Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod libol 26. 10. 2019 09:59

Zdravím, momentálně je Hello kreditka plně splacení. Předpokládám, že pokud s ní zaplatím 31.10. nebude to mít na říjnový výpis žádný vliv,objeví se to až v listopadu. Předpokládám správně? Díky
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod glock69 26. 10. 2019 11:36

Opravdu? Proč Teda dnešní platby kartou již vidím v IB? Na konci měsíce se platby účtují později?
glock69
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 26. 10. 2019 12:00

Také bych raději neriskoval a kartu raději trochu "přebil"
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 26. 10. 2019 12:40

Platby poslední pracovní den v měsíci už skutečně nemají vliv na výpis daného měsíce (ani na fakt, zda bude účtován poplatek za vedení úvěrového účtu), protože zaúčtování pak je vždy až v měsíci dalším - pravidelně to mám takto odzkoušeno. U plateb předposlední pracovní den a dříve ale pozor, ty se mohou stihnout do daného měsíce zaúčtovat.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod ROlda78 26. 10. 2019 15:30

jo, pod to bych se podepsal
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 28. 10. 2019 11:52

tak jsem si zavolal na HB linku do OVA, s obecnym dotazem, zda se něco nepripravuje ohledne sms autentizace, bohužel, bohužel zustava HB az moc papezsky.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 29. 10. 2019 13:31

V pátek jsem posílal z Airbank v rámci D+0 splátku, co myslíte, dodnes není u dementů platba zaúčtovaná.
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 29. 10. 2019 13:54

dnes bude :-)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 29. 10. 2019 21:13

Zaúčtovaná dnes už bude, ale v online bankovnictví to uvidíš až zítra po ránu, to se vždy aktualizuje přes noc (úprava zůstatku o splátku i zobrazení samotné splátkové transakce v historii).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod A1rh- 30. 10. 2019 08:44

v mobilní aplikaci HB vidím dřívější splátky KK posílané z SU Creditas s datem zaúčtování vždy ten stejný den, kdy šly z Creditas. Ale reálně se tomu věřit nedá. Na včerejšek jsem měl opět nastavený příkaz, platba hned ráno po půlnoci, v mobilní app zatím dnes nevidím nic.
Ale to samozřejmě odpovídá tomu co je výše popsáno.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 30. 10. 2019 10:22

Ano, stále platí, že zrychlený režim (zaúčtování v den přijetí na sběrný účet, navýšení zůstatku a propis do historie v online bankovnictví přes noc) je v testovacím režimu, funguje pouze někdy. Standardem je stále režim o den pomalejší (tedy zaúčtování až jeden pracovní den po přijetí na sběrný účet, navýšení zůstatku opět přes noc po dni zaúčtování).
V současné chvíli zrychlený režim evidentně nefunguje (o příchozí platbu z 29.10. taky ještě dnes nevidím navýšený zůstatek, čili zaúčtování bude až dnes a navýšení ráno 31.10.)

@e.osobne:
Čerpat to lze samosebou až když se zůstatek přes noc navýší (neboli až se přes noc zaúčtování propíše do odděleného systému kreditek z dob Cetelem), typicky tedy ráno následující nebo až další den (viz výše) po přijetí platby.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 30. 10. 2019 15:36

ODMĚNY, KTERÉ UŽ ZNÁTE
Podívejte se, jak od Nového roku upravíme odměny za používání Hello kreditky.


ODMĚNA ZA NÁKUPY
Vracíme Vám 1 % zpět z každého nákupu zaplaceného Hello kreditkou.
Na tom se nic nemění.
Od Nového roku budeme tuto odměnu vyplácet do výše 150 Kč měsíčně. Aktuální hranice je 500 Kč měsíčně


VÝBĚRY BEZ POPLATKŮ
Neúčtujeme vám poplatek za výběr hotovosti z bankomatu cizí banky od 1 000 Kč, a to v Česku i v zahraničí.
Od Nového roku se bude tato odměna vztahovat na jeden výběr měsíčně. V tuto chvíli není počet výběrů omezen.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 30. 10. 2019 15:44

Kolem.jdouci píše:ODMĚNY, KTERÉ UŽ ZNÁTE
Od Nového roku budeme tuto odměnu vyplácet do výše 150 Kč měsíčně. Aktuální hranice je 500 Kč měsíčně


Tak to je dost významné zhoršení...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod jir.vesely 30. 10. 2019 15:50

No, tak nějak jsem čekal, kdy to přijde... Že to bude takhle brutální jsem si ale nemyslel. To je tak na to Hello říct Bye :D
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 30. 10. 2019 15:56

jir.vesely píše:No, tak nějak jsem čekal, kdy to přijde... Že to bude takhle brutální jsem si ale nemyslel. To je tak na to Hello říct Bye :D


Je jasné, že se to dalo čekat, ale tohle je fakt větší zhoršení, než u Rajfky. Hello - Bye!
Lafayette16
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků