Hello bank!

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod MirekM. 10. 2. 2021 22:35

Ondrasz píše:Culibrk kez by to bylo bez limitu vracene castky. Oni vedi, ze nemuzou prave kvuli Patrikovi podobnym :D
Je tam omezeni na max 5kilo vratky.

Vycházel jsem z tohoto příspěvku a zapomněl jsem, že ve financích kilo není 1000 Kč, ale jen 100 Kč.

-- 10. 2. 2021 21:42 --

Ještě bych pochopil akci za převedených min. 5000 Kč z KK na libovolný účet, vratka z plateb v březnu ve výši 5 %, maximálně 500 Kč v rámci celé akce.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 10. 2. 2021 22:57

@Ondrasz, ano na konci února když budeš mít nulový dluh tak ani ten převod nebude úročen.
Jinak odměny za převod z úvěru kreditky už měli několikrát (hodně chtějí, aby lidi platili úroky :) ), ale odměna byla pak přímá, to s 50% z utracené částky je nové
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Pravý Tomáš Marný 10. 2. 2021 23:43

No jestli nechtějí otestovat novou úpravu, že převod z kreditky je úročen okamžitě, a to bez ohledu na to, že je splacen do konce měsíce :-D.
Pravý Tomáš Marný
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hgfdsa 11. 2. 2021 06:26

Proto přece měli nedávno odstavený IB a SB, že to tam naiplementovali.
:D
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod powery 11. 2. 2021 09:36

Nestrašte! :pozor ;-)
powery
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dalich 14. 2. 2021 14:30

Přišel výpis. Dobití Crypto.com přímo KK Hello bank je bráno jako "bezhotovostní platba", tedy úročí se. Revolut a Curve stále bez úroků.
Presstitut a zloděj z povolání.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jirmalik 14. 2. 2021 16:39

To sice ano, dobití CRO je označeno jako bezhotovostní platba, ale pokud je splaceno do konce měsíce, úroky se neuctuji. Zkusenost z 12/20.
Naposledy upravil Rop dne 14. 2. 2021 17:25, celkově upraveno 1
Důvod: Prosím, pokud reagujete na poslední příspěvek, tak místo čudlíku "citovat" klikněte na "odpovědět". Dík a koťátko za to.
jirmalik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hgfdsa 14. 2. 2021 17:30

Ale nákup CRO bude označen jinak než dobití Eur.
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 14. 2. 2021 21:25

dalich píše:Přišel výpis. Dobití Crypto.com přímo KK Hello bank je bráno jako "bezhotovostní platba", tedy úročí se. Revolut a Curve stále bez úroků.

V HB se generují výpisy i k jinému datu, než ke konci měsíce?
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod powery 15. 2. 2021 09:29

Ke konci měsíce to nikdy nestihnou, ale je to za kal. měsíc
powery
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 15. 2. 2021 09:40

Ke KK bývá 2. pracovní den v měsíci, k SÚ 1. pracovní den v měsíci.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod minarjo 15. 2. 2021 11:04

Výpis v HB "nechodí" (maximálně zpožděné avízo o něm z někdy i pár dní po skutečném vygenerování), dalich se zkrátka jen do bankovnictví HB na lednový výpis podíval až teď, to je celé.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 15. 2. 2021 11:44

Kdyby v první větě dalich napsal místo "Přišel výpis." (14. 2.) "Přišel výpis za leden.", tak bych na toto téma zde nepsal ...
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 15. 2. 2021 12:03

Měl jsem ve svém příspěvku, že to minarjo určitě doplní a rozvede, ale pak jsem to před odesláním smazal, abych ho neprovokoval. :D

Rop a citace vs. odpověď: Jako ono se sice zdá, že není třeba poslední příspěvek citovat, ale jsou tu individua, která pak svůj příspěvek upravují či mažou ...
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod jakoubek61 15. 2. 2021 12:04

Je nějaký pokrok s dvojitými vratkami po Gbitu?
Nebaví mě počítat zůstatky ručně. :-\
jakoubek61
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka