Hello bank!

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 7. 11. 2018 20:15

Já nesouhlasil a stejně opruzovali.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 7. 11. 2018 20:38

A telefoní číslo ze kterého otravují?
222Kč a objednání karty zdarma při založení Revolut + 75Kč
---------------------------------------------------------------------
Více info SZ.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 7. 11. 2018 20:40

Řekl bych, že 257080150.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomaslany 7. 11. 2018 22:23

Presne.
tomaslany
Diskutér

Odeslat příspěvekod drpatrik2 7. 11. 2018 22:32

Převod ze sporiciho na klasicky je on-line, nebo to trvá nějaký cas?
drpatrik2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod retron 7. 11. 2018 22:50

poslední varování, při příštím uvedení aff kódu trvalý BAN
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 8. 11. 2018 05:36

@dr._lukas:
Včera během dne Hello bank asi všem zasílala hromadný email o své narozeninové soutěži (přišlo to mě i mé mamce, přestože už jsme oba soutěže využili). Tedy velmi pravděpodobně právě včera hodně lidí (kteří se o soutěži dozvěděli až z toho emailu) vyhrálo tu cenu 200 Kč za založení běžného účtu a online ho i založilo, takže fronta ověřování je teď asi delší (ověření musí být logicky manuální, když se kontrolují údaje z OP, případně i z výpisu a z došlé platby). Takže zde bych HB tak nevinil, zkrátka toho asi došlo dost a není to vyřízené za jednotky hodin jako před pár dny, kdy o soutěži věděli jen nadšenci z diskusních fór či webu banky :). Po ověření už to je ale vše normálně rychlé, včetně online připisování mezi účty v rámci banky (jen na kreditku to díky odděleným systémům a sběrnému účtu pro všechny kreditky trvá déle).
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod protektor1 8. 11. 2018 08:52

Převod mezi vlastními účty, t.j. mezi běžným a spořením je nutné ověřovat SMS? Informace o platbách chodí do e-mailu jenom, když se pohne BÚ, u spořícího žádná notifikace není? Díky.
protektor1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod peter23p 8. 11. 2018 10:10

Notifikace ze spořícího nechodí. To mne dnes také překvapilo.
222Kč a objednání karty zdarma při založení Revolut + 75Kč
---------------------------------------------------------------------
Více info SZ.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 8. 11. 2018 13:08

Je někde na stránkách Hello bank jejích kompletní kurzovní lístek? Nikde ho tam nemohu najít. Našel jsem tam pouze aktuální kurz eura a nic víc. To táto banka s jinými měnami kromě eura nepracuje?
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 8. 11. 2018 13:30

Jak jistě víš, tak platby debetní kartou v cizí měně převádí na CZK přes svůj kurz eura, žádné cizoměnové účty ani mezinárodní platby (kromě SEPA v eurech) neposkytuje, tak k čemu by ti byl kurz jiných měn?
Kolem.jdouci
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 8. 11. 2018 14:07

Na CZK převádí platby v cizí měně snad každá banka v Česku kromě plateb z účtů v cizích měnách. Na kurz jiných měn u HB jsem se chtěl podívat jen tak orientačně, ale pokud táto banka nepracuje s jinými měnami než pouze s eurem, což jsem nevěděl, tak to chápu, že kurzy jiných měn nikde neuvádějí.

Pro platby kartou v zahraničí používám banku Creditas, protože mají asi jedny s nejlepších kurzů. Nyní mne napadá jestli by na to nebyla o něco lepší HB. Jaké máte s tím kdo zkušenosti? Je to u HB stejné s ohledem na kurz měny jestli se platí debetní nebo kreditní kartou?
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomaslany 8. 11. 2018 14:11

Neni.
tomaslany
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 8. 11. 2018 14:15

vlazy píše:Na CZK převádí platby v cizí měně snad každá banka v Česku kromě plateb z účtů v cizích měnách.

To je snad logické, ale důležité je, jaký k tomu používá kurz a to jsem ti snad napsal.

vlazy píše:Je to u HB stejné s ohledem na kurz měny jestli se platí debetní nebo kreditní kartou?

Co si tak přečíst pár příspěvků zde nebo se podívat přímo na stránky banky? Je to tam jasně napsané, ale raději ti to sem zkopíruji:
Při karetních transakcích uskutečněných kartou v cizí měně použijeme pro přepočet na české koruny směnný kurz stanovený karetní asociací Mastercard ke dni zúčtování platební transakce. V případě debetních karet účtujeme ke stanovenému kurzu i kurzovou přirážku ve výši 2 %. U kreditních karet kurzová přirážka není - v cizině se vyplatí platit s ní!
Kolem.jdouci
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 8. 11. 2018 14:18

tomaslany:
Co konkrétně jsi tím jedním nic neříkajícím slovem "Neni" chtěl vyjádřit, že není?
vlazy
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka