Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fiasky 13. 3. 2019 15:24

Dneska mi volali z Hello bank a nabízeli až 200 Kč odměny za to, když budu jejich kreditku splácet z Hello běžného účtu. Výše odměny závisí na částce. Ptal jsem se na dobu trvání akce a tvrdil, že rok. Volali také někomu?
edit: Jo, nemám ještě u nich běžný účet (jen spořicí), tak je otázka, jestli to nebude cíleno jen na ty, kteří ještě u nich běžný účet nemají.
fiasky
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MiASX 13. 3. 2019 15:32

No kdyby to bylo 200 mesicne, bylo by to hezke.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod penav 13. 3. 2019 16:59

Poraďte někdo z mudrců, je možnost získat KK od Hello bank převodem z jiné KK, tak jak to některé banky nabízejí ? Máme KK u mBank, nevyužíváme jí a nejsem si jistý jak postupovat, zda zrušit u mBank a zřídit novou KK u Hello bank, nebo možno převést. Dík
penav
Návštěvník

Odeslat příspěvekod retron 13. 3. 2019 17:07

jo to by mě také zajímalo, ale na HB! jsem našel akorát převod resp. refinancování úvěru a jelikož je HB! při vydávání KK snad nejstriktnější vůbec, tak pochybuju, že by to šlo tak snadno jako u mB. Dostal někdo v poslední době předschválenou nabídku na KK v IB?
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 13. 3. 2019 17:37

Tak v Hello bank si pospíšili a zdůvodnění vyřazení dobíjení předplacených karet mám v emailu už dnes, 2 měsíce dopředu. Dle HB šlo v podstatě vždy o odchozí úhradu a ne o nákup, takže vlastně jen "napravují" tento stav tolerance, hezky zdůvodněné :(. Přikládám citaci emailu, ostatním jistě dorazí také brzy:

Dobrý den, pane XXX,
rádi bychom Vás informovali, že dojde ke změně zařazení odchozích úhrad z Hello kreditu na předplacené služby a peněženky, jako je např. služba Revolut.
I když se fakticky jedná o odchozí úhrady, řadili jsme je v minulosti mezi nákupy. Od 14. května 2019 tento stav napravujeme a tyto transakce budeme považovat za odchozí úhrady.
V souvislosti s tím bychom Vás rádi upozornili, že na odchozí úhrady se nevztahuje možnost splacení v bezúročném období ani se nezahrnují do programu Odměny za nákupy (1 % zpět z každého nákupu, celkem až 500 Kč měsíčně). Všechny ostatní nákupy se ale do programu odměny za nákupy i nadále plně započítávají.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod ripper6 13. 3. 2019 17:53

Ano tez jsem dostal :)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Taki 13. 3. 2019 18:22

Asi všichni.
Mám tam nějakých 34.000, používám na tankování u Eurooilu (-0,40 Kč/l). Vybiju a papá.
ČSOB asi ubyde dost uživatelů CK..
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobb1 13. 3. 2019 19:26

ROlda78 píše:Už 2 dny nevidím v IB kreditní karty, jen běžný účet..
Poptával jsem předevčírem potvrzení o ukončení rev. úvěru k E.ON KK. Mám neblahý pocit, že to spolu souvisí. V lepším případě to není jen dobře spárováno. V horším je už nemám. :oops:

Mam stejny pripad. KK uz nevidim cca 2 tydny, ale funguje. Ty uz je vidis?
Bobb1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ROlda78 13. 3. 2019 20:20

od včerejška, po cca 16 dnech
(4x mail: založení incidentu, doplnění, 2x urgování
a 2x tel. kde věděly holky samo prd) se to vyřešilo, ale možná samo
jejich poslední zpráva byla, u nás je vše OK, vidíme, pokud vy ne, pošlete PrntScr (přitom tím jsem začínal). Nepsali ani "vyřešili jsme, ani omlouváme se"! No v tomto fakt garážovka..
Naposledy upravil ROlda78 dne 14. 3. 2019 09:08, celkově upraveno 2
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobb1 13. 3. 2019 20:27

Diky za info. Taky jsem to uz x krat urgoval a posilal prntscr a zatim nic :-(
Bobb1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Korzaik 14. 3. 2019 06:58

Tomáš Marný píše:
Korzaik píše:Je to divný, protože platím vždycky zhruba na nulu v Hello kreditu a ty přeplatky ve výpisech už se táhnou delší dobu.

Neměl jsi nějakou stornovanou transakci na ALZA, případně podobném paobchodu? Mně se to takhle táhlo skoro dva roky a bylo mně to vysvětleno právě tímto...

Jo, par takovych urcite bude, to je tak, když clovek tu kartu skutečně používá. Musim tam zavolat, ale diky za info, vypada to pravděpodobně. Každopádně amatéři.
Korzaik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tomason87 14. 3. 2019 10:39

minarjo píše:Tak v Hello bank si pospíšili a zdůvodnění vyřazení dobíjení předplacených karet mám v emailu už dnes, 2 měsíce dopředu. Dle HB šlo v podstatě vždy o odchozí úhradu a ne o nákup, takže vlastně jen "napravují" tento stav tolerance, hezky zdůvodněné :(. Přikládám citaci emailu, ostatním jistě dorazí také brzy:

Dobrý den, pane XXX,
rádi bychom Vás informovali, že dojde ke změně zařazení odchozích úhrad z Hello kreditu na předplacené služby a peněženky, jako je např. služba Revolut.
I když se fakticky jedná o odchozí úhrady, řadili jsme je v minulosti mezi nákupy. Od 14. května 2019 tento stav napravujeme a tyto transakce budeme považovat za odchozí úhrady.
V souvislosti s tím bychom Vás rádi upozornili, že na odchozí úhrady se nevztahuje možnost splacení v bezúročném období ani se nezahrnují do programu Odměny za nákupy (1 % zpět z každého nákupu, celkem až 500 Kč měsíčně). Všechny ostatní nákupy se ale do programu odměny za nákupy i nadále plně započítávají.


to se asi dotkne i tahání přes Curvu, co?
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ROlda78 14. 3. 2019 11:19

pokud je CRV debit, tak by snad nemuselo
u CRV prepaid je to asi jasné, ale kdo ví..
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 14. 3. 2019 11:24

CRV prepaid by měly být už kompletně vyměněny
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goropes 14. 3. 2019 11:27

vyzkoušeno s crv debit, samozřejmě, mají to podchycené.
stejně tak vyzkoušeno dobití revolutu přes payment link - oboje zaúčtováno jako bezhotovostní transakce..
goropes
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků