Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod stepano 22. 3. 2020 21:35

Rozumím tomu dobře, že po zrychlení připisování plateb v Hello je tento měsíc OK poslat splátku Hello KK 31.3. a ten den také bude zaúčtovaná a nedojde tak k naúčtování poplatku za rezervaci zdrojů?
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 22. 3. 2020 21:48

Já si na to nevsadím a pošlu dřív.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod __Pavel 22. 3. 2020 23:07

@ stepano
Pokud ti chybí adrenalin, tak to pošli toho 31.3. Já odesílám 27.3.
__Pavel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 22. 3. 2020 23:08

__Pavel píše:@ stepano
Pokud ti chybí adrenalin, tak to pošli toho 31.3. Já odesílám 27.3.


Pátek bude ideální.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 23. 3. 2020 02:43

Ale vždyť k žádnému zrychlení (trvalému, oficiálnímu) stále nedošlo, jen to testují a je to 50:50, to zde tvrdím nejen já opakovaně. Třeba teď v březnu byla splátka z pondělí 16.3. (ráno, došlá na sběrný účet v D+0) proúčtována do zůstatku po staru až ve středu ráno, tedy nelze na to rozhodně vsadit :).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod suram 23. 3. 2020 03:26

Já tipuji, že nic netestují, jen zaúčtují platby určitý dny v týdnu, např v pátek a ve středu.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod bodyczech 23. 3. 2020 10:28

@suram: to určitě ne, posílal jsem splátky každý den v minulém týdnu a připsáno pokaždé ten samý den...
Ale samozřejmě na konci měsíce to nebudu pokoušet a jak psal Lafayette16 zacvaknu to raději už v pátek.
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod pedrysek7 29. 3. 2020 05:23

Myslíte, že pokud přijde finanční krize a budou an trhu fúze bank, že Hello bank na trhu vydrží?

Je to samozřejmně otázka, zda se majiteli vyplatí banku provozovat, ale vzhledem k tomu, že poskytuje úvěry či kreditní karty, tak o to bude vždy nějaký zájem, že krizi přečká a třeba za rok, dva či tři tady na trhu bude pořád.
pedrysek7
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suram 29. 3. 2020 07:38

A není to jedno?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 29. 3. 2020 08:53

Zatím ano. Až se solidárně zruší záchranný fond třeba ze solidarity, protože tu spousta lidí a podniků nebude mít nic, tak pak to jedno nebude.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 29. 3. 2020 09:50

No ale … je nějaká možnost, aby to jednotlivec ovlivnil? Kam investovat? Zlato? Toho se nenajíš. Půda? Pozdě a navíc ti ji stejně seberou, až půjde do tuhého. :) Nějak bude.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod wit.cz 29. 3. 2020 11:26

No ideálně do toho, co můžeš mít fyzicky v držbě a přinejmenším to hodnotu zachová nebo ji to časem získá. To ať si každej rozhodne sám, co si pod tím představit. V těchto podmínkách mimo zažitou normalitu se tak trochu musíme vrátit zpátky, si myslím, na přechodnou dobu.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 29. 3. 2020 16:34

drkarel píše:No ale … je nějaká možnost, aby to jednotlivec ovlivnil? Kam investovat? Zlato? Toho se nenajíš. Půda? Pozdě a navíc ti ji stejně seberou, až půjde do tuhého. :) Nějak bude.

historicke zbrane, flinta se do kouta vejde, lze ji i pouzit
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod drkarel 29. 3. 2020 17:14

Jj. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod suram 29. 3. 2020 18:42

Použít k čemu? K sebevraždě?
suram
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků