Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod minarjo 1. 6. 2021 17:25

@bodyczech:
Buď chyba HB, nebo ta benzínka (jejich terminál) MCC mezitím změnil. Nic divného, třeba dobití Revolutu už mělo snad tři různé MCC, mění se to u Revolutu jako ponožky :).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 6. 2021 04:27

Tak buď už nejsou za výběr z atm přes CRV odměny, nebo je to tím, že GBiT této transakce proběhl jinak než GBiTy nákupů - jako storno transakce.
drkarel
Inventář


Odeslat příspěvekod drkarel 2. 6. 2021 06:11

Jj, sorry, to jsem přehlédl, jak jsem měl CRV zablokovanou. A neměl bys používat tolik nicků, kdo se v tom pak má vyznat. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod qwerta 2. 6. 2021 17:23

Sms, pro přihlášení, mi přijde po 20minutách.
Je to jen u mě, nebo to je standart.
qwerta
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod minarjo 2. 6. 2021 17:25

Občas se to stane každému. Zkus později (ideálně ve chvíli, kdy ty zpožděné SMS začnou chodit). A pro klid nervů doporučuji využívat více mobilní aplikaci s přihlášením přes otisk, to je v klidu.
Naposledy upravil minarjo dne 2. 6. 2021 17:31, celkově upraveno 1
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod qwerta 2. 6. 2021 17:30

Díky za reakci.
Přišly dvě, tak jsem to zkusil znovu a zase nic.
qwerta
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bufalobil1 7. 6. 2021 14:15

bufalobil1 píše:
A1rh- píše:cz01: přišla mi dnes stejná nabídka na 10% z převedené částky, max 500 Kč. Myslím tu byla stejná již před časem.
Pokud by ten převod nezačali hned úročit, tak převést 5k samozřejmě není problém. Tak si říkám kde je háček?

Jo taky jsem to tak udělal, převedl 5k navíc a pak převedu. Přijde mi to spolehlivější, než využít splacení před koncem měsíce.


Taky mi to přišlo. Mám uvěrový limit 50 tis na kartě mám 57 tis stačí poslat těch 5?[/quote]

Odpovím si sám. Ano stačilo poslat SVÝCH 5000 Kč, které jsem měl na kartě tzv. přeplaceno zpět na běžný účet u jiné banky a inkasoval jsem za to odměnu 500 Kč. :D
bufalobil1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod audiobullys 14. 6. 2021 16:09

Přišel mi email na jednu kreditku za platbu v červenci za 2500 Kč bonus zpět 500 Kč. Buďto restaurace jako loni, pak benzinka, a nebo stavebniny. Letos asi ve stavebninách budu nakupovat.
Přišlo někomu něco podobnyho? Jsem zvědavěj jestli i na druhý kreditce to bude fungovat. Naštěstí mám nákupy na 2 chaty tak mě to tak trápit nebude.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 14. 6. 2021 16:17

Kreditky HB mám dvě a tato nabídka mi k ani jedné nepřišla. Podobné bonusové nabídky mi už více jak rok nechodí, asi to bude tím, že obě kreditky každý měsíc maximálně vytěžuji (bonus 150Kč) a splácím je před koncm měsíce.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod bodyczech 14. 6. 2021 16:23

To, že ti nabídky nechodí rozhodně není max vytěžením a splacením před koncem měsíce! To zde dělají úplně všichni! :lol:
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cz01 14. 6. 2021 17:57

Taky mi to přišlo. Tentokrát na druhou alza kreditku. Předtím mi přišlo 500 Kč na převod z originální kreditky.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod A1rh- 15. 6. 2021 16:22

přišlo mi to na KK Moto, čerpám každý měsíc max. bonus 1 platbou. To už se hodí založit Tankkartu benziny a nabít si ji, pokud by to někdo nevyčerpal normálně.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod Schwarzie 15. 6. 2021 17:38

Mne to prislo na kreditku, kterou vubec nepouzivam. Na druhou, kterou pouziju trikrat do roka, mi to neprislo.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan 25. 6. 2021 08:29

U HB opet nefunkcni platby po netu, jen neskace chyba v aplikaci, ale chodi email:

Technická chyba při provádění platby

Vážený kliente,
Omlouváme se, ale nastala chyba při platbě. Zkuste to prosím znovu.

Kdyby Vás zajímalo ještě cokoli jiného, ozvěte se nám. A mějte se hezky!

Tým Hello plateb
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků