Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod A1rh- 11. 5. 2021 09:01

cz01: přišla mi dnes stejná nabídka na 10% z převedené částky, max 500 Kč. Myslím tu byla stejná již před časem.
Pokud by ten převod nezačali hned úročit, tak převést 5k samozřejmě není problém. Tak si říkám kde je háček?
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod jenda_s 11. 5. 2021 09:19

když splatíš celý zůstatek do konce měsíce, tak tě úročení nemusí zajímat. Takže háček nevidím...

mě štve jen to, že mě s těmito akcemi ignorují :-(
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 11. 5. 2021 10:34

@bodyczech:
Tvá úvaha nebude správná, protože Curve nikdy MCC kód nemění, předává ho stejný. Tedy pokud u nějaké samoobslužné pumpy Benzina je MCC nespadající do odměn, je pak jedno zda zaplatíš přímo či přes Curve.
Mimochodem jak jsi zjistil že jde o MCC 8999? Vždyť Curve ani Hello ten MCC nikde neukazují, ne?
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Lafayette16 11. 5. 2021 11:12

Ano, normální platba na nenzínce.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 11. 5. 2021 12:17

Vcera vecer prisel email s informaci o oficialnim spusteni Google Pay.
Zde je k tomu webova stranka:
https://www.hellobank.cz/mobilni-aplikace/google-pay

Pred koncem leta pry prijde i Apple Pay ...
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jir.vesely 11. 5. 2021 13:36

Otázka je, jestli to je pro majitele Curve karet dobrá zpráva. Jestli to nechají, jak to je, tak proč ne, ale pokud začnou Curve nějak blokovat nebo jí vyloučí z bonusů, tak je to minimálně pro mě špatná zpráva.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cz01 11. 5. 2021 16:09

muf2muf píše:Jak dlouho máš tuhle konkrétní kreditku? Přijde mi, že tyhle promonabídky chodí jen první rok a pak už nic. Vloni mi chodilo pořád něco (10% za platby v restauracích, soutěže o 500,- na EuroOil .... atd.) a letos po uplynutí roku od zřízení ani ťuk.

Už pár let. Je pravda, že dříve toho chodilo více. Poslední dobou mi pár zde psaných nabídek nepřišlo. Ale třeba vánoční akce mi přišly, potom už ne.

-- 11. 5. 2021 17:11 --

A1rh- píše:cz01: přišla mi dnes stejná nabídka na 10% z převedené částky, max 500 Kč. Myslím tu byla stejná již před časem.
Pokud by ten převod nezačali hned úročit, tak převést 5k samozřejmě není problém. Tak si říkám kde je háček?

Jo taky jsem to tak udělal, převedl 5k navíc a pak převedu. Přijde mi to spolehlivější, než využít splacení před koncem měsíce.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bodyczech 11. 5. 2021 20:14

minarjo píše:@bodyczech:
Tvá úvaha nebude správná, protože Curve nikdy MCC kód nemění, předává ho stejný. Tedy pokud u nějaké samoobslužné pumpy Benzina je MCC nespadající do odměn, je pak jedno zda zaplatíš přímo či přes Curve.
Mimochodem jak jsi zjistil že jde o MCC 8999? Vždyť Curve ani Hello ten MCC nikde neukazují, ne?

Aha, tak to pro mě není dobrá zpráva, pokud CRV jen předá MCC od zpracovatele plateb Benziny. Jinak MCC 8999 mi sdělili z HB! během reklamace.
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Dandík 12. 5. 2021 16:44

Letos ani okamžité platby (původně plánované už loni, jestli se nepletu), ani bankovní identita. https://www.penize.cz/osobni-ucty/42648 ... google-pay
Dandík
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bufalobil1 14. 5. 2021 12:32

A1rh- píše:cz01: přišla mi dnes stejná nabídka na 10% z převedené částky, max 500 Kč. Myslím tu byla stejná již před časem.
Pokud by ten převod nezačali hned úročit, tak převést 5k samozřejmě není problém. Tak si říkám kde je háček?

Jo taky jsem to tak udělal, převedl 5k navíc a pak převedu. Přijde mi to spolehlivější, než využít splacení před koncem měsíce.[/quote]

Taky mi to přišlo. Mám uvěrový limit 50 tis na kartě mám 57 tis stačí poslat těch 5?
bufalobil1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Schwarzie 14. 5. 2021 17:31

Ma stale kreditka dobre kurzy v zahranici (Chorvatsko, EUR)? Dlouho jsem to nezkousel.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cz01 14. 5. 2021 17:47

Ano, má čistý kurz Mastercard.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod zivan 25. 5. 2021 18:45

Tak jsem pred chvili zas nezaplatil kreditkou. Podle eshopu byla platba bankou zamitnuta (2x pokus), v aplikaci dve potvrzeni platby, ktere neslo zamitnout ani smazat.

Vserikajici chyba:
"!Missing key 'notificationcenter.backend.oobauthentication.error.APE_148'!"
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod yndezit 25. 5. 2021 18:51

U mně to samé. Zrovna když to potřebuju.
Nejde ta karta přepnout na smsky, jako to bylo dřív?
yndezit
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 25. 5. 2021 19:29

Už to jde.
Ale čas transakce je posunutý o +2 hodiny.
yndezit
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků