Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 4. 5. 2021 07:24

Asi myslíš platbu = příkaz k úhradě, ale mě teď v posledních dnech (14?) překvapilo, že všechny platby kartou jsem potvrzoval 3DS SMS a ne přes aplikaci, aniž bych já něco měnil.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Zedna1 4. 5. 2021 18:44

Tak jsem take uspesne vyzkousel pridani a placeni pres Google Pay s moji EON/Hello kreditkou.
Super!!!
:tleskani :tleskani :tleskani
Naposledy upravil Zedna1 dne 4. 5. 2021 21:54, celkově upraveno 2
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Franklin 4. 5. 2021 21:36

Díky za info o Google Pay, aktivováno :tleskani :love:
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod xsw 5. 5. 2021 17:48

Najednou jim začal strašně vadit přeplatek na kreditce. Volají a chtějí číslo účtu, kam přeplatek pošlou a když jim ho člověk neřekne, tak to pošlou poštovní poukázkou. Doufám, že za to není poplatek?
xsw
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 5. 5. 2021 17:57

Je to za kilo
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Milos 5. 5. 2021 18:01

xsw píše:Najednou jim začal strašně vadit přeplatek na kreditce. Volají a chtějí číslo účtu, kam přeplatek pošlou a když jim ho člověk neřekne, tak to pošlou poštovní poukázkou. Doufám, že za to není poplatek?


A jak velký přeplatek jsi tam měl? Já obvykle mívám na konci měsíce přeplatek tak 300Kč až 600Kč a zatím jim to nevadilo.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod Zedna1 5. 5. 2021 18:24

@xsw
Jaka byla vyse toho preplatku?
Staci jen radove, stovky nebo jednotky tisic nebo desitky tisic?

Ja mivam koncem mesice pravidelne mensi preplatky v radu stovek az jednotek tisic a zatim vzdy OK.

EDIT:
Take asi rozhoduje jak dlouho tam ten preplatek mas.
Ja ho obvykle za par dnu (hned zacatkem mesice) vycerpam...
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 5. 5. 2021 18:53

nebo ho staci hned prevest na ucet zdarma
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod xsw 5. 5. 2021 19:10

Několik měsíců jsem tam měl přeplatek na dvou kartách přes 5000 Kč a na dvou kartách přes 10000 Kč, dosud jim to nevadilo. Jsou to karty mé a příbuzných. Volali všem.
xsw
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod chrudimi 10. 5. 2021 05:39

chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod muf2muf 10. 5. 2021 17:15

Ahoj. Nevíte, jak se chová tankování u Makra? Je to nákup v Makru nebo platba na benzince? Ptám se kvůli KK Mototechna a jejím 4% za benzínky.
muf2muf
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bodyczech 10. 5. 2021 19:25

Makro čerpací stanice nevím.
Ale třeba někomu pomůže, že u klasické KK HB! nyní automatické pumpy od Benziny předávají MCC 8999 při platbě přes Curve, takže od 31.3. již platba nespadá do bezúročného období a tím pádem se na ní nevztahuje ani odměna za nákup. Doufám, že přímá platba KK HB! bude dávat odměnu dále, což uvidím na konci měsíce...
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cz01 10. 5. 2021 19:44

Dnes sms

OS: Dobry den, prevedte si penize tam, kde je potrebujete, a ziskejte odmenu 500 Kc! Z kazde odchozi uhrady z Vaseho Hello kreditu xxxxxxx od 7. do 23. 5. 2021 Vam na konci kvetna vratime 10 %, celkem az 500 Kc. Prevest na ucet si muzete az 5 951 Kc - na par tuknuti v mobilni aplikaci nebo v internetovem bankovnictvi. Vase Hb! Pro zruseni OS BNPP PF volejte 800744745
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod muf2muf 10. 5. 2021 19:56

Jak dlouho máš tuhle konkrétní kreditku? Přijde mi, že tyhle promonabídky chodí jen první rok a pak už nic. Vloni mi chodilo pořád něco (10% za platby v restauracích, soutěže o 500,- na EuroOil .... atd.) a letos po uplynutí roku od zřízení ani ťuk.
muf2muf
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod __Pavel 10. 5. 2021 21:55

muf2muf píše:Ahoj. Nevíte, jak se chová tankování u Makra? Je to nákup v Makru nebo platba na benzince? Ptám se kvůli KK Mototechna a jejím 4% za benzínky.

Normální platba na benzínce za 4%.
__Pavel
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků