Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod powery 24. 2. 2021 10:23

Smartguy je insider? Něco jako Jiřka z ČS ;)
powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kubika1 24. 2. 2021 18:01

@minarjo díky za info. V tom Hello jsou amatéři, kdyby neměli pro mě nejvýhodnější kreditku a dobrý spořák, tak tam vše zruším. Jak měli nedávno údržbu systému, tak se jim povedlo mi naúčtovat několikrát příchozí platby (pak je zase zrušili) a hlavně mi v mobilu teď nefunguje přehled transakcí. Musím vždy upravit časové období ručně a teprve potom to naskočí. Mno nic, to je spíš jen takový povzdech...
Kubika1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bodyczech 25. 2. 2021 07:47

Tak potvrzeno. Od 1/5 BÚ 0% a SÚ 0.6% / 200k.
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod powery 25. 2. 2021 08:01

Zdroj?
powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jujec 25. 2. 2021 08:20

jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mojmax 25. 2. 2021 08:57

Takže vše půjde do mBank, než to tam taky sníží...:-(
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 25. 2. 2021 09:58

Dalo se to čekat. Už ten francouzskej ***** zrušte taky a budete mít klid :-)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zbynek.ji 25. 2. 2021 10:18

Od 1.5. omezím používání Hellobank.
Už mě i tak iritovali dost.
Kde jsou lepší podmínky na spořícím účtu?
zbynek.ji
Návštěvník

Odeslat příspěvekod smartguy 25. 2. 2021 10:30

HELLO SPOŘENÍ
Dnes vyplácíme úrok 1 % ročně ze zůstatků do 200 000 Kč. Vyšší zůstatky jsou neúročené. Od 1. 5. 2021 budeme vyplácet úrok 0,6 % ročně, hranice 200 000 Kč se nemění. Dál také platí, že úrok není podmíněný sjednáním jiného z našich produktů, určitým obratem na účtu ani počtem provedených transakcí. S naspořenými prostředky lze navíc volně disponovat.

HELLO ÚČET
Dnes vyplácíme úrok 0,6 % ročně ze zůstatků do 100 000 Kč. Vyšší zůstatky jsou neúročené. Od 1. 5. 2021 bude neúročený celý zůstatek Hello účtu. Stejná změna se týká i základního účtu.
smartguy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fremantle 25. 2. 2021 10:36

Žabožrouty sice moc nemusím, ale zrovna oznámení změny dva měsíce předem nelze považovat za neférové - u takové mBank, která nabízí nyní sice 0,9 % p.a. nemám právě moc velká očekávání, že tuto sazbu podrží i po 1. květnu, ale předpokládám, že novou sazbu zveřejní tak dva dny předem... Obávám se, že v květnu bude 0,6 % p.a. nejlepší sazba, kterou lze na trhu standardně získat.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod minarjo 25. 2. 2021 14:22

A už mi to taky došlo emailem :( , zvlášť začátek je zajímavý, a vlastně při pohledu na spořicí produkty konkurence bohužel pravdivý:
...po roce, kdy jsme drželi na všech našich depozitních účtech opravdu nadstandardní úrokové sazby, jsme se rozhodli na základě čl. 4.9 Produktových podmínek pro běžný, spořicí a základní účet přistoupit k jejich snížení s platností od května tohoto roku...

Zbytek jak už zde bylo uvedeno (sú 0,6 do 200k, bú bez úroků, vše od 1.5.).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod MP007 25. 2. 2021 15:10

Vím, že převody v rámci banky jsou stále poněkud nevyzpytatelné, ale je nějaká pravděpodobnost, že platba odeslaná dnes v cca 14 hod z BU na KU bude do zítřka (předpokládám, že zítra je francouzský konec měsíce) připsána? Děkuji.
MP007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 25. 2. 2021 15:17

Bude tam, akorát ji možná uvidíš připsanou až v sobotu.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jenda_s 25. 2. 2021 15:51

u mě to teď v únoru bylo nějaké moc rychlé. Ve středu ráno odešla splátka kreditky z Air, už ve středu někdy odpoledne jsem viděl platbu na kreditce zaúčtovanou a ve čtvrtek přišel i email o přijetí platby
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod L - Core 25. 2. 2021 16:03

Dnes jsem posílal splátku KK z ČSOB, věřím že nejpozději zítra tam bude.
L - Core
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků