Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod uphoun 1. 10. 2020 12:14

Splacel jsem nakup na splatky u HB! Mel jsem blbe nastaveny trvaly prikaz a poslal o jednu splatku navic. Tak mi ji pry poslou zpet slozenkou a se 100 Kc poplatkem. Uf :D
uphoun
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suram 1. 10. 2020 12:18

Jen aby takhle nezačli vracet přebitý úvěrový rámec na kreditkách?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod jenda_s 1. 10. 2020 12:35

má někdo výsledek "testu" jak je to s bonusem za CRV platby po 24.9.? Vypadá to, že úrok při splacení do konce měsíce není, ale co ten bonus?

Díky
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jir.vesely 1. 10. 2020 13:17

Jsem zvědavej, jestli někdo dokáže potvrdit. Ale jak píšu já na konci předchozí stránky - za tankování jsem bonus dostal, tak by mě spíš překvapilo, kdyby za normální platbu nebyl.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suram 1. 10. 2020 13:47

Co je myšleno tankováním?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod jir.vesely 1. 10. 2020 13:52

Mám mototechna kartu, takže kromě bonusu 1% na platby mám ještě další 4% za platby na pumpách.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suram 1. 10. 2020 13:54

Takže tankuješ přes Curve?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod __Pavel 1. 10. 2020 14:04

Taky tankuju s mototechnou přes CRV 4% + 1% + GBiT 1%. Jen jeden měsíc nevyšel, to jak CRV předával špatně MCC.
__Pavel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jir.vesely 1. 10. 2020 14:13

Přesně tak. Po tom, co Curve odešla od Wirecard tam byl jeden měsíc problém (tuším červenec), ale od té doby zase funguje úplně v pohodě. S tím teda, že teď je to taková trochu nejistota kvůli těm novým podmínkám, ale tohle se, vypadá to, nemění.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod A1rh- 1. 10. 2020 14:50

v nových podmínkách bylo něco o vratkách, takže aby gbit vratka nezpůsobila nějaké nečekané poplatky.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod jir.vesely 1. 10. 2020 14:54

To mě taky napadlo, ale to jsem teď v tom krátkém týdnu otestovat nestihl.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jenda_s 1. 10. 2020 14:59

v nových podmínkách bylo něco o vratkách? To jsem asi přehlédl...
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jir.vesely 1. 10. 2020 15:24

Ano, bylo tam něco o úročení kreditních položek a nikdo jsme pořádně nechápali, co tím vlastně básník chtěl říct... Být víc času, tak jsem to zkusil už tenhle měsíc, ale bohužel - nechtělo se mi riskovat, že ten GBiT se nepřipíše včas a přebít to už předtím by zase asi neukázalo, jestli se něco úročí nebo ne... Bude to ještě asi další test tento měsíc. By nám Hello ještě mohla platit za beta testing jejich systému. Něco jako dělá Sberbank.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod čulibrk 1. 10. 2020 20:56

Za cashback v Penny na novém systému (když to šlo) už nedala HB za 09/2020 žádný bonus, ale ani žádný poplatek. Před tím to šlo. Všechno to u mně bylo do 23.9.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 1. 10. 2020 21:24

Nejsem moc v obraze, ale mám na kartě přeplatek. crv + revolut je nyní s bonusem nebo už ne? Pokud ne, tak se asi zbavím i další banky...
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků