Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod minarjo 24. 3. 2023 19:58

Ano Mirku to je podobné, detaily lze odemknout nějakou formou identifikace, tedy buď tím kódem z Výzvy, tou zákaznickou kartou, nebo navázáním na ten e-mail či mobil tebe jako příjemce, pokud ho ovšem odesílatel použil v datech (Hello bank nee, typické u balíků). Ale už dost o poště u Hello :).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod muf2muf 24. 3. 2023 22:28

Pokud by si někdo nevěděl rady s 500,- voucherem do Alzy, rád ho jeho trápení zbavím. :-)
muf2muf
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MP007 25. 3. 2023 07:59

Jen pro upřesnění podmínek akce - KK Mototechna aktuálně do konce března vrací 4% z plateb na ČP, max. 500 Kč, tedy optimálně platby do 12.500 Kč? A určující je den platby nebo zaúčtování?
Díky předem. Najít podmínky akce se mi v přiměřené době bohužel nepodařilo :-/
MP007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 25. 3. 2023 08:15

Obávám se, že k tomu žádné podmínky nejsou, a počítal bych spíš se zaúčtováním, i když v rámci různých krátkodobých akcí uznávali i den platby.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod ROlda78 25. 3. 2023 10:38

jinak KK Mototechna zůstává a bude fungovat dál, tedy nejde o konec coBrand karty
takže funguje dále i po 1. 4. :-) včetně skoro všech benetitů
jen ten jeden "drobný" benefit - tedy 4% vratku HB! - ruší ;-]
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 25. 3. 2023 19:31

@MP007:
Typické je u Hello bank odměn na měsíční bázi (bylo i u starších, jako základní, Datart,...), že měsíční odměna je vyplacena za platby zaúčtované nejdéle předposlední pracovní den v měsíci, aby to jejich systém zpracoval a na účet kreditky připsal typicky v noci po tom posledním pracovním dni měsíce na den další. Platby zaúčtované až poslední pracovní den a později proto odměnou spadly typicky až do dalšího měsíce, a zda je tedy kvůli ukončení benefitu Hello doplatí na konci dubna, toť otázka (nespoléhal bych na to).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 25. 3. 2023 19:55

To jsem si ráno myslel podobně, ale teď mi došlo, že podobná situace tu byla k 31.12.2021, kdy byla ukončena 1% odměna z nákupů. Pravda, někteří to dokonce interpretovali tak, že už nebude odměna ani za prosincové platby. Ale co jsem pročetl z tohoto fóra nevypadá to, že by tehdy někdo řešil platbu z konce měsíce ... Byl bych raději opatrný, pokud to jde, ale na druhou stranu si myslím, že by to šlo vyreklamovat.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Zedna1 25. 3. 2023 21:20

Co se tyka zdejsi diskuze ohledne mozneho bliziciho se konce Hello bank, vzhledem k poslednim udalostem v Hello bank (nejprve ukonceni % odmen na kreditkach, letos ukonceni i prilezitostnich bonusovych akci + vypovidani neaktivnich uctu), tak myslim, ze napovedou muze byt i nepatrna velikost teto banky i v porovnani s jinymi malymi bankami typu Creditas, viz. tento zhruba rok stary velmi pekny prehled velikosti bank dle poctu klientu i dle bilance:

https://www.penize.cz/osobni-ucty/43293 ... nych-penez
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 26. 3. 2023 21:35

Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Busci 29. 3. 2023 07:18

A kdyz na uctu budu mit 1,01kc, co se stane kdyz nebudu resit?
Busci
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mate59 29. 3. 2023 07:48

Na BU jsem neměl asi rok žádný pohyb a 0,-,na SU 1,11Kč.BU mi vypověděli, SU ponechali.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tonygum 29. 3. 2023 09:06

no ja bych tak chtel aby mi zrusili ucet kde je takova castka a chci s nima resit papirovani a handrkovani o te korune treba proste bankovni zabava
tonygum
Návštěvník

Odeslat příspěvekod minarjo 29. 3. 2023 11:03

Ale není žádné složité papírování, jednostránkový formulář výpovědi, který je přímo na webu HB, obsahuje i číslo účtu, kam poslat zbytek, jinak je velmi jednoduchý a stačí jim sken poslaný zprávou z IB.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod milanBrno 29. 3. 2023 13:32

Co jsem tak ve svem okoli vypozoroval, tak sice rusi nepouzivane produkty, ale vzdy jeden nechaji (aby o klienta neprisli).
Konkretne:
1) Kreditka, BU , SU - rusi BU a SU
2) BU a SU - rusi jen BU
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 29. 3. 2023 14:54

nenechají, zrušili komplet vše co jsem tam měl
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků