Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod wit.cz 4. 3. 2021 13:39

To je ovšem jejich problém, že neumějí přiřadit adekvátní role svým zaměstnancům. Datovky jsou v organizacích zpravidla řízeny přes proxy systém, u něhož lze škálovat, nastavit a zabezpečit skoro všechno (jako např. autorizace odeslání zpráv, nastavení práv pouze vybraným lidem, distribuční seznamy apod.).

Přesto všechno - tou obyčejnou nedoporučenou zásilkou, kterou používají, tu jistotu získá jak?
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 4. 3. 2021 14:41

@hopo.hopo:
Ano už jsem to psal předevčírem ve vlákně Curve, kterého se to spíše týká. Snad časem Hello bank implementuje mazání nezaúčtovaných plateb/vratek automaticky, po 14-30 dnech od transakce, tak jako konkurence.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Rop 4. 3. 2021 19:04

wit.cz: ale tento typ zásilky mají s tebou domluvený. Na rozdíl od datové schránky.
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 4. 3. 2021 19:21

Já jim ale nebráním se se mnou i jinými klienty prostřednictvím jejich formulářů a návrhů smluvní dokumentace domluvit. Navíc, když tento způsob opakovaně akceptují.

Naopak, změnu ve smluvní dokumentaci nemůže klient reálně iniciovat vůbec. Čímž se vracím na začátek, proč používat datovku zdarma, když to jde za peníze poštou. :)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hgfdsa 5. 3. 2021 02:55

Zdarma maš poštovní datové zpravy jen teď v nouzovém stavu. Jinak byl alespoň dřív dopis levnější, nevim jak teď.
hgfdsa
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Pravý Tomáš Marný 5. 3. 2021 08:28

Datové zprávy jsou za 15 Kč (teď v NS zadarmo) a kredit propadal po 5 létech. Od 1.4.2021 je změna, zprávy budou za 5 Kč a kredit nebude propadat. Problém je, že přijímání zpráv neumožňuje řada firem, kde by to člověk očekával, namátkou ČMSS.
Pravý Tomáš Marný
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 5. 3. 2021 11:01

Přišel mi email:
Připravili jsme pro Vás akci 10 % zpět z nákupů ve všech lékárnách při platbě Hello kreditkou. Akce platí i na e-shopech. Do 8. 3. 2021 klikněte na tlačítko: "CHCI 10 % ZPĚT" A od 12. do 26. března nakoupíte se svou Hello kreditkou v lekárnách levněji.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jenda_s 5. 3. 2021 11:08

hm, mě zase nic...

Co se stane potom, co klikneš na to tlačítko? Nějaká registrace či co? Jen jestli to zkoušet i když mi nepřišel mail...
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bodyczech 5. 3. 2021 11:20

Mě dokonce nikdy nepřišla žádná podobná nabídka.
Ale jak mě upozornil MilanBrno, je dost možné, že jsem nepovolil zpracování osobních údajů pro marketingové účely. Snažím se to vždycky zakázat, nejsem zvědav na zaplněný spamový filtr "fantastickými příležitostmi" na různé půjčky a pochybné investice... V tomto případě je ale moje opatrnost trošku kontraproduktivní, ale nu což...
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod čulibrk 5. 3. 2021 13:12

Jen klikneš a je hotovo ... jste zaregistrováni. Škoda je mi to na nic, já za poslední 3 roky v nikde v lékarně nic nekupoval a nic nepotřebuju. :-)
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jenda_s 5. 3. 2021 13:23

hm, asi to budu mít také zakázané, když takové nabídky nedostávám...
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 5. 3. 2021 16:56

Nemyslím, já nic v nastavení zasílání obchodních sdělení neměnil, do Vánoc 2019 mi jich chodilo několik ročně, téměř všechny jsem aspoň zčásti využil a od té doby nic, ani prd. Tedy spíš se zaměřují s akcemi na ty, co kreditku nebo tyto nabídky využívali (využívají) méně.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod MirekM. 5. 3. 2021 18:32

Nezoufej, klienti pracující systémem do it jsou hold na blacklistu s akcema.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 5. 3. 2021 19:07

Tohle je za poslední 2 roky moje první nabídka. Jinak dojím 2 KK furt naplno :-)
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Delitzsch 5. 3. 2021 19:09

Žádnou nabídku jsem nedostal.
Delitzsch
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků