Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Pabloson 27. 11. 2019 01:25

nikko: 30.10 sel od HB email s predmetem: Hello kreditka 2020 >> Aktivujte si Hello asistenci zdarma (obchodní sdělení) a tam se o tom dole pise ze je zmena limitu bonusu z 500 na 150 ( predmetna cast tutoho emailu je zkopirovana i tady na foru na strane 191)

jinak v tom samem emailu jsou dole dve cervena tlacitka, kde je treba nejpozdeji do 30.11 vybrat zda chcete na rok 2020 ke karte autoaasistenci a nebo domacnost (jo a je tam podminka po te co se volba provede stihnout take do 30.11 z hk alespon jednou zaplatit/prevest, takze moc casu pro ty co jeste nenastavili odmenu nezbyva)
Pabloson
Návštěvník

Odeslat příspěvekod nikko 27. 11. 2019 02:01

Pabloson píše:nikko: 30.10 sel od HB email s predmetem: Hello kreditka 2020 >> Aktivujte si Hello asistenci zdarma (obchodní sdělení) a tam se o tom dole pise ze je zmena limitu bonusu z 500 na 150 ...)

Děkuji Pabloson za rychlé vysvětlení :-)
nikko
Nadšenec

Odeslat příspěvekod pino 27. 11. 2019 10:18

Neřešil někdo problém s převodem pěněz z (přebitého) kreditního účtu KKHB na běžný / spořící HB ? Mám hlášku "Zadali jste chybně heslo nebo kod z SMS". Heslo jsem si změnil, nic. Při převodu z běžného HB na spořící HB se tato hláška neobjeví a heslo i kod ze sms je akceptovan. Zkoušel jsem cca 20x s různými kombinacemi různých částek a různě vyplněných polí (VS,splatnost,text apod...)
pino
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 27. 11. 2019 10:37

Řešil jsem normálně převod "z limitu" kreditky na běžný účet HB a nešlo mi to (chybovou hlášku si nepamatuji, ale mohlo to být stejné), vyřešil jsem to přes infolinku. Když jsem to zkoušel následující měsíc, tak už to šlo.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pino 27. 11. 2019 10:45

Díky, říkal jsem si jen, že takovýto bugy přeci nejsou normální, teď už jsem zpátky v realitě a jdu řešit s infolinkou.
pino
Návštěvník

Odeslat příspěvekod uphoun 27. 11. 2019 14:53

Ahoj,

nemate nekdo zkusenost s chargeback?
uphoun
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pabloson 27. 11. 2019 15:04

s prevodem prebiteho kreditu na beznej ucet/sporici/jinej kreditni jsem mel taky minulej a tuten mesic problem(stejnej jak popisuje patrik)... po zadani hesla a overovaci sms u potvzeni prikazu vyskocila chyba (uz si nepamatuju jaka)

nicmene zkousel sem to i vcera a to uz mi to uspesne proslo
Pabloson
Návštěvník

Odeslat příspěvekod glock69 27. 11. 2019 15:43

Taky jsem včera zkoušel převést z kreditky na spořící účet, a opakovaně hláška o chybném hesle nebo kódu.
glock69
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod A1rh- 27. 11. 2019 16:54

Pabloson píše:... (jo a je tam podminka po te co se volba provede stihnout take do 30.11 z hk alespon jednou zaplatit/prevest, takze moc casu pro ty co jeste nenastavili odmenu nezbyva)

Nevím kde jsi vyčetl, že má platba proběhnout MEZI aktivací asistence a 30.11 ?
Nikde jsem to neviděl, ani z textu takto nepochopil a po telefonátu na infolinku mi potvrdila (i po dotazu na nějakého dalšího kolegu), že stačí, když jsem zaplatil už začátkem listopadu.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod Pabloson 27. 11. 2019 20:36

A1rh: vycetl/pochopil jsem tak z toho zminovaneho emailu:

Jak ji ziskate:
1) Vyberte si balíček Hello astistence Auto nebo Domov. Aktivujeme Vám ho na celý rok 2020 zdarma. Nemůžete se rozhodnout?
Přečtěte si víc

2) Teprve pak klikněte níž na jedno z tlačítek. Později už nebude možné volbu změnit. Čas máte do 30. 11. 2019.

3) Do 30. 11. 2019. alespoň jednou použijte svou kreditku. Počítá se platba v obchodě, výběr hotovosti z bankomatu i převod peněz z Hello kreditu na jiný účet

vzhledem k tomu ze maj ty body ocislovane, tak to chapu tak ze bod 3) musi nasledovat az po splneni bodu 1) a 2)
(jsem mimojine programator, takze to tak chapu, nicmene je otazka zda i ten co to psal to myslel stejne a premysli jak programator a je taky nazoru ze bod 3) muze byt splnen az po te co byli splneny vsechny predchazejici body... ale rekl bych ze ano, protoze plnit to v poradi 3) 2) 1) se mi zda jako nerealne a z jejich strany neakceptovatelne ;-)

jestli Vam na infolince tvrdili neco jineho a jsou vuci plneni stanoveneho poradi benevolentni tak tim lip, ale ja verim na to co je psano to je dano a sam sem tu extra operaci navic pro jistotu udelal(proto sem taky vcera prevadel z hk kk kreditu par korun na beznej). Kazdopadne jsem se uz v praxi presvedcil, ze na infolince ne vzdy maji pravdu a spoleham spis na to co je napsano, nez to co je nekym receno.

jestli jsi rozhodnutej v tutom spolehat na infolinku tak ja nikomu nebranim :-), nicmene pro me jako programatora je zadani jasne a jistejsi "cesta" k vitezstvi taky.
Pabloson
Návštěvník

Odeslat příspěvekod barnyss 27. 11. 2019 22:26

@Pabloson: Není to tak, jak píšeš. Po výběru balíčku asistence se zobrazí zpráva:
Teď je potřeba, abyste použili svou Hello kreditku. Stačí aspoň jednou v období od 30. 10. do 30. 11. 2019. Počítá se platba v obchodě nebo na internetu, výběr hotovosti z bankomatu i převod peněz na jiný účet.
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pabloson 27. 11. 2019 22:33

Barnys: aha tak tuto sem po vyberu a odklepnuti prehledl, takze se za mystifikaci omlouvam o:-)
Pabloson
Návštěvník

Odeslat příspěvekod minarjo 29. 11. 2019 15:49

HB už začala rozesílat SMS těm, co vyhráli 20% do restaurací, max. 500 Kč, já SMS dostal právě teď. Je tam i poslední 4číslí čísla kreditky, takže kdo jich má víc jak se tu diskutovalo, ten bude mít jasno.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod ROlda78 29. 11. 2019 17:33

Není úplně jasné, zda to platí právě jen na ten 1 konkr. kus plastu a nebo třeba i na sticker (nálepku) :-o ke stejnému úvěr. účtu.
Naposledy upravil ROlda78 dne 29. 11. 2019 17:35, celkově upraveno 1
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jir.vesely 29. 11. 2019 17:34

Je to tak. A docela mě překvapilo, že to je na tu novější mototechna kartu. Čekal jsem, že to bude na tu původní, na kterou jsem takto soutěžil už minule. S tím stickerem je to asi dobrá otázka, ale to mě osobně moc netrápí.
jir.vesely
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků