Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod cz01 14. 10. 2021 23:03

:-D
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 10. 2021 04:25

Aspoň to říkají na férovku a nemlží, jako jiné banky.
anonymni

Odeslat příspěvekod berta21 15. 10. 2021 12:53

Zdravím, posílal jsem žadost o zrušeni učtu (nevyuživam) a treba se to na nejakou marketingovou akci bude hodit zrušené. Volala mi pak paní a chtela potvrdit zrušeni učtu, rikam OK.... a pak že internetove bankovnictvi zustane aktivni, kdybych nekdy neco chtel nebo tak.... Rikam ne, zrušit. Po 5 minutach že to tedy necha zablokovat... Rikam ne, zrušit IB. Moc na to neslyšela.... O co jim jde? Nikdy jsem se s tim nesetkal.
berta21
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 15. 10. 2021 13:33

Jde jim o počet klientů, které mohou vykázat. Víc bych v tom nehledal.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milanBrno 15. 10. 2021 13:46

Uplne stejne se chova UCB (zkusenost z leta)
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caramba007 15. 10. 2021 14:10

Tak to je dobrej o*eb! To mě vůbec nenapadlo. Účet jsem tam rušil před 3 lety, teď čtu tohle tak se zkouším jen tak ze srandy přihlásit do IB...a co myslíte....je aktivní!!!!
Caramba007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 15. 10. 2021 14:16

Dělaj to tak asi všechny banky... chceš zrušit účet, zrušej ti jen ten účet.
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wit.cz 15. 10. 2021 14:51

No, já vypovídám vždy všechny smluvní dokumenty, ale v případě HB zjišťuji, že IB je také aktivní. Resp. zaslalo to někam SMSku v rámci 2FA.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pravý Tomáš Marný 17. 10. 2021 17:30

Já to měl před léty u FIO to samé... Zjistil jsem to náhodou pár měsíců po zrušení účtu a musel jsem podávat poníženou supliku kvůli zrušení IB.
Pravý Tomáš Marný
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 17. 10. 2021 18:34

Je to fakt normální, Hello bank bych tu z ničeho nekalého neobviňoval. Třeba u takové mBank (jak jsem nedávno zjistil) se po znovuotevření běžného účtu po 2 letech (celou dobu tam žádný produkt na dotyčného nebyl) nejen že pamatuje vše v IB, ale dokonce i spárování mobilní appky na původní mobil. Toto se prostě u bank při zrušení účtu neruší: v lepším případě se to znepřístupní na dobu bez produktu (ex klient tak může nabýt mylného dojmu, že online kanály byly zrušeny), někdy ani to ne.
Naposledy upravil minarjo dne 17. 10. 2021 18:48, celkově upraveno 1
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 10. 2021 18:40

Moneta bank to samé.
Po otevření nového účtu se objevila veškerá historie z dob, kdy jsem měl ještě účet u GE Money.
anonymni

Odeslat příspěvekod MirekM. 17. 10. 2021 19:15

Fio: před několika lety jsem zrušil vše a dal jsem souhlas se zrušením všech informací o mě. Zapomněl jsem na manželku, která měla jen IB s dispozičním právem k mému účtu.
Když jsem si letos zakládali ve Fio účty, mě to sice nepustilo na můj původní ID, ale měl jsem nové IB čisté, kdežto manželku to pustilo na její původní ID a po aktivaci nového IB (neměla IB aktivní) měla v něm cca jen 250 zpráv z dob, kdy jsme ve Fio nebyli. :-)

RB: přechodem z ING se manželka potřetí dostala do RB, já tam byl potřetí dobrovolně kvůli KK. Po aktivace manželčina IB mně začaly od ní chodit na můj e-mail zprávy o změnách na jejím účtu, i když to v jejím novém IB nebylo nastavené. Na pobočce po delším hledání se dušovali, že zasílání e-mailů od manželky mně zrušili a ejhle e-maily chodí dodnes. :-)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 18. 10. 2021 06:06

Tak je zas dobre, ze mas prehled o manzelce ne, kam putuji tve penize...-)) co odevzdas doma.-))
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 18. 10. 2021 07:03

:-) :-) :-)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Pravý Tomáš Marný 18. 10. 2021 07:20

nnnokiaE52 píše:Moneta bank to samé.
Po otevření nového účtu se objevila veškerá historie z dob, kdy jsem měl ještě účet u GE Money.

Dtto Equa Bank...
Pravý Tomáš Marný
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků