notifikace. Mám dojem, že v HB asi nemají nikoho schopného kdo by něco takového byl schopen naprogramovat tak aby to bezproblémově fungovalo.
Před nedávnem jsem s HB řešil problém se zablokovanými platbami kdy mi tato banka blokovala peníze a nemohl jsem tak s nimi disponovat. Stále slibovali opravu a vyřešení tohoto problému a omlouvali se za to ale nic se nedělo až nakonec konečně po asi dvou týdnech to opravili.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod smartguy 1. 12. 2020 14:38

cz01 píše:Nikdo neví. HB! slibovala do konce roku, jak okamžité platby, tak i NFC placení a máš prosinec a nic se neděje. Ptal jsem se i na jejich foru a bez odpovědi z banky. Takže si myslím, že letos fakt ne a zda budou v průběho příštího roku, toť otázka na křišťálovou kouli.

Google Pay a Apple Pay by mělo být v roce 2021 (Google březen, Apple červen)
Okamžité platby budou až v roce 2022
smartguy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ROlda78 1. 12. 2020 14:56

HB! je co do inovací na úrovni UCB - tedy zcela na chvostu (je vidět, že to dělají na Andělu sami "na koleně")
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 1. 12. 2020 15:07

Při sjednání spoření na kiosku je účet a přístup do IB aktivní ihned nebo to trvá stejně, jako při zřízení z domova přes net?
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 1. 12. 2020 16:40

Jestli si dobře pamatuji, trvalo to stejně. (Sjednával jsem na pobočce a v podstatě tam se mnou udělali přesně to, co bych udělal doma (jen možná jinak kontrola OP), navíc mi vytiskli smlouvy, které bych si mohl vytisknout sám, a poslali mě domů, ať počkám na aktivaci.) Ale už je to nějakou dobu.
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod zbynek.ji 1. 12. 2020 18:27

smartguy píše:
cz01 píše:Nikdo neví. HB! slibovala do konce roku, jak okamžité platby, tak i NFC placení a máš prosinec a nic se neděje. Ptal jsem se i na jejich foru a bez odpovědi z banky. Takže si myslím, že letos fakt ne a zda budou v průběho příštího roku, toť otázka na křišťálovou kouli.

Google Pay a Apple Pay by mělo být v roce 2021 (Google březen, Apple červen)
Okamžité platby budou až v roce 2022

Ty okamžité platby snad nebudou trvat 3 roky dělat?
To jsem si dělal srandu s tím rokem 2022.
zbynek.ji
Návštěvník

Odeslat příspěvekod y2key 1. 12. 2020 19:44

Co Vám nefunguje na Notifikacích emailem?
y2key
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zbynek.ji 1. 12. 2020 21:20

Platby kartou, změna zůstatku atd.
zbynek.ji
Návštěvník

Odeslat příspěvekod y2key 1. 12. 2020 21:27

Změny zůstatku fungují bez problému. Jediný problém je u přičtení úroků - tam mi to nechodí.
y2key
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dala67 1. 12. 2020 21:41

Při platbě kartou žádné rychlé avízo bohužel nedostaneš
dala67
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka