Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 29. 3. 2020 19:28

K vystřelení zpravidla jedné kulky. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod wit.cz 30. 3. 2020 10:26

HIstorické zbraně jsou zpravidla bez této funkce :)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 30. 3. 2020 17:08

suram píše:Použít k čemu? K sebevraždě?

nebo k vrazde? Az se bude nekdo vloupat, v ulicich revoluce treba apod ;-)

-- 30. 3. 2020 17:09 --

drkarel píše:K vystřelení zpravidla jedné kulky. :)

Vejde se tam i 6 napr perkusni jiste typy ze stare doby, na Slovensku bylo znehodnocene, kde to sikula lehce upravil a mel funkcni. Takze na sebeobranu ci pak pripadny prodej vzdy hodnota 8-)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod drkarel 30. 3. 2020 21:03

Zpravidla … vím, kolega je kupuje.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Heavy71 1. 4. 2020 14:49

Ke KK HB mám vydané i dvě platební nálepky, které mají platnost 04/20. Dnes jsem měl ve schránce dopis s upozorněním, že mi koncem dubna skončí jejich platnost, byl tam popsán i postup, co dělat - v IB je nejdříve potřeba stávající nálepky trvale zablokovat a následně požádat o vydání nových. Po otevření IB jsem byl ale nemile překvapen, protože u obou nálepek byl uveden stav "Po expiraci". Nevím, jestli by šlo s nimi ještě dneska zaplatit, ale obávám se, že nikoliv. Ani slečna na infolince si nevěděla rady, takže mi nálepky nakonec objednala ručně. Vždycky mi šlo každou kartou platit do posledního dne měsíce uvedeného na kartě (i podle toho dnešního dopisu by to mělo jít), ale u nálepek HB je to očividně jinak. Tak ať není někdo překvapenej.
Heavy71
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 1. 4. 2020 16:59

Nechodí přihlašovací SMS.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod bodyczech 1. 4. 2020 17:16

Joo, taky mi neprisly.
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 1. 4. 2020 17:19

Mně bez problémů (kolem 15:00 a teď).
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod MirekM. 1. 4. 2020 19:29

V poslední půl hodině pokusy o přihlášení, SMS nepřišly.

Klasická SMS v rámci mého operátora z jiného mobilu přišla, tedy asi problém u mého operátora není.

Klasická SMS od jiného operátora také došla.

EDIT: Před chvílí 20:35 začaly chodit SMS z předchozích pokusu a konečně došla i "on-line" SMS.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lenka_2 2. 4. 2020 07:50

Konečně se dá přihlásit do IB, ale březnový výpis z kreditky přináší špatnou zprávu. Za platbu na Revolut 2.3. už mi nepřipsali odměnu.
To si teda pospíšili. Připisování splátek v režimu D+1 neúspěšně testují dva roky, ale tohle měli za pár týdnů.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suram 2. 4. 2020 08:53

Díky za info.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 2. 4. 2020 08:58

Tak ono toto je na implementaci celkem snadné, stačilo do výlukových MCC přidat jeden nový. Tedy žádné nové programování systémů jako u toho rychlejšího připisování splátek, jen úprava databáze výjimek. To ani programátora nevyžaduje, to tam mohl doplnit kdokoliv z banky s tímto obeznámený.
Naposledy upravil minarjo dne 2. 4. 2020 08:59, celkově upraveno 1
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 4. 2020 08:59

Lenko a dosud Ti Revolut napřímo připisovali? Měl jsem pocit, že už to zatrhli před (delším) časem (ale možná žiju v bludu, 15k utratím jinak, takže Revolut nepoužívám).
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Lenka_2 2. 4. 2020 09:03

Koncem ledna změnil Revolut MCC kód, tak to chvilku fungovalo, asi tak měsíc. Teď už bohužel zase všechno při starém.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 4. 2020 09:55

A jo, díky, já zapomněl. :)
drkarel
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků