Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mojmax 4. 11. 2020 09:54

Dnes mi přišla opravná SMS o výši čerpání odměn za minulý měsíc.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 4. 11. 2020 14:39

A co opravili?
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Pravý Tomáš Marný 4. 11. 2020 15:54

Výši čerpání odměn za minulý měsíc ;-).
Pravý Tomáš Marný
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod treborit 4. 11. 2020 16:20

no moc neopravili .. pokud byla odmena nula tak ji tam zapomneli napsat :)
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 4. 11. 2020 19:02

wit.cz píše:Já jim dnes poslal datovkou (ode dneška opět zdarma) výpověď všech produktů. Doufám, že se zase nebudeme handrkovat, že to musím poslat mailem s vlastnoručním podpisem jako nedávno u nesouhlasu s VOPkama. Za těch 2x150 měsíčně už mě to hraní si fakt neba.

Vida, tak druhý den byl i druhý revolving zablokován (první zablokovali svévolně při nesouhlasu s novými VOP, ale nezrušili jej), dneska přeplatek na účtu.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Franklin 4. 11. 2020 22:36

Dneska jsem poslal peníze ze spořího účtu na kreditku a platba se na kreditce objevila okamžitě :tleskani 8-)
Bravo. Jak dlouho tohle už funguje?
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 5. 11. 2020 00:31

To je asi nějaká náhoda. Dělám to taky a stále mi to někdy trvalo pár dní. Záleží asi do jakého intervalu se trefíš.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 5. 11. 2020 05:27

Nebylo to zaslání náhodou kolem 18h večer? V tu dobu končí v HB účetní den, počítají se těsně po ní třeba úroky, poplatky atd., tedy mohou se vyvolat i funkce pro tento přípis.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Franklin 6. 11. 2020 22:18

Jj, bylo to zhruba v tomhle čase, přesně si to už nepamatuju. No budu to ještě sledovat, ale něco mi říká, že tento stroj není úplně deterministický :mrgreen:
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 7. 11. 2020 06:54

Ta 18:00h je naopak velmi pevná. Platbu zadanou z BÚ/SÚ v 18:01 už budeš mít se zítřejším datem splatnosti, přestože se částka na první pohled může odečíst hned (myšleno na jiný účet - ale v rámci Hello na tu kreditku asi taky, nevím, BÚ a SÚ Hello mám už několik měsíců na nule). Ale přípis na kreditku úplně pevný není, to je fakt :).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Pravý Tomáš Marný 9. 11. 2020 15:11

Aktuální informace na webu:
"Momentálně není možné odesílat úhrady pomocí internertového bankovnictví a mobilní aplikace. Na opravě pracujeme. Omlouváme se za případné komplikace."

Tohle mít jako jedinou banku, tak mně jebne :-(.
Pravý Tomáš Marný
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mlrs 9. 11. 2020 15:12

to tak s tema mensima bankama je normalka ne? To zadny clovek pri smyslech nemuze mit jako jedinou :-D
mlrs
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ROlda78 9. 11. 2020 15:59

tak tohle se určite nevyhýbá ani největším bankám!
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pravý Tomáš Marný 10. 11. 2020 08:07

Ale rozhodně ne tak často...
Pravý Tomáš Marný
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MP007 10. 11. 2020 10:09

Mám dotaz na téma, které se tu občas řeší, ale mne tahle situace potkala poprvé.
Konkrétní situace: V říjnu proběhla platba KK u obchodníka (cca 2500 Kč). Z důvodu neschopnosti obchodníka dodat zboží v termínu byla objednávka stornována. Teď v listopadu obchodník částku vrátil zpět na karetní účet. Jak mám v listopadovém vyúčtování postupovat, aby banka neměla problém. Vratku asi nemohu započítat jako splátku, musí být tedy na konci měsíce o tuto částku na kreditním účtu více? Nebo si mohu tuto částku převést např. na SU Hello a tím rozdíl srovnat? Děkuji za konstruktivní odpovědi :-)
Naposledy upravil MP007 dne 10. 11. 2020 10:43, celkově upraveno 1
MP007
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků