Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 23. 6. 2019 13:10

Jak z té platby poznají, že je to za potraviny a ne třeba za boty, které jak v Lidlu, tak v Kauflandu vedou také?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 23. 6. 2019 13:10

Jak z té platby poznají, že je to za potraviny a ne třeba za boty, které jak v Lidlu, tak v Kauflandu vedou také?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod netlik 23. 6. 2019 13:52

Nepoznají to
netlik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 23. 6. 2019 14:22

Hlavně ta odměna není definována jako "za potraviny", ale jako "nákupy v super/hyper", takže tu řešíte něco, na co se autor neptal.

Jinak těžko říct. Na základě minulých zkušeností (a kvůli tomu, že je to dárek a ten by měl být navíc), počítám s tím, že budou obě odměny, tj. max 1000,-/měsíc, přičemž za nákup v super/hyper bude fakticky 11% vratka.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 23. 6. 2019 20:57

Fakt se na to autor neptal? Kdybys náhodou nezvládl přečíst si dotaz na předchozí stránce, tak pro sichr Ctrl-C, Ctrl+V ;-)

Tzn.je budu mit klasickou 1% vratku ze vsech plateb mimo potraviny max do 500 kc a jeste druhou vratku 10% max do vyse 500 kc za potraviny? Cili max 1000 kc? Nebo maximalni vratka za jakekoliv nakupy je max 500 kc?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 23. 6. 2019 21:13

Proč ten zbytečný flame?
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 23. 6. 2019 21:21

Tomáš Marný píše:Fakt se na to autor neptal?

Ne, IQáku, fakt se na potraviny nebo boty neptal. Ptal se na výši odměny.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dk1844 24. 6. 2019 10:22

Tomáš Marný píše:...
Tzn.je budu mit klasickou 1% vratku ze vsech plateb mimo potraviny max do 500 kc a jeste druhou vratku 10% max do vyse 500 kc za potraviny? Cili max 1000 kc? Nebo maximalni vratka za jakekoliv nakupy je max 500 kc?



pivinecek píše:Ahoj, pisu ohledne akce vratky 10 % s potravinami, tzn tesco, lidl, kauf atd. max. 500 kc vratka. Je to jakoby vratka navic? Tzn.je budu mit klasickou 1% vratku ze vsech plateb mimo potraviny max do 500 kc a jeste druhou vratku 10% max do vyse 500 kc za potraviny? Cili max 1000 kc? Nebo maximalni vratka za jakekoliv nakupy je max 500 kc?


Ano, je to vratka navic. Napsali mi to primo na muj primy dotaz z HB:

Vaše výhra v májové soutěži 10% sleva na nákupy v super/​hypermarketech je nad rámec nastavené odměny na kreditní kartě.

Při nákupu v supermarketu tedy dostanete obě odměny.
dk1844
Návštěvník

Odeslat příspěvekod evelista 24. 6. 2019 14:38

tak uz prichazej vyhry v kole stesti, me pristalo 200,-kc. dik hb. :)
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 24. 6. 2019 18:51

wit.cz píše:Proč ten zbytečný flame?

To není flame, to je pokus o výuku chápání psaného textu... I když v případě drkarla je to, přiznávám, spíš takové škádlení, ten chápe dobře ;-). Na rozdíl od vypatlánků jako nějaký Vokolo.pajdající ;-).
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 24. 6. 2019 21:15

I drkarel ti taktně naznačil, že reaguješ na něco, na co se tazatel neptal. Psal sice o potravinách, ale kdo chápe psaný text pochopil, že mu jde o výši vratky, takže zde ze sebe opět děláš jen debila. Ty si tedy kup klidně boty nebo anální kolík, akorát si dej pozor, aby ti HB pak nenaúčovala 0,01 Kč úrok a nemusel jsi svou blbost řešit dalšími výlevy zde na fóru.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 24. 6. 2019 21:43

Vokolo.pajdajici, pročti si tu diskuzi znovu a pro sichr 3x, možná pochopíš, že mně žádný úrok naúčtován nebyl... Ale spíš to nepochopíš, tak spi sladce dál.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tocassido 24. 6. 2019 22:49

Ahoj,

Víte za jak dlouho připisuje HB platby?

Samozřejmě jsme v neděli dělali nákup za dost peněz kuli odměně 10% a dostal jsem se na čerpání asi 900kč, ten samý den jsem ze spořícího účtu HB poslal peníze na kreditní účet.

Myslíte, že zítra budou peníze připsány a pokud ne, mám to řešit nějak s HB?

Nechci aby mi to úročily.

Díky za odpověď :-)
tocassido
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod e-osobne 25. 6. 2019 01:36

Radeji tu kreditku zrus, jestli tomu az takhle hodne nerozumis, ze se obavas okamziteho uroceni z plateb. :D
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 25. 6. 2019 05:21

tocassido: Nastuduj si co znamená termín "bezúročné období" a na co se vztahuje (resp. nevztahuje - na zbytek se vztahuje). Ale jde Ti asi o to, abys neplatil poplatek, že? Rychlost plateb se tu řešila asi tisíckrát, ale furt si to úplně nepamatuji. Každopádně, já posílal platbu včera (z jiné banky, ale D+0) a jsem si jist, že se to stihne (Myslím, že fakticky bude připsáno dnes, na zůstatku se to projeví zítra).
drkarel
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků