Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jumpmans 1. 6. 2020 10:32

normalne staci jim poslat formular vypoved produktu mailem - oskenovany s podpisem.
https://www.hellobank.cz/content/dam/da ... oduktu.pdf
nebo ho muzes poslat pres IB. - napiste nam - a pripojit prilohu.
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 1. 6. 2020 18:14

Většinou je to víc spolehlivé (spíš úspěšné) přes IB. Výše popsaný způsob funguje i na zrušení SÚ v Trinity (s jejich formulářem), ale je třeba tam ten sken nahrát v IB, emailem mě to 14 dní zpět nevzali, odkázali právě na přiložení přes IB. Hello by možná tedy vzala i emailem, nevím, přes IB zprávu je to ale jistější.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod drpatrik2 2. 6. 2020 08:15

Tak, nakonec bude odměna připsána ručně. Takže to asi vypadá, že tuto novou Datart (z Euronics) pobočku zapomněli dat do systému.
drpatrik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slavo963 2. 6. 2020 17:35

Mensi info. Az v patek 29.5. dopoledne jsem poslal penize na splaceni cele vycerpane castky na kreditku, pociltal jsem, ze se nevyhnu 50Kc za cerpani , ale v sobotu se platba objevila na kreditnim uctu s patkovym datem....Takze uz to maji vychytane a staci splacet posledni pracovny den mesice?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod jir.vesely 2. 6. 2020 17:49

Já bych se na to úplně nespoléhal. Třeba teď jsem ty splátky posílal ve čtvrtek kolem desáté dopoledne v rozestupu tak 15 minut. Na jedné kartě jsem to měl připsané hned v pátek ráno a na druhé až v sobotu ráno.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wit.cz 2. 6. 2020 17:49

To bude spíš kategorie náhoda, ale minarjo to vysvětlí za chvíli ve větším detailu :-)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 3. 6. 2020 12:10

Stačí vysvětlit stručně: donedávna to bylo tak 50:50, teď dle mých splátek během měsíce možná už tak 70:30 (ve prospěch těch o den rychlejších splátek). Ale 100:0 zdaleka ne :)
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 3. 6. 2020 12:12

U mých posledních 6 splátek (duben, květen) to bylo 100%, ale to je statisticky malý soubor. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod antonsek 10. 6. 2020 09:03

Přišla mi obnovená Alza kreditka za expirovanou. Musí se nějak aktivovat, když o tom v průvodním dopise nic nepíší? Píšou tam jen, že PIN je stejný jako na expirované.
antonsek
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod drkarel 10. 6. 2020 09:08

A nepíšou tam, že je aktivní? Mně to u standardní KK HB psali a nebylo potřeba dělat nic.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod antonsek 10. 6. 2020 09:40

Nepíší.
antonsek
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod drkarel 10. 6. 2020 09:49

Máš pravdu, výslovně to nepsali, psali jen, že "další změny Vás nečekají …". Každopádně byla aktivovaná.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod antonsek 10. 6. 2020 10:45

Díky, tak ji hnedle šoupnu do Curve.
antonsek
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Heavy71 10. 6. 2020 20:52

Já tedy dostal kartu neaktivní, aktivoval jsem ji následně v IB. Když se tam mrkneš, tak u karty by mělo být vidět v jakém je stavu (aktivní/neaktivní) a podle toho se zařiď.
Heavy71
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 10. 6. 2020 23:29

Novou nebo při obnově?
drkarel
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků