Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tomsln 28. 8. 2018 18:09

Díky
tomsln
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ripper6 28. 8. 2018 20:28

nikko píše:
tomsln píše:A tahle akce https://www.hellobank.cz/microsites/alzakarta/ platí pro všechny?

Platí pro všechny občany (ne firmy), kteří vlastní kreditní kartu Alza od Hello bank (bývalý Cetelem). Tato akce běží už hodně let.

Az na to zes zapomel dopsat, ze ta jejich ***** karta krome vratek je leda skrabka na auto... :-l
Proc?

kdyz se podivam na ty ceny, je na 90% vzdy Alza drazsi nez jinej shop, pripadne to zbozi co chci ja.
kdyz chci zbozi dorucit treba na pobocku Flora - prodejna budoucnosti za 15kc, nejde zvolit zaplatit Alza kartou. Jde to jen na centralu Holesovice. Takze takova sleva je casto na nic... vlastne joo kdyz uz aspon daj ten kupon to jo.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 29. 8. 2018 06:36

Jde to jen na centralu Holesovice. Jak jsi přišel na tuhle blbost :hm ? Vyzvedávám občas na Kladně nebo v Dejvicích a normálně jde všechno platit ALZA kartou. Navíc s reklamacemi není absolutně problém, teď naposled mně vrátili peníze hned na prodejně, jinde si nechají reklamovanou věc měsíc "na posouzení".
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 29. 8. 2018 13:21

ripper6 píše:
kdyz se podivam na ty ceny, je na 90% vzdy Alza drazsi nez jinej shop, pripadne to zbozi co chci ja.
kdyz chci zbozi dorucit treba na pobocku Flora - prodejna budoucnosti za 15kc, nejde zvolit zaplatit Alza kartou. Jde to jen na centralu Holesovice. Takze takova sleva je casto na nic... vlastne joo kdyz uz aspon daj ten kupon to jo.



Přesně, já doporučuji počitáčový krámek Softcom, většina cen lepších než u zeleného hnusného skřeta. ;-) je to v Praze ve Vršovicích.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 29. 8. 2018 14:21

Tam jsem neco kupoval, asitak pred deseti lety. Ale napr. motorovy olej nebo retez na kolo tam nemaji a v Alze jo a skladem.
1.5TSI
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ripper6 29. 8. 2018 14:40

Tomáš Marný píše:Jde to jen na centralu Holesovice. Jak jsi přišel na tuhle blbost :hm ? Vyzvedávám občas na Kladně nebo v Dejvicích a normálně jde všechno platit ALZA kartou. Navíc s reklamacemi není absolutně problém, teď naposled mně vrátili peníze hned na prodejně, jinde si nechají reklamovanou věc měsíc "na posouzení".

Blbost to neni, fakt to nejde. Jako jo pokud vyberes napr Flora vyzvednuti v boxu tak tam mas alza kartou ale to druhy vedle Flora - prodejna budoucnosti tam to nejde bohuzel :( Pritom rozdil to je, pac za dopravdu das 49kc zatim co do prodejny budoucnosti to stoji po zaplaceni 15kc :-)
zde ukazka co to vyhodi, vsak muzes si to zkusit pokud neveris :-)

https://s6.postimg.cc/47a91yklt/Alza1.jpg

https://s6.postimg.cc/j38s9le0x/Alza2.jpg

https://s6.postimg.cc/71defgci9/Alza3.jpg

Reklamace jak u ceho. Pokud budes reklamovat grafickou kartu, jde to na mesic k posouzeni. Pokud reklamujes treba vypalovacku, HDD tak mas vymenu kus za kus to pak jo :-)
Jako to asi kompenzuje sem tam ta vyssi cena.
Presto casto radsi nakoupim v CZC nebo v SoftComu (da se tam vyjedna vyhodna cena)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 29. 8. 2018 20:42

Šmarjájozefe, já napsal, že občas vyzvedávám zboží na Kladně nebo v Dejvicích a normálně platím ALZA kartou, a ty mně tvrdíš, že to nejde... Tak se mně to asi jen zdá ;-) .
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 29. 8. 2018 21:04

sorry asi prepracovanost :D Ted na to koukam, jinde to jde me jen nastavalo ze me to nejde za tech 15kc do tej danej prodejny no :-D Ja mozna vychazel jen z toho ze bud ta "special prodejna", jinak na to dlabu a davam to na centralu do Holesovic tj 2 tyto moznosti ;-)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 30. 8. 2018 11:36

SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Taki 30. 8. 2018 12:13

njn, otevřeli si eshop, ale lidi jim tam nakupovali...
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DrumSession 30. 8. 2018 19:24

No ani se jim nedivím, když se množí nevyzvednutí balíků. Prodával jsem mnoho XY a opravdu za friendly cenu + pošta. Na ověřené echo do 16h, jsem to do 17h zabalil a kolem 18:30 poslal. Druhý den již přepravce balík dodal. Takže z mé str. fofr. Ozvala se veliká řada zájemců, ale do určitých oblastí, podivné jméno či dost podivnou komunikaci jsem balík posílal, až když se ozvali podruhé a po telefonu. Bylo jasné, že to chtějí, ale nemají na to ani za friendly cenu. I přes tuto selekci se mi pár věcí vrátilo. A dělat to ve velkém, tak to docela leze do peněz. Vcelku se divím, že stále žije dobírka - tu by zákazníci měli brát jako bonus. Standard je spíše: co požaduješ si zaplať předem, a počkej na balík. Odpovědnost na str. zákazníka žádná...
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 30. 8. 2018 19:55

Otazka je, jestli to neni jen konkurencni boj a ti zakaznici nejsou smysleni. Tvuj konkurent zjistil, ze jsi levnejsi, tak udelal par fake objednavek, aby ti vznikly naklady s dopravou a tys musel zvednout ceny.
1.5TSI
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DrumSession 30. 8. 2018 22:23

Nějaké fake obj. budou málo pravděpodobné, navíc jsou vázány na telefon. Takto by se stěží dalo udělat pár stovek, ale vratek budou spíše tisíce. Balík si nevyzvedneš protože, zapomeneš, není čas, nespěchá to, jinde je to levnější, rozmyslíš si to, nejsou finance, nikam pro to nejdu... A hlavně nic mě to jako zákazníka nestojí.
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 31. 8. 2018 06:12

Vázané na telefon? SIMek zdarma se da objednat kolik chces.
http://www.vectonemobile.cz/vmsim/order
1.5TSI
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 31. 8. 2018 09:16

To asi jde, ale jestli ti přijdou...
https://www.cnews.cz/vectone-mobile-vir ... ator-konec
Kolem.jdouci
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků