Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Pravý Tomáš Marný 10. 3. 2021 13:19

__Pavel píše:Od zítřka.

Na Aliexpressu jsem s ní právě zaplatil...
Pravý Tomáš Marný
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pravý Tomáš Marný 11. 3. 2021 11:06

Tak včera šlo sice s kreditkou zaplatit na Aliexpressu, dnes s ní nejde zaplatit přes PayPal, na Alze a u CZC...
Jejich ajťáci to zas spravili jak svině pytel.

Omlouváme se, některým z vás nebudou momentálně fungovat platby a zobrazovat se kreditní karta.
Na odstranění problému intenzivně pracujeme.
Pravý Tomáš Marný
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dr.D 11. 3. 2021 11:15

No tak mně už nejde ani přihlásit do aplikace.
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 11. 3. 2021 11:32

Internal Server Error.
Omlouváme se, něco se rozbilo.

Tak dík.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 11. 3. 2021 11:33

Jo, nejde mi to už od rána. SB hlásí "Internal server error" a "Omlouváme se, něco se rozbilo, na odstranění intenzivně pracujeme.". IB jede, ale chci poslat platbu a "NĚCO SE POKAZILO Omlouváme se, došlo k chybě. Zkuste to prosím znovu. General reason for rejecting the payment." Platit kartou mi ráno šlo (přes Curve) a GBIT z HB taky (vratku vidím).
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ripper6 16. 3. 2021 19:46

Je to porod pise me to taky v appce dnes vecer 16.03. v 19:40 neco se pokazilo nebo error chyba cislo neco :(
Zkusil jsem hned dve karty od Hello ani jednou se neda zaplatit :(
na rohlik cz, zvladla to az CSOB kreditka
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Milos 16. 3. 2021 20:01

Mě teď v 19:58 aplikace normálně funguje a fungovala i dopoledne. A dopoledne mi fungoval i GBIT na Hello kartu. Takže problém je možná jen u tebe.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod Milos 23. 3. 2021 21:48

Dnes mi přišel e-mail, že se mění rozsah krytí, plnění a cena pojištění kreditních karet:

Dobrý den, pane XXX,
jsme rádi, že uvažujete zodpovědně a ke své Hello kreditce máte sjednáno pojištění schopnosti splácet.
Rádi bychom Vás informovali, že s účinností od 1. 5. 2021 vylepšujeme podmínky pojištění schopnosti splácet u pojistných smluv č. C 001/97, č. CDR 001/2000, č. CDR 001/2001, č. CA 1/2004, č. CA 1/2005, č. CAR 1/2005, č. CAR 1/2007, č. CA 1/2008 a č. GOLD 1/2012.

Přišlo mi to divné, žádné pojištění kreditní karty jsem neměl a nikdy neplatil, tak jsem se schválně podíval do IB a zjistil, že u jedné kreditní karty mám aktivovaný soubor pojištění STANDARD. Obratem jsem tedy napsal do banky, aby mi pojištění zrušili, že jsem si nikdy takové pjištění neaktivoval.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod A1rh- 23. 3. 2021 22:01

hádám, že ho máš od založení automaticky aktivované, ani o tom nevíš. Taky mi ho myslím na KK Moto bez ptaní aktivovali. Zřejmě splácíš před koncem měsíce, jinak bys to na výpisu měl poznat. Platí se nějaké procento z půjčené částky, pokud se nepletu.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 23. 3. 2021 22:24

Přesně, pojištění schopnosti splácet je sjednáno automaticky jako výchozí nastavení, u mě to byl třeba soubor pojištění Master (automaticky sjednáno na pobočce elektro Euronics, ani to nešlo odmítnout). Ale je to fuk, pojistné se platí jen z dlužné částky z vystaveného měsíčního výpisu, tedy když dlužná částka je nulová (splaceno před koncem měsíce), je i pojistné nulové a ani jeho existence není pak z výpisu poznat. Není důvod to tedy řešit.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 24. 3. 2021 03:34

No, myslím, že nesjednat to v posledních letech ani nešlo, jen rušit. Mně nic zatím nepřišlo. Ale u manželky jsme opakovaně rušili přes člověka, co s ní kartu sjednával, ale v IB to svítí furt a e-mail přišel (i když se ten člověk dušoval, že pojištění rušil). Vzhledem k tomu, že se za to nic neplatí, když se nečerpá, tak jsem to vzdal. Korespondenci mám uloženou, takže to kdyžtak budu reklamovat, až něco naúčtují.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod minarjo 1. 4. 2021 08:45

Pro "fanoušky" zdvojených vratek na Hello kreditce od Curve mám "dobrou" zprávu: Hello opět nezklamala, ze tří gbit zadaných z Hello kk jinam kolem půl jedné v noci už jsou teď dopoledne v Hello vráceny v nezaúčtované podobě hned dvě dvakrát :D. Tak snad mazání nezaúčtovaných duplikátů bude u Hello opět rychlejší tak jako v březnu (tedy cca týden a ne měsíc jako předtím), uvidíme.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 1. 4. 2021 09:07

Zdvojené GBiTy mám pravidelně všechny, ale přijde mi, že už je teď poměrně rychle mažou, v době zaúčtování (po 2 dnech), už jsem je tam neměl.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod jenda_s 1. 4. 2021 09:22

nevíte někdo, jeslti má hello kreditka něco jako max počet transakcí za den? Udělal jsem 15 transakcí na hello kk (většina gbit crv kartou) a další transakce (taky gbit) už neprojde.

Díky
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jir.vesely 1. 4. 2021 09:58

Dotaz pro držitele mototechna karty - dostali jste bonus za tankování? Já měl jenom jedno v posledním měsíci a nic jsem nedostal.
jir.vesely
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků