Hello bank!

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Milos 4. 1. 2021 14:03

To bys od jejich programátorů chtěl příliš :-) Nejsou schopni si ani zkontrolovat, že v IB u zprávy z banky, vyzývající ke kontrole zůstatků ke dne 31.12.2020, mají jako datum odeslání zprávy uvedeno 2.1.2020 místo 2.1.2021 :hm
Milos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 4. 1. 2021 14:27

Dotaz - taky vám nefunguje ve SB Karty a nálepky - Historie? Neukazuje to u žádné karty nic.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Equabank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 4. 1. 2021 14:38

Potvrzuji. Historie kk je vidět v Hlavní přehled-Kreditní účet, ale ne přes položku Historie u konkrétní karty/nálepky (tam jsem to ale ani nikdy nevyužíval, může to tak být tedy už dlouho).
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod hgfdsa 4. 1. 2021 17:45

ripper6 píše:... mel jsem totiz prave za to ze dam tam 200k = ukaze to pod tim 1%, dam tam treba 210k ukaze to pod castkou 0% ...

Ale to by bylo špatně, když tam máš nad 200k, tak to neznamená úrok 0 %>
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod L - Core 4. 1. 2021 18:22

A kdoví, jak fungují odchozí platby.

Včera odpoledne (vím, neděle) jsem převáděl peníze do ČSOB, HB to pochopitelně ihned z účtu odečte a peníze v ČSOB (dnes večer) mám? Ani náhodou. A nevěřím, že by je ČSOB někde syslila…
L - Core
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hgfdsa 4. 1. 2021 18:30

Do MMB také včera zadaná platba s dnešní splatností z HB nedošla.
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Schwarzie 4. 1. 2021 18:47

Mne dosla platba zadana na Novy rok do raifky dnes okolo treti odpoledne.
Schwarzie
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hgfdsa 4. 1. 2021 19:27

Asi jim to zkolabovalo, jestli dnes každý spořílek posílá přebytek nad 200k pryč.
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Vasek06 4. 1. 2021 19:57

Taky mě to trochu překvapilo, včera odpoledne posílany 2 platby do Monety a Sberbank. Ještě teď ani tuk.
Curve karta promo kód na £5: LMGTQ
Vasek06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pivinecek 4. 1. 2021 20:07

Ahoj, 4.advent a odmena 5% z nakupu na eshopu, max 500 kc, tento tyden. Znamena to i vsechno pres Curve, jestli to dobre chapu vcetne i uhrady twista?
pivinecek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod peter23p 4. 1. 2021 20:24

Platba posílaná 31.12 večer do Air došla dnes před čtvrtou odpolední.
peter23p
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hgfdsa 5. 1. 2021 02:24

pivinecek píše:Ahoj, 4.advent a odmena 5% z nakupu na eshopu, max 500 kc, tento tyden. Znamena to i vsechno pres Curve, jestli to dobre chapu vcetne i uhrady twista?

To je co za akci?
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 5. 1. 2021 05:20

Také by mě zajímalo, protože ani na Hello spolu o ničem podobném nepíšou. Možná nějaká personalizovaná akce jen pro někoho.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kubika1 5. 1. 2021 10:28

Přicházely maily o svátcích s aktivací různých akcí po každé adventní neděli. Já to měl v hromadných mailech, takže jste možná přehlédli. Na aktivaci byl vždy cca týden, takže kdo neaktivoval předtím má již smůlu.

Byla tam soutěž o poukaz na čerpací stanici, 10% odměna do hyper/supermarketu, pojištění dle výběru na rok 2021 a 5% na internetové platby. Těch 5% z internetových plateb běží tento týden - pro ty, kteří si odměnu aktivovali během svátku. (jinak odměny vždy po 500kc)

Zkontrolujte si mail schránku, nemyslím si, že to bylo jen pro někoho...
Kubika1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pravý Tomáš Marný 5. 1. 2021 10:31

Já tam tedy nemám nic (tedy kromě informace, že mám v IB výpis). Asi mně musí stačit těch 150 Kč vratka každý měsíc :-D.
Pravý Tomáš Marný
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka