Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 29. 6. 2022 18:45

Jo, zaměstnavateli volají, ovšem ten mu řekne, že jim nemůže nic říct.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod minarjo 29. 6. 2022 23:31

Doporučuji zařídit cobrand u partnera HB, já zřizoval tehdy v Euronics (dnes by to bylo už v Datart) a nechtěli doložit absolutně nic, příjem a pravidelné výdaje stačilo jen říct, systém HB u pracovníka elektra zachroustal v registrech a nabídl rámec až 55 tisíc i když já chtěl jen 15. Takže obecně je fakt snazší žádat u partnera Hello, tam je nutnost doložení často nulová. Ano je třeba něco z jejich sortimentu koupit a dané zboží tou nově zřízenou kreditkou hned v okamžiku jejího zřízení zaplatit, ale stačí zboží třeba u toho Datart typicky za 1-2 tisíce a občas mají akci s Hello, že dají pak na to třeba pár % slevu navíc (běžných na Datart kartě je trvale 5 % za všechny platby v prodejnách Datart, maximálně tuším 500 Kč za rok).
Mnozí nejen zde opakovaně psali, že zřízení "čisté" Hello kreditky přímo u Hello bank je daleko větší opruz i lustrace, navíc bez té trvalé % odměny u partnera, tak to je i škoda ne?
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod jjrr 30. 6. 2022 07:42

Já mám s Euronics špatnou zkušenost, místo kreditky založili úvěr bez kreditky, takže jsem jim televizi vrátil šmejdům.
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Rop 30. 6. 2022 07:44

Já snad o své zkušenosti s AAA auto psát nebudu. :lol:
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bodyczech 30. 6. 2022 07:54

Ale napiš. Zrovna jsem o této KK uvažoval... ;-)
jj, četl jsem o jistých problémech a neochotě při zřizování karty za strany AAA, ale nakonec ji snad vydali, nebo?
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Rop 30. 6. 2022 08:45

Vydali. Ale do smlouvy napsali co se jim zachtělo, včetně toho, že jsem si u nich rovnou vzal úvěr. Když jsem to reklamoval, tak v AAA udělali dodatek, poslali ho do banky, ale já jej nepodepsal. Tak jsem to celé zrušil.
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekM. 30. 6. 2022 09:09

Netušíte někdo, do kolika dnů po příchozí potvrzovací platbě je nový SÚ plně aktivní v současné době?
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod bodyczech 30. 6. 2022 10:06

@Rop: hmm, to je docela prasečina. Ale upřímně, jsou to přeci jen prodavači ojetin. V podstatě je většina z nich pěknej xindl, ačkoli věřím, že i v této branži jsou slušní a poctiví.
No, tak si asi nechám zajít chuť. Ale nemůžu předstírat, že bych byl překvapen...
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jjrr 30. 6. 2022 16:15

V této branži nemůžou být poctiví, protože by neuspěli, jejich předchůdci jsou koňský handlíři a to byla doména olašských romů.
https://www.idnes.cz/brno/zpravy/olassti-romove-maji-svuj-uzavreny-svet-patri-do-neho-i-rvacky-a-unosy.A090227_1147720_brno_taj
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod milanBrno 30. 6. 2022 18:18

Rop a proc jsi takovou smlouvu vubec podepisoval!?
Nechapu...


Obecne pristup celeho HB je tak trochu na hrane (na pobocce misto fotky OP vkladaji foto kancelare, nebo foto sveho vyletu atp., nuti pojisteni, ze to bez nej nejde atd.)

V AAA naopak vse behem 10min. a hlavne dle prani zakaznika (nechci pojisteni, tak ho skutecne nemam).
A bez nutnosti kupovat auto ;)

Navic v kombinaci s dalsimi slevovymi programy je sleva na benzin jeste vetsi (jak 4%). Coz se v dnesni dobe celkem hodi.
A take funguje i v Polsku ;)
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod culti 1. 7. 2022 13:12

Fungují Vám odesílat haléřové částky z běžného účtu? Dříve mi to bez problému fungovalo, ale ode dneška už to nejde. A ani přesun třeba na Spořicí účet nejde.
Kod chyby - "Zadaná částka je příliš malá"
culti
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 1. 7. 2022 13:25

Kdy "dříve" ti to fungovalo? Zadáváš správně desetinou čárku/tečku? Kdysi se tu o tom už psalo viewtopic.php?p=13182919#p13182919
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod culti 1. 7. 2022 13:48

Miloš: To je přesně ono! Zkoušel jsem čárku/tečku, v IB i v aplikaci, ale prostě nejde. Minulý měsíc jsem takto poslal bez problému.
Nevíte jaké to má řešení ?
culti
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 1. 7. 2022 14:10

připoslat si tam pár korun,
a pak to poslat pryč (řešil jsem to takto už několikrát)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekM. 1. 7. 2022 19:35

MirekM. píše:Netušíte někdo, do kolika dnů po příchozí potvrzovací platbě je nový SÚ plně aktivní v současné době?

SÚ online založen 29. 6., 30. 6. dorazila ověřovací platba 1 Kč s patřičnou hláškou a do tohoto okamžiku není účet bankou aktivován. V SB byl dnes již výpis ze SÚ i když není jak jsem psal aktivní. Ve výpisu je uvedena včerejší příchozí ověřovací platba. V IB ale tento výpis přístupný není.
Tedy HB se ani trochu při zakládání online účtů nepolepšila a to nemluvím o nahrávání dokladů, které banka z dřívějška má již nahrány. :-(
MirekM.
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků